trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Yademiz doğdu yardımm  (Okunma sayısı 203 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Yademiz doğdu yardımm
« : 15 Ağustos 2019, 14:28 »
Kızımız bir hafta önce doğdu doğduğunda belinde kese yoktu ama
Belinde açıklık vardı sağ ayağında hareket var sol ayağında yoktu tuvaletini kendi yapabiliyordu doğumdan önce hidrosefalide var demişlerdi 1 gün sonra belinden ameliyat oldu marmara eğitim araştırmada prof adnan dağçınar hoca yaptı belini kapata ameliyatı iyi geööti dediler ama ameliyattan sonra sağ ayağındaki hisde gitti şuan kafa takibi yapıcaz dediler ona göre ameliyat olucak dediler bilgisi olankar cevao verenilirmi ameliyattan önce hareket eden ayağı niye gitti ve tuvaletini kendi yapıyo bu zamanlar gidebilirmi sondaya dönermi bide bu çocuklarda tuvaletini yapamammı yoksa tutamamamı oluyor lütfen bilgi verirssniz

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Yademiz doğdu yardımm
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2019, 12:14 »
Kızımız bir hafta önce doğdu doğduğunda belinde kese yoktu ama
Belinde açıklık vardı sağ ayağında hareket var sol ayağında yoktu tuvaletini kendi yapabiliyordu doğumdan önce hidrosefalide var demişlerdi 1 gün sonra belinden ameliyat oldu marmara eğitim araştırmada prof adnan dağçınar hoca yaptı belini kapata ameliyatı iyi geööti dediler ama ameliyattan sonra sağ ayağındaki hisde gitti şuan kafa takibi yapıcaz dediler ona göre ameliyat olucak dediler bilgisi olankar cevao verenilirmi ameliyattan önce hareket eden ayağı niye gitti ve tuvaletini kendi yapıyo bu zamanlar gidebilirmi sondaya dönermi bide bu çocuklarda tuvaletini yapamammı yoksa tutamamamı oluyor lütfen bilgi verirssniz
çok geçmiş olsun.
Adnan hoca çok iyi bir Dr. Hastalık hakkında bilgili bence şanslısınız bu konuda "spinabifida hastalığı açık kese ameliyatı sırasında omurganın içinden geçmeyen dışında kalan ne kadar sinir sistemi varsa mecburen kesiliyor ve temizleniyor..
Zamanla fizik tedavi ile inşallah daha iyi duruma gelir
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Yademiz doğdu yardımm Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Minik Esmanur da spina bifidalı doğdu. none Yanıt: 11 - Gösterim: 4102 - none seyhan Perşembe günü Gökay'ın yattığı odada ,küvezde yeni doğmuş bir bebek vardı.Ayaklarının her ikisi de içe dönüktü.Annesi,Esmanur'un... Devamı...
none Spina bifidali bebeğimiz doğdu, bizi neler bekliyor? none Yanıt: 15 - Gösterim: 5946 - none teyze Evet teyze oldum, kardeşimin bebeği doğdu. 2 gün hiç göremedik bebeğimizi. O gunler geçti şimdi on günlüğüz evimizdeyiz. Devamı...
none Nazlı'nın kardeşi Gülnihal doğdu none Yanıt: 25 - Gösterim: 7187 - none nida Evet Nazlı Hilal de abla oldu artık. Sabahtan görüşmüştük meraktan çatladım nerdeyse. Biraz önce mesaj atmış Ebru, sağ sağlim dü... Devamı...
none Bebeğimiz doğdu none Yanıt: 73 - Gösterim: 15364 - none Enessena  Sanıyorum Ebru Hanım'dan haberleri aldınız. Kısaca ben de anlatayım istedim. Bebeğimiz pzt. Günü Marmara'da doğdu. Aslında doğu... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com