trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: sonda ilerlemiyor  (Okunma sayısı 178 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
sonda ilerlemiyor
« : 03 Nisan 2020, 23:21 »
arkadaşlar merhaba uzunca bir süreden sonra tekrar sıteye girip yazmak ıstedım ben tevfık tugranın annesıyım tevfık tugra 5 yasında oldu 3.5 yasından itibarek surekli kifoz ameliyatları gecirdi daha yenı toparlanabıldık derken bu sefer ayaklarından sekıl bozuklugu ve sertleşme oldugu ıcın onlar duzeltilip alciya alındı sımdı de ıdrar yolunda bir sorunumuz var galiba sonda yapamıyorum urodnamı bile yapıldı ancak sonda ılerlemedıgı ıcın olmadı sıstoskopı yapalım dedı kerem hoca daha once böyle birşey basına gelmiş olan var mı acaba sebebi ne olabılır sonda kendıne ıkıncı bır yol mu oluşturmuş  mesane mi kalınlaaşmış yada uretra darlıgıdedıklerı sey mı acaba ? kerem hoca sıstoskopıden sonra bakıp karar verırız belki de mıtrafanof ameliyatı onerebılırız dedı ama ben cok taraftar degılım bu konuda normal yoldan sonda yapmaya devam etmek ıstıyorum bu konuda yardım edenilir misiniz bilgisi olan basına gelen var mı acaba

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      31.11%

none
sonda ilerlemiyor
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2020, 02:31 »
Aşağıdaki linkteki konu faydalı olabilir. Geçmiş olsun.
Link.....
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      6.67%

none
sonda ilerlemiyor
« Yanıtla #2 : 25 Mayıs 2020, 13:32 »
Geçmiş olsun.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

sonda ilerlemiyor Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Jelli sonda none Yanıt: 2 - Gösterim: 2736 - none hazalim OMİRİLİK FELÇLİLERİN JELLİ SONDA ÇİLESİ SONA ERDİBundan 11 ay önce hiç kimsenin anlam veremediği bir anda SSK, omirilik felçlile... Devamı...
none Sonda hakkında küçük ip ucu none Yanıt: 2 - Gösterim: 2532 - none cilek Yıllar önce ilk sonda kullanmaya başladığımda doktorumun bana tavsiye ettiği bir yöntemi paylaşmak istedim belki bilmeyenler var... Devamı...
none Sonda şirketi none Yanıt: 1 - Gösterim: 2011 - none emineuran Ben Emine Uran göztepede oturan spina bifidalı bi arkadaşıma sonda raporu çıkmış göztepede tavsiye edebileceğiniz sonda şirketle... Devamı...
none Sonda kullananların dikkatine none Yanıt: 19 - Gösterim: 9437 - none YUNUS YEŞİLDENİZ SSK yolu ile sonda alanlar sondalarınız hijyenik ve suyu paketle sondanın  içinde mi eğer içinde değilse mutlaka bu dediğim gibi... Devamı...
none ihtiyacı olana sonda none Yanıt: 1 - Gösterim: 1740 - none SERDEN arkadaşlar elimizde fazladan kendinden jelli 8 ve 10 no sonda bulunmaktadır.ihtiyacı olan arkadaş adresini bildirsin.kargoyla gö... Devamı...
none Sonda ilerlemiyor ya da takılmasına rağmen idrar gelmiyorsa none Yanıt: 7 - Gösterim: 20046 - none bolubeyi Benim de bir kaç sefer başıma geldi. Kimi zaman tak işlemini yaparken sonda zor ilerliyor ya da itmemize rağmen mesaneye ulaşmıy... Devamı...
none Hidro kit sonda none Yanıt: 1 - Gösterim: 3501 - none emineuran Erişkin hastalardan hidro kit torbalı sonda kullanan arkadaşlar var mı? Varsa hangi şartlarda almaya hak kazandınız? Ben 24 yaşı... Devamı...
none Sonda hakkında none Yanıt: 13 - Gösterim: 6472 - none guvercin merhabalar,elif kizim dun bir uzman gordu,pipi,kakasi için,yaptigi tum testlere gore enfeksion yola açan hiç bir$ey yok $imdiye ... Devamı...
none Sonda ücreti none Yanıt: 9 - Gösterim: 3815 - none irem Bugun  sonda siparişi için  medikalciye gittim. Medikalcinin dediğine göre artık devlet  300 tl geçen medikal malzemelrinden %20... Devamı...
none Prezervatif sonda? none Yanıt: 3 - Gösterim: 3187 - none meteor Nette dolaşırken sonda çeşitlerini araştırıyodum. Karşıma  prezervatif sonda çıktı aranızda kullanan var mı acaba ben sonda yapm... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com