trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Nörojen mesane  (Okunma sayısı 239 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      53.33%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Nörojen mesane
« Yanıtla #10 : 09 Kasım 2018, 13:44 »
Özel muayenehane si varmış amerikan hastanesi deymiş. Serdar tekgül ankarada hangisine götürmeliyim bilmiyorum. Sizinde kapalı sb mi

• Sekercik
    • Verimlilik:
      11.11%

none
Nörojen mesane
« Yanıtla #11 : 09 Kasım 2018, 15:09 »
Özel muayenehane si varmış amerikan hastanesi deymiş. Serdar tekgül ankarada hangisine götürmeliyim bilmiyorum. Sizinde kapalı sb mi
Her ikisi de bu alanda isim yapmış tecrübeli doktorlar yaşadığınız ile ve şartlariniza göre siz karar verin.Bizim kapalı sb değil tek artısı yürümek kızımın diğer tüm sb de yaşanacak herşeyi yaşıyor.الله hepsine şifa versin.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Verimlilik:
      53.33%

none
Nörojen mesane
« Yanıtla #12 : 09 Kasım 2018, 15:59 »
Cevabınız için teşekkür ederim kızınıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Siz gergin omurilik ameliyatı olmuşsunuz sanırım durumunda iyileşme veya kötülemeye sebep oldumu

• Sekercik
    • Verimlilik:
      11.11%

none
Nörojen mesane
« Yanıtla #13 : 09 Kasım 2018, 21:58 »
Teşekkür ederim sağolun.Durumunda gözle görülür kötü bir hal yoktu MR sonuçlarına göre doktorumuz ameliyat olması gerektiğini söylemişti.Yani yapışan omurilik düzelmezse bir sabah kalkar yürüyemez olur demişti mesela ama ameliyat sonunda da bu risk vardı bizim için çok zor bir karardı doktora olan güvende vardı tabi ve risk aldik ve ameliyata karae verdik.Bu sıralar ayaklarında deformeler olmaya başladı yakın zamanda ortopedi randevusu ayarlayacağım buradan da paylaşırım.Genel olarak kötüleşme olmadı ama iyi hal de olmadi mevcut durumunu korudu tabi bu bizim gördüklerimiz her yıl olan kontrollerde bir sorun olmadığını söylüyor Mehmet Hoca bu yıl ki kontrole henüz gitmedik.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Verimlilik:
      53.33%

none
Nörojen mesane
« Yanıtla #14 : 10 Kasım 2018, 06:36 »
Cevap yazdığınız için sağolun
Bugün nejat hocaya pazartesi memet hocaya gideceğiz
Oğlumunda yürüme ile ilgili sorunu yok

• Verimlilik:
      53.33%

none
Nörojen mesane
« Yanıtla #15 : 10 Kasım 2018, 16:34 »
Nejat bey mr da da çocukta da sorun yok dedi serdar be de mesane duvar kalınlığı normal çocuğun da bir sıkıntısı yok ultrason da normal ürodinami yaptırmayın dedi bunlar yeterlimidir

• Verimlilik:
      53.33%

none
Nörojen mesane
« Yanıtla #16 : 11 Kasım 2018, 08:50 »
Pazartesi memet hocaya gideceğiz siz söyleyince fark ettim sağ ayakta çukurluk pes cavus var
İnternete ki ingizce ve Türkçe tüm akademik yayınları okudum mesane sorunları başlamadan skolyoz 10 dereceyi geçmeden yapılan ameliyatların önleyebileci olduğu belirtiliyor operasyon sonrası yüzde on hasta da mesane ve bağırsak fonksiyonlarını kaybetme oluşmuş
Şu andaki durumunu 20 li yaşlara kadar koruması mı yoksa riskleri göze alıp ergenliği tamamlayana kadar gerginliği gevşetmek mi daha hayırlı bilemiyorum
Bir hasta yakını ile tanıştım ameliyat sonrası mesane ve bağırsak fonksiyonları kaybedilmiş nörojen Mesane ameliyatı olmak zorunda kalmışlar.
Ben bunları buraya yazıyorum belki aynı durumda olan
Hasta yakınları ile paylaşma imkanı olur diye
Teşekkür ederim

