trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Fikirlerinizi bekliyorum  (Okunma sayısı 417 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Fikirlerinizi bekliyorum
« : 02 Ocak 2020, 15:14 »
Merhaba 6 aylik gebeyim 6 7 doktoro gittim hepsi
Beyninde sarkma olmus 17 mm hidrosefalisi var omuriliginde ciddi bi açıklık var ve kifoz dedi .Yürüyemicek dedi cok kötüyüm bi taraftan umutlu oliyim herseyini aliyim düziyim diyorum bi taraftan da yaşamassa onlara bakar kahrolurum bisey almiyim diyorum ...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      22.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Fikirlerinizi bekliyorum
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2020, 09:15 »
Aramıza hoş geldiniz, geçmiş olsun. bebeğin doğar doğmaz öleceği düşüncesi yanlış. Gençlik,yetişkinlik çağına gelen çok hasta var. biz 10 yılı geride bıraktık اللهın yardımıyla. Hidrosefali için şant takılır,çoğu hastada var. Kifoz, skolyoz bu hastalığın genel özelliklerinden.kiminde az kiminde çok olabiliyor. Yürüme konusu da değişken. Yürüyemez denilen çok çocuğun da zamanla fizik tedavi ile yürüyebilir konuma geldiği sık rastlanılan bir durum. bu hastalık kişiden kişiye değişiyor biraz. Her hastada farklı seviye de seyredebiliyor.Yürüyen,yürüyemeyen, şantı olan olmayan, solunum cihazına bağlı olup,ailesinin üstün gayretleri ile yıllardır yaşayan çocuklar var. Benim oğlum da yürüyemiyor ama çok zeki 4. sınıfa gidiyor. Birkaç kere ameliyat geçirdi. Spina bifida ülkemizde tahminen yılda 5000 çocukta görüldüğü söylenen bir hastalık ve maalesef ki tam bir tedavisi yok. Az hasarla atlatan çocuklarda daha iyiye gitme ihtimali biraz daha yüksek. Size tavsiyelerim: sitemiz bilgi kaynağı yönünden zengindir,araştırıp bilgilenmenizi,takiplerinizi bir üniversite hastanesinde yaptırmanızı ( özel hastanelerde bu işin altından kalkılmaz),en önemlisi bunun اللهın bir imtihanı olduğunu düşünmenizi ve ona göre sabretmenizi tavsiye ederim.
sitemiz maalesef üyelerimiz tarafından eski ilgiyi görmüyor,fazla yanıt beklentisi içinde olmayın,konuları araştırın.
.......Yavrucuğum! Namazı kıl, iyiliği emret, kötülükten vazgeçirmeye çalış, başına gelenlere sabret. Doğrusu bunlar, azmedilmeye değer işlerdir.Lokman suresi 17. ayet
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Fikirlerinizi bekliyorum Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Yorumlarınızı bekliyorum seminer için hazırladığım yazım none Yanıt: 12 - Gösterim: 4470 - none nazlı hilal Merhabalar. Öncelikle burada bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Keşke kader bizleri farklı bir ortak noktada burada toplasay... Devamı...
none Arkadaşım için duanızı bekliyorum none Yanıt: 16 - Gösterim: 6509 - none Tuğbam Arkadaşlar sabah arkadaşımı aradım bebeği sb lı artı ng yle besleniyo bu yüzden sürekli akcğerleri tıkanıyodu geçen pzar gene tı... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com