trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Kılıflı sonda  (Okunma sayısı 60 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      2.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Kılıflı sonda
« : 23 Temmuz 2020, 22:29 »
Ben kızıma yaklaşık 4senedir kılıflı sondayla tak yapıyorum. Medikalcim artık fabrikada üretilmiyor dedi. Ama başka markalarda kullananlar varmış. Bildiğiniz İzmir de kılıflı sonda satan bir medikalci var mı acaba çoğu yer satmıyor ve ben kılıflı sondanın rahatlığına okadar alıştım ki yüzüklü de çok zorlanıyorum 

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Kılıflı sonda Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Jelli sonda none Yanıt: 2 - Gösterim: 2802 - none hazalim OMİRİLİK FELÇLİLERİN JELLİ SONDA ÇİLESİ SONA ERDİBundan 11 ay önce hiç kimsenin anlam veremediği bir anda SSK, omirilik felçlile... Devamı...
none Sonda şirketi none Yanıt: 1 - Gösterim: 2070 - none emineuran Ben Emine Uran göztepede oturan spina bifidalı bi arkadaşıma sonda raporu çıkmış göztepede tavsiye edebileceğiniz sonda şirketle... Devamı...
none Bağkur sonda veriyormu none Yanıt: 5 - Gösterim: 4951 - none ayşe özcan babam bağkurdan emekli oldu biz önceden sondayı kendimiz ödüyorduk ücretini şimdi biz sondayı bağkurdan almak istiyoruz acaba bi... Devamı...
none Hidro kit sonda none Yanıt: 1 - Gösterim: 3593 - none emineuran Erişkin hastalardan hidro kit torbalı sonda kullanan arkadaşlar var mı? Varsa hangi şartlarda almaya hak kazandınız? Ben 24 yaşı... Devamı...
none Sonda yaparken kan gelmesi none Yanıt: 8 - Gösterim: 8488 - none ummuseleme MerhabaBugün Ahmet'e tak yaparken sondayı çıkardıktan sonra pipisinin ucundan az miktarda kan geldi. Bu ne demek? Hemen doktora ... Devamı...
none Sonda hakkında none Yanıt: 13 - Gösterim: 6641 - none guvercin merhabalar,elif kizim dun bir uzman gordu,pipi,kakasi için,yaptigi tum testlere gore enfeksion yola açan hiç bir$ey yok $imdiye ... Devamı...
none Sonda ücreti none Yanıt: 9 - Gösterim: 3958 - none irem Bugun  sonda siparişi için  medikalciye gittim. Medikalcinin dediğine göre artık devlet  300 tl geçen medikal malzemelrinden %20... Devamı...
none Prezervatif sonda? none Yanıt: 3 - Gösterim: 3263 - none meteor Nette dolaşırken sonda çeşitlerini araştırıyodum. Karşıma  prezervatif sonda çıktı aranızda kullanan var mı acaba ben sonda yapm... Devamı...
none Golcath Sonda Markası none Yanıt: 14 - Gösterim: 4163 - none ali kerem Goldcath (demersan firmasının) marka sonda kullanan var mı? kılıfı sayesinde rahat yapılıyor ama güvenilir ve hijyenik olması ko... Devamı...
none sonda ilerlemiyor none Yanıt: 2 - Gösterim: 411 - none sell-da arkadaşlar merhaba uzunca bir süreden sonra tekrar sıteye girip yazmak ıstedım ben tevfık tugranın annesıyım tevfık tugra 5 yası... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com