trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Spida ameliyatından sonra  (Okunma sayısı 123 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Spida ameliyatından sonra
« : 02 Nisan 2020, 16:50 »
Merhaba spida bifida ameliyatından sonra bebeğimin sağ göğüs altının yanında bir şişlik meydana geldi bebeğim sola doğru kaymaya başladı bu neden olur genel cerahda gördü bir sıkıntı yok dedi ama malum hastanelerin durumundan dolayı detaylı olarak daha sonra bakarız dediler  yardımcı olabilir misiniz bu yaşayan varmi

• seciniz
    • Verimlilik:
      6.67%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Spida ameliyatından sonra
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2020, 14:42 »
Çok geçmiş olsun. Şant Ameliyatı oldu mu peki? omirilik sıvısı sızıntı mı yaptı... Çözemedim! Şant takıldıysa eğer, şant hortumu göğüs hizasından aşağı iner bir sızıntı olabilir! Şu am mantık yürütüyorum sadece...
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Spida ameliyatından sonra Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Yağız'ın ortopedi ameliyatından sonraki ilk resimleri - OCAK 2008 none Yanıt: 11 - Gösterim: 8030 - none ozlem [img]http://img525.imageshack.us/img525/569 Devamı...
none yağmurdan sonra.... none Yanıt: 1 - Gösterim: 931 - none nida Devamı...
none Spina Bifida (Lipomyelomeningocele) ameliyatından görüntüler none Yanıt: 22 - Gösterim: 128517 - none bolubeyi Details Details Details Details Details Details Details Details Details Details Details Details Details Devamı...
none Lavman verildikten sonra none Yanıt: 6 - Gösterim: 39954 - none bolubeyi Verilen lavman sıvısı mümkün olduğunca içeride kalmalıdır, bu da çocuğa ve verilen sıvının miktarına bağlıdır. Lavman verildikte... Devamı...
none Kese ameliyatından ne kadar zaman sonra bebeklerinizi sırt üstü yatırdınız? none Yanıt: 7 - Gösterim: 3411 - none tamara nas Merhaba arkadaşlar....Çok fazla soruyorum soru, beni mazur görün, şefkatinize sığınıyorum::))Bebeğim 4 aylık oldu ve biz hala ta... Devamı...
none Uzun bir aradan sonra none Yanıt: 7 - Gösterim: 3549 - none OKYANUS Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır siteye giremedim, girsem de uzun kalamadım.  Ece’den haber vermek istedim. 2 yaşını doldurdu a... Devamı...
none Şant Ameliyatından Sonra Dikkat Edilecek Noktalar Nelerdir? none Yanıt: 2 - Gösterim: 4691 - none bolubeyi Bu çocukların ciltleri gergin ve hassas olduğu için, pozisyonları çok önemlidir. Çocuk çarpmalardan, düşmelerden korunmalıdır. [... Devamı...
none Yağız 2012 ortopedi ameliyatından resimler none Yanıt: 47 - Gösterim: 16225 - none ozlem Yağız ameliyattan çıktı. [img width=640 h Devamı...
none Spina bifida okülta 12 yaş none Yanıt: 15 - Gösterim: 2281 - none Nalan5 İyi akşamlar spina bifida occulta ve thedred cord12 yaşında oğlumun spina bifida occulta olduğunu yeni öğrendim mrına göre conus... Devamı...
none TAŞINDI: Bifina spida occulta 12 yaş thedred cord none Yanıt: 0 - Gösterim: 509 - none bolubeyi Bu konu Spina Bifidanın Getirdiği Problemler ve Çözümleri isimli bölüme taşınmıştır.http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.p... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com