trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: 3 ARALIK Dünya Engelliler Günü 2018  (Okunma sayısı 34 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      84.44%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
3 ARALIK Dünya Engelliler Günü 2018
« : 03 Aralık 2018, 08:37 »
Nida Hanım'ın yıllar önce açmış olduğu konusundan alıntı yaparak konuyu açayım dedim. ENGELLİ OLMAK BİR TERCİH DEĞİLDİR  ''Engellilerine, engelsiz bir hayat sunacak bir Türkiye için herkesi daha duyarlı olmaya davet ediyoruz.''

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      46.67%

none
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2018, 11:09 »
Yaşamın daha kolaylaştığı bir dünya da yaşamak dileği ile dünya engelliler günü kutlu olsun.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Verimlilik:
      2.22%

none
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2018, 20:30 »
Dünya engelliler günü kutlu oldun☺

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

3 ARALIK Dünya Engelliler Günü 2018 Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Dünya Engelliler Günü none Yanıt: 8 - Gösterim: 3661 - none YUNUS YEŞİLDENİZ Bu gün dünya engelliler günü  bu günde inşallah engelliler için yararlanacakları şeylere imza atarlar  cenabu allah  haklarında ... Devamı...
none Dünya Dans Günü none Yanıt: 1 - Gösterim: 1194 - none Derin Türk halkı olarak genelde oynamayı düğünlerde eğlenmeyi çok severiz.Bugün de tüm dünyada Dünya Dans Günü olarak kutlanıyor.   Devamı...
none 3 Aralık Dünya Engelliler Günü none Yanıt: 14 - Gösterim: 4728 - none bolubeyi 1992 yılında Birleşmiş Milletlerin aldığı bir kararla 3 Aralık günü Uluslararası Dünya Engelliler Günü olarak ilan edilmiştir. O... Devamı...
none 3 Aralık Dünya Engelliler Günü none Yanıt: 15 - Gösterim: 4828 - none nida ENGELLİ OLMAK BİR TERCİH DEĞİLDİR  ''Engellilerine, engelsiz bir hayat sunacak bir Türkiye için herkesi daha duyarlı olmaya dave... Devamı...
none 3 Aralık Dünya Engelliler Günü - 2012 none Yanıt: 9 - Gösterim: 2797 - none bolubeyi Nida Hanım'ın geçen seneki konusundan alıntı yaparak konuyu açayım dedim. ENGELLİ OLMAK BİR TERCİH DEĞİLDİR  ''Engellile... Devamı...
none 3 ARALIK Dünya Engelliler Günü 2015 none Yanıt: 8 - Gösterim: 1518 - none bolubeyi Nida Hanım'ın bir kaç sene önceki konusundan alıntı yaparak konuyu açayım dedim. ENGELLİ OLMAK BİR TERCİH DEĞİLDİR  ''En... Devamı...
none 8 Eylül Dünya Fizyoterapist'ler günü. none Yanıt: 0 - Gösterim: 438 - none muhammed 8 Eylül Dünya Fizyoterapist'ler günü kutlu olsun. Hakkıyla mesleğini yapan ,çocuklarımız için çabalayan ,emek harcayan güzel ins... Devamı...
none 25 Ekim Dünya Spinabifida Farkindalik Günü. none Yanıt: 1 - Gösterim: 948 - none muhammed 25 Ekim Spinabifida Farkindalık Günü.Ben birnbirtürlü hastalık diyorum.!!!Madem farkında olmak gerek farkında olmamız gerekenler... Devamı...
none 3 ARALIK Dünya Engelliler Günü 2016 none Yanıt: 5 - Gösterim: 893 - none bolubeyi Nida Hanım'ın bir kaç sene önceki konusundan alıntı yaparak konuyu açayım dedim. ENGELLİ OLMAK BİR TERCİH DEĞİLDİR  ''En... Devamı...
none Merhaba 2018 :) none Yanıt: 2 - Gösterim: 451 - none muhammed Yeni yılın hepimize sağlık, huzur , mutluluk ve barış getirmesi diliyorum.Dünya da ki tüm savaşların bitmesi kardeşçe yaşamak di... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com