trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Servikal dar kanal ( therdcord ameliyat sonrasi?)  (Okunma sayısı 84 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Arastirmaci
    • Verimlilik:
      8.89%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

El titremesi bas donmesi ve kulak cinlamasi ile emar çektirdim emar sonucunda boyun kanal darligi yaziyor 2 sene once gergin omurilik sendromu ameliyati oldum o zamanki emarlarda böyle bir sey soylememisti doktorum resimde sonuc mevcut bacak ağrısı idrar ve gaita problemleri var tekrar ameliyat olabilir miyim bu durumda

• Arastirmaci
    • Verimlilik:
      8.89%

SERVİKAL SPİNAL MR TETKITINDE;
Inceleme teknigi; SE T1 sagittal GRE T2 * aksiyal FSE T2 Sagittal servikal lordoz duzlesmistir..
C6 C7 intervertebral diskinde hafif santral bulging mevcuttur.
Anterior subarakoid mesafe daralmıştır . Bilateral noral foramenler ve sinirler normaldir.
Emar sonucumda boyle yaziyor

• Arastirmaci
    • Verimlilik:
      8.89%

Bir bilgisi olan yokmu bu konuyla ilgili yardimci olabilcek

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Servikal dar kanal ( therdcord ameliyat sonrasi?) Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ameliyat none Yanıt: 28 - Gösterim: 14163 - none selvi&zehra Minik Zehra'm canım kızımın ultrason sonucu temiz cıkmış. MR sonucu ameliyat çıkmış. Yarın ameliyat olacak. Babası şimdi yanına ... Devamı...
none Ameliyat none Yanıt: 12 - Gösterim: 10775 - none selvi&zehra Bugün nefroloji kontrolümüz vardı  idrarımız temiz çıktı. Böbrek kireci de gitmiş cok sükür. 2ay sonra tekrar gideceğiz. 6 aylık... Devamı...
none Ameliyat yok none Yanıt: 11 - Gösterim: 8594 - none esra akpınar Selam arkadaslar Trabzon'a gittik. Amelıyat icin ama KTÜ deki profösör ameliyata gerek yok dedi. Takip edeceğiz kist ilerlerse ı... Devamı...
none Kanal D Doktorum Programı none Yanıt: 5 - Gösterim: 2664 - none orhan_orh Merhaba. Şu an Kanal D'de Doktorum programında spina bifidalı bir hasta konuk. Canlı olarak izlemek isteyenler;http://ca... Devamı...
none Ameliyat olacağım none Yanıt: 7 - Gösterim: 2326 - none meteor Merhabalar. Kısmet olursa 10 martta  mesana büyütme ameliyatı olucam tufan hocanın çıkardığı fiyat çok gelince başka doktor aray... Devamı...
none ameliyat none Yanıt: 13 - Gösterim: 4820 - none ali kerem Yarın oğlum ali kerem ege ün.de idrar yollarından (unc) ameliyatı olacak duarınızı beklerim yasin ve ayetelkürsü okuyabilirseniz... Devamı...
none Ameliyat ücretleri none Yanıt: 1 - Gösterim: 1948 - none Mehmet Ali (SGK) Sigortalılar için, Florance hastanesinde yapılan ameliyatlarda herhangi bir ücret alınıyor mu? Örneğin şant ücreti, ameliy... Devamı...
none Ameliyat sonrası none Yanıt: 22 - Gösterim: 8094 - none HiