trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Gergin omirilik ameliyatı oldum  (Okunma sayısı 61 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      4.44%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Gergin omirilik ameliyatı oldum
« : 04 Aralık 2018, 20:23 »
Merhaba arkadaşlar 28 yasındayım doğustan gergin omirilik mevcut ama hastalıgın gerçek anlamda kendini göstermesi 19-20 yaslarında ortaya cıktı aşırı ateşlenme ve enfeksiyonla doktora gittim ve yapılan incelemelerde gergin omirilik oldugum idarımı tam anlamıyla boşaltamadığım ve içerde idrar birikmesinden dolayı böbreklere zarar vermeye basladığı ve tag kullanmaya baslamam gerektiiği söylendi daha sonra uludağ üniversitesi ve hacettepe ünversitesinde iki tane profesöre gittik ikiside ameliyatın riskli olduğu %60 felç kalabileceğim ve gideninde geri gelmeyeceği yani ayağımdaki his kaybının ve idrar sorununun düzelmeyeceğini söyledi bunun üzerine bizde kaderimiz böyleymiş deyip yaklasık 8 yıldır hiç bi doktora gitmedik ve 8 yıldırda günde 6 kez tag kullanıyordum büyümemle birlikte artık bu hastalıktan kurtulmak istedim belki çözümü olabileceğini düşünerek tekrar araştırmaya başladım ve doktor cevdet gökçek i buldum kendisi bizim hastalıgımıza kendini adamış bir doktor en ince detayına kadar bütün tetkikleri yaptırdı ve ameliyat olmamı söyledi gerçekten cok kendinden emin ve ne yapması gerektiğini bilen bir doktor bende ameliyatı göze alarak yaklasık 20 gün önce ameliyat oldum 5 gün hastanede yattım cok titiz bir doktor her durumumla kendisi ilgilendi suan kendimi eskiye göre daha iyi hissediyorum sol ayak 3 parmagım kapanmıstı az da olsa oynatmaya başladım tag ı 6 kez kullanıyordum suan günde 1-2 kez yapıyorum lavaboya gıttıgımde eskiye göre daha cok ve daha hızlı idrarımı yapıyorum inşallah dahada iyi olucak
Bu yazıyı benim gibi bir çok kişinin beklediğini bildiğim için yazdım umarım yardımcı olmusumdur kimseye gidin kesin ameliyat olun demiyorum çünkü bu hastalıgın herkeste bıraktıgı hasar farklı ama gidip bi muayne olmanızı tavsiye ederim allah herkese acil şifalar versin.

Ameliyat hastane masrafı yapılan tetkikler felan hepsi 30 bin tl tuttu

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      84.44%

none
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2018, 20:37 »
Gelişmeler güzel olmuş. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      4.44%

none
« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2018, 00:35 »
teşekkür ederim bolubeyi

• Verimlilik:
      8.89%

none
« Yanıtla #3 : 08 Aralık 2018, 22:35 »
Geçmiş olsun daha sağlıklı günlere

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Gergin omirilik ameliyatı oldum Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none gergin omirilik sendromu none Yanıt: 12 - Gösterim: 5584 - none berfin ece bugün derinin annesi hatice bildirdi.derinin kan değerlerinde anormallikler warmış.ama korkulacak boyutta deilmiş.karaciğer enzi... Devamı...
none Gergin omirilik none Yanıt: 3 - Gösterim: 1260 - none muhammed Bu hastalık herkeste olabilir mi? Yeğenim var 16 yaşında beyin cerrahına gitmiş senin omuriliğin biraz uzun demiş  pek bir şey a... Devamı...
none Gergin omurilik ameliyatı none Yanıt: 30 - Gösterim: 12335 - none yusuf34 Mayıs ayında gergin omurilikten ameliyat oldum eğer ameliyat ile ilgili merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim. Devamı...
none mesane ameliyatı oldum. none Yanıt: 9 - Gösterim: 2134 - none meteor Herkese merhaba. Bildiğiniz gibi mesane ameliyatı için araştırma yapıyodum en sonunda 17 martta marmara üniverstesinde mesane am... Devamı...
none 2. Kez Gergin Omurilik Ameliyatı none Yanıt: 28 - Gösterim: 7347 - none gerginomurilik1 Merhabalar ben Emine. Öncelikle hepinize çok geçmiş olsun Rabbim yar ve yardımcınız olsun.12 yasinda iken gergi omurilik tanısı ... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu ameliyatı none Yanıt: 11 - Gösterim: 6505 - none küçük_meleğimiz_Ece Merhabalar. Aydın/Didim'den herkese selamlar. 7 yaşında İkokul 2. sınıf öğrencisi kızımız var ve gergin omurilik sendromlu. Aslı... Devamı...
none Tethered Cord(Gergin Omurilik) Ameliyatı oldum none Yanıt: 4 - Gösterim: 2307 - none kunal87 Merhaba arkadaşlarDoğuştan spina bifidalıyım, 28 yaşında hayata tüm hızıyla bağlıyken gergin omurilik olduğumu öğrendim.1 senedi... Devamı...
none gergin omurilik ameliyatı . . none Yanıt: 9 - Gösterim: 1172 - none rbs50 merhaba arkadaşlar . bebeğim gergin omurilik ve lipom ameliyatı oldu çok şükür bacaklarını hareket ettiriyor çişinide yapıyor am... Devamı...
none Gergin Omurilik ameliyatı none Yanıt: 6 - Gösterim: 878 - none Mlkee İyi günler herkese.Benim kızımda doğuştan belinde keseye doğdu hamilelikte oluşan bir durummuş. Bülent halindeydi etrafında kıll... Devamı...
none Gergin omurilik sendromu ameliyatı none Yanıt: 3 - Gösterim: 621 - none Mirayy Merhabalar ben 23 yaşında gergin omurilik sendromu ve lipom hastasıydim 8 haziran da ameliyat oldum başarılı geçti ama ameliyat ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com