trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Yardim edin lutfen  (Okunma sayısı 348 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Yardim edin lutfen
« : 28 Aralık 2019, 15:28 »
: 5 bucuk aylik gebeyim bebegimin omuriliginde aciklik varmis 30 mm kese var ve hidrosefali de 17 santim santimi cokmu sizce yaşarmı

• seciniz
    • Verimlilik:
      4.44%

none
Yardim edin lutfen
« Yanıtla #1 : 29 Aralık 2019, 19:53 »
Yaşar mı? Bunu sadece الله bilir. Gebelik takibinizi düzenli şekilde yaptırın. Beyin cerrahıyla şimdiden konuşmanızı tavsiye ederim. Omurga açıklığı bebek doğmadan kapatıla blliyor. Bazı merkezlerde bu mümkün..

• Verimlilik:
      0%

none
Yardim edin lutfen
« Yanıtla #2 : 31 Aralık 2019, 12:19 »
Beyninde sarkma olmus 17 mm hidrosefalisi var omuriliginde ciddi bi açıklık var ve kifoz dedi heyet . Yürüyemicek dedi cok kötüyüm bi taraftan umutlu oliyim herseyini aliyim düziyim diyorum bi taraftan da yaşamassa onlara bakar kahrolurum bisey almiyim diyorum ...

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Yardim edin lutfen
« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2020, 01:19 »
Beyninde sarkma olmus 17 mm hidrosefalisi var omuriliginde ciddi bi açıklık var ve kifoz dedi heyet . Yürüyemicek dedi cok kötüyüm bi taraftan umutlu oliyim herseyini aliyim düziyim diyorum bi taraftan da yaşamassa onlara bakar kahrolurum bisey almiyim diyorum ...

Çok geçmiş olsun Rabbim yar ve yardımcınız olsun...
Aynı yollardan geçtik bana da yazdıklarınızın hepsi hatta daha fazlası söylendi...
Rabbinize sığının ve sabredin elinizden geleni yaptıktan sonra içiniz rahat bir şekilde bir zaman sonra yoluna giriyor.
Oğlum şu an 13 yaşında ve 7.sınıfa gidiyor evet yürümüyor ama hayat dolu ve bana güç veriyor.. Sizde sabredin ve iyi araştırın doğum sonrası hemen ameliyat edebilecek bir hastahane ve iyi bir dr muhakkak ayarlayın
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      37.78%

none
Yardim edin lutfen
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2020, 08:25 »
Bunun bir imtihan olduğunu düşünerek, اللهa sığınıp tevekkül ederek görevinizi yerine getirmenin gayretinde olmalısınız. Bizde bu acıları yaşadık,öğrendiğimiz zaman çok üzüldük kolay değildi o şoku atlatmak. Hamdolsun الله yardım etti bugünlere geldik şu an oğlum 11 yaşına girdi.Yürüyemiyor ama çok zeki ve akıllı 4. sınıfa gidiyor.
siz şimdilik kıyafet filan almayın çünkü doğunca ameliyat gerekecektir,kese ve şant ameliyatları muhtemel o yüzden kıyafet işini sonraya bırakın geçmiş olsun.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Yardim edin lutfen Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Bize dua edin arkadaşlar none Yanıt: 25 - Gösterim: 12899 - none Derin derini bugün kontrolü vardı çekilen mr sonucu tekrar hidrosafali başlamış doktorumuz kesin kararı pazartesi verecekmiş yani şant... Devamı...
none Göktaşlarını imha edin none Yanıt: 1 - Gösterim: 2044 - none bolubeyi . Yön tuşlarıyla gemizize yön verin. Space tuşuyla ateş açınız. Devamı...
none Ortez kullananlar sorumu cevaplarmisiniz lutfen none Yanıt: 1 - Gösterim: 1618 - none AZERI  herkese merhaba. uzun yurume ortezınını yapılması ne kadar zaman alıyor yanı bız orada ne kadar kalmalıyız ortezı kulanandan so... Devamı...
none Lütfen yardım edin none Yanıt: 8 - Gösterim: 3461 - none nurefsan Merhaba herkese iyi akşamlar. İstanbul'da Nurefşan'ı gösterebilecek bir doktor bulamayınca Ankara'ya geldim. Bugün hacettepeye r... Devamı...
none Lütfen yardım edin none Yanıt: 9 - Gösterim: 4360 - none jakulta İyi günler arkadaşlar 29. Yaşındayım 1999 yılında hacettepe hastanesinde agumentasyon sistoplasti yapılarak mesanem büyütüldü. G... Devamı...
none YARDIM EDIN. none Yanıt: 14 - Gösterim: 6386 - none MEHEMMED SALAM olsun butun qardawlarima. men Azerbaycanda yasayiram. oqlum Mehemmed spina bifidali doqulub. 9 gun olanda emeliyyet oldu. ... Devamı...
none YARDIM VE BILGI ISTIYORUM none Yanıt: 1 - Gösterim: 1825 - none yasemin acıkgöz BANA UZMAN ORTAPEDI DOKTORU GEREKTIRMEKTEDIR YARDIM  YANI BILGILENDIRMEK ICIN........ Devamı...
none Acil yardim none Yanıt: 14 - Gösterim: 4256 - none hilaldemir Gunaydin oncelikle ,cok gecmis olsun herkese yeni dogan kizimda spina bifida oldugu belirtildi su anda 44 gunluk kapali bir seki... Devamı...
none Lutfen cevap verin baş çevresi none Yanıt: 6 - Gösterim: 2508 - none hilalshn Merhaba öncelikle herkese geçmiş olsun. Benim nisan 2014  doğumlu bir oğlum var. Doğduğunda baş çevresi 35cm. İdi. Dr. Bingildag... Devamı...
none Yardim ve yöntem tedavi sekli none Yanıt: 4 - Gösterim: 1100 - none Denng63 Sa benimde ikiz bebekler var bir kız bi oğlan kızım da sorun yok oğlum spina li doğdu ameliyat  ettirdik çocuk üst kısımda  prob... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com