trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Şevval kuzumuz melek oldu  (Okunma sayısı 64 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      4.44%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Şevval kuzumuz melek oldu
« : 24 Eylül 2019, 09:07 »
Bir süredir şantından oluşan sorunlar nedeniyle hastanede yoğun bakımda olan @sena üyemizin kızı Şevval'in dün akşam vefat haberini öğrendim.Ailesine başsağlığı ve sabırlar dileriz.
Ankara toplantımızda birebir tanıştığım ve çok sevdiğim arkadaşım Ayşe Rabbim sabrını bol etsin arkadaşım  uhu

Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      24.44%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Şevval kuzumuz melek oldu
« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2019, 09:22 »
Ailesine başsağlığı diliyorum. Yaratan sabır versin.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Şevval kuzumuz melek oldu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Şevval geldi. none Yanıt: 46 - Gösterim: 18306 - none sena bende yeni üyelerden biri benimde kızımdada sipina bifida ve şant var allah bütün hastaların şifalarını verir inşallah Devamı...
none Bu yaşta hemoraid oldu none Yanıt: 11 - Gösterim: 4311 - none Derin   mrb arkadaşlar bugün derini acile kaldırdım kakası yüzünden yapamadığı için ıkınmaktan hemoraid oldu krem verdiler allahım ya ... Devamı...
none Ali Traş Oldu none Yanıt: 8 - Gösterim: 3118 - none kosovalı         Devamı...
none Ali sünnet Oldu none Yanıt: 31 - Gösterim: 10023 - none kosovalı arkadaşlar bu gün ege ünv. ali prof.dr. ibrahim ulman tarafından sünnet oldu Rabbim düğününüde göstersin... Devamı...
none Melek kızımız none Yanıt: 18 - Gösterim: 5141 - none ummuseleme Bundan 3 ay önce hastanede yatarken oda arkadaşımızın kızı da spina bifidalıydı. Nefrolojide aynı nedenden yatıyorduk ikimiz de.... Devamı...
none Tubanur taburcu oldu none Yanıt: 33 - Gösterim: 10574 - none tubanur Dün Tuba'nın yarası açıldı umduklarından daha güzel olmuş yaraya yapılan yamanın tamamı tuıtmuş eve gidebileceğimizi söy... Devamı...
none Gamze'm ameliyat oldu none Yanıt: 27 - Gösterim: 9440 - none gamzemelike Gamze'm ameliyat oldu. (Göster / Gizle)DetailsDetailsDetails[smg id Devamı...
none Melek kızıma (Elif Sena'ma) none Yanıt: 19 - Gösterim: 6204 - none nur ayşe Canım kızım ; dudağımda tebessümsün, dilimde sözüm; kalbim canım , iki gözüm bilirmisin ahlarımın ardında ismin gizlidir hep; sö... Devamı...
none Hüsnanur ameliyat oldu none Yanıt: 13 - Gösterim: 3421 - none hüsnanur s.a. arkadaşlar kızım Hüsnanur  15 gün önce kalça çıkıklığından ameliyat oldu. Şükür şimdilik durumu iyi ama çok sıkılıyor. idra... Devamı...
none ömer faruk abi oldu none Yanıt: 12 - Gösterim: 3450 - none ömer faruk uzun bir aradan sonra herkeze merhaba arkadaşlar epeydir giremedim siteye bu arada ömerin bir kardeşi oldu çok sıkıntılı zamanla... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com