trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Gece bacak ağrılarıyla uyanıyoruz  (Okunma sayısı 124 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Gece bacak ağrılarıyla uyanıyoruz
« : 06 Ağustos 2019, 01:00 »
Mrb arkadaşlar. Kızım 1yaşında amilyat oldu şuan herşey yolunda çok şükür 5bucuk yaşında.belindeki gamzeden dolayı mr çekip hastalığını öğrendik. Sorun oğlum 2yaşında yürümek istemiyor. Çok yorulunca gece bacağım diye ağlıyor mr a giremedik daha omirilik gerginliğinden korkuyorm görüşlerinize ihtiyacım var.

• Verimlilik:
      26.67%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Gece bacak ağrılarıyla uyanıyoruz
« Yanıtla #1 : 09 Eylül 2019, 07:09 »
Kime ameliyat oldunuz

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Gece bacak ağrılarıyla uyanıyoruz Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Bebeklerde gece uyanmaları nasıl biter none Yanıt: 1 - Gösterim: 1664 - none Derin Kural 1: Aklınıza sokun ki, çocukların gece uyanmalarının bitmesi, sizin çok mükemmel yöntemler denemenizle olmayacak. Gece uyan... Devamı...
none Ali'nin Uzun Bacak Yürüme Cihazı none Yanıt: 87 - Gösterim: 36542 - none kosovalı alinin bu cihaz işi yılan hikayesine döndü dün akşama kadar izmiri talan ettim 1,750 ile 4,000 lira arasında değişen fiyatlar la... Devamı...
none Bu Gece Miraç Kandili none Yanıt: 8 - Gösterim: 2880 - none Burak Eren Sitedeki bütün arkadaşlarımızın,tüm islam aleminin Miraç Kandili mübarek olsun. Bu gece ellerimizi açıp ona yönelelim ve... Devamı...
none Meningomyolosel ve bacak ağrısı konusunda none Yanıt: 9 - Gösterim: 6469 - none melike Arkadaşlar her şey cok iyi  ama ağrılarım beni mahvediyor. Sadece ağrıydı ama 2 gündür bacağımda kasılmalar var ve acı cekiyorum... Devamı...
none Gece 2 de elektrik gitti cihaz alarm verdi none Yanıt: 7 - Gösterim: 5386 - none pamuk prenses Gece saat 2'de Ecrin'in yanında eşim ve ben nöbetleşe kaldığımız için eşim beni uyandırmaya geldi. Ben Ecrin'in yanına gittim ta... Devamı...
none Bacak kısalığı none Yanıt: 15 - Gösterim: 5809 - none nur ayşe mrb arkadaşlar kızım elif sena 3 yaşında oldu, 2 yaşnda iken yapılan kontrolde sol bacak kısalığı 1 buçuk cm iken şimdi kısalık ... Devamı...
none Gece kuşları none Yanıt: 1 - Gösterim: 729 - none bolubeyi Saat kaç olursa olsun sağolsunlar müdavimler sitemizi yalnız bırakmıyor.Details Devamı...
none bacak hareketleri var none Yanıt: 2 - Gösterim: 1382 - none eylül hanife çelik merhabalar 13 günlük kızım var spina bifida ve hidrosefalli doğdu .belindeki açıklık çok aşağıda ve küçük.doğdugu gün ameliyatın... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com