trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Atatürk'ün vefatının 80. yıldönümü  (Okunma sayısı 74 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      84.44%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Atatürk'ün vefatının 80. yıldönümü
« : 09 Kasım 2018, 20:00 »
Yarın 10 Kasım 2019 cumartesi günü kudretli asker, dava, siyaset ve devlet adamı ulu önder Atatürk'ün vefatının 80. yıl dönümü. Rahmetle anıyoruz. Ruhu şad olsun.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      2.22%

Amin...O'na çok minnettarız uhu
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      13.33%

Saygı Şükran ve Rahmetle anıyoruz uhu

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Atatürk'ün vefatının 80. yıldönümü Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Çanakkale Zaferinin 97. yıldönümü none Yanıt: 14 - Gösterim: 3679 - none bolubeyi Bugün Çanakkale zaferimizin 97. yıldönümü münasebeti nedeniyle Of Belediyesi konferans salonunda düzenlenen etkinliğe katıldık. ... Devamı...
none 10 Kasım Atatürk'ü anıyoruz none Yanıt: 14 - Gösterim: 3748 - none bolubeyi Yarın 10 Kasım 2012 cumartesi günü kudretli asker, dava, siyaset ve devlet adamı ulu önder Atatürk'ün vefatının 74. yıl dönümü. ... Devamı...
none Atatürk'ün ebediyete intikalinin 75. yıldönümü none Yanıt: 6 - Gösterim: 1755 - none bolubeyi Bugün büyük önder Atatürk'ün ebediyete intikalinin 75. yıl dönümü. Rahmetle anıyoruz. Mekanı cennet olsun. Devamı...
none Cumhuriyetimizin 92. yıldönümü none Yanıt: 5 - Gösterim: 1279 - none bolubeyi Bugünden 92 yıl önce 28 EKİM 1923 akşamı Ulu Önder ATATÜRK yakın arkadaşlarını Çankaya Köşküne yemeğe çağırdı. Onlara ya... Devamı...
none Atatürk'ün 77. Ölüm Yıldönümü none Yanıt: 4 - Gösterim: 814 - none bolubeyi Yarın 10 Kasım 2015 salı günü kudretli asker, dava, siyaset ve devlet adamı ulu önder Atatürk'ün vefatının 77. yıl dönümü. Rahme... Devamı...
none Mustafa Kemal Atatürk - Emrah Mahsuni none Yanıt: 0 - Gösterim: 557 - none Has Şair MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Gide gide sana geleyim derken Cüppeler içinde kaldım AtaTürk Küpeler kulakta saçlar omuzda Züppele... Devamı...
none Atatürk Sevdalısıyız - Nafiz Yılmaz none Yanıt: 0 - Gösterim: 290 - none Sinem ATATÜRK SEVDALISIYIZSen kim oluyorsun yüzsüz utanmaz yobazGiriyorsun söyle ALLAH'LA benim aramaSivri dilini uzatıyorsun ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com