• Verimlilik:
      4.44%

none
Nörojen mesane
« Yanıtla #17 : Dün, 10:39 »
This information helped me a lot. I'm very impressed

• Verimlilik:
      53.33%

none
Nörojen mesane
« Yanıtla #18 : Bugün, 15:13 »
Dalgamı geçiyorsunuz 2 aydır uyku uyumuyor yemek yemiyor 4 kutu ilaç alıyorum çocuğumla doktor geziyorum insanların gözyaşları sizi mutlu ediyorsa mutlu olmaya devam edin

• Verimlilik:
      53.33%

none
Nörojen mesane
« Yanıtla #19 : Bugün, 15:27 »
Profilinize sb ile ilgim yok işaretlemişsiniz ilginiz yoksa bilemezsiniz tabi ben de bilmiyordum. Sb ile ilgisi olmayanların insanların acılarından mutlu olacak kadar insanlıktan çıkmışların burada bulunmaması gerekir

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Nörojen mesane Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Nörojen mesane none Yanıt: 3 - Gösterim: 10228 - none bolubeyi Nörojen Mesane Mesanenin (idrar torbası) normal fonksiyonu, idrarı düşük basınçta depolamak ve işeme hissi oluştuğunda, isteğe b... Devamı...
none Nörojen mesane none Yanıt: 1 - Gösterim: 5368 - none bolubeyi                                                       NÖROJEN MESANE  Nörojen mesane , mesaneyi innerve eden sinirleri etkileyen... Devamı...
none Nörojen mesane none Yanıt: 21 - Gösterim: 11176 - none zaferemir Hasan bey ALLAH size ve bütün hastalara acil şifalar versin.Nörejen mesane konusunu araştırırken bu siteye dün ulaştım.benim oğl... Devamı...
none Spina Bifida ve Nörojen Mesane none Yanıt: 5 - Gösterim: 3686 - none bolubeyi Son 30 yıl içinde çocuk ürolojisinin en büyük başarılarından biri de belinde kese ile doğan (miyelomeningosel) çocukların böbrek... Devamı...
none Nörojen mesane ve oruç none Yanıt: 13 - Gösterim: 7795 - none emineuran İyi günler hocam. Ben 24 yaşındayım spina bifida ve norejen mesane hastasıyım oruç tutmak böbreklerde enfeksiyona yol açar mı? O... Devamı...
none Nörojen mesane none Yanıt: 3 - Gösterim: 2372 - none ciğdem demirel Arkadaşlar sizlere bişey danışmak istiyorum. Benim kızım 18 aylık ve tak yapıyoruz. Son 1 aydır kızım ciş carmı dediğimde  var d... Devamı...
none nörojen mesane none Yanıt: 9 - Gösterim: 3698 - none ciğdem demirel iyi geceler arkadaşlar..." idrar kesesinde dolgunluk hissi yoktur".  bunun anlamı  nedir yani idrarını hissetmiyomu demek bu. kı... Devamı...
none Nörojen mesane için kök hücre çalışmaları none Yanıt: 8 - Gösterim: 4280 - none şeyhmusum Merhaba ben de sitenize üyeyim bu işleri beceremediğim için sizlere katılamıyorum. Benim oğlumda 12 yaşında meningomiyeloselli. ... Devamı...
none Nörojen Mesane none Yanıt: 12 - Gösterim: 4049 - none sagopa mrba benim  rahatsızlşıgım spina bifida buna baglı olaran norejne mesane 2000 yıında ameliyat oldum ince bagırsakdan  msaneyi bü... Devamı...
none TAŞINDI: Nörojen mesane none Yanıt: 0 - Gösterim: 25 - none bolubeyi Bu konu Ürolojik konular isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11754.0 Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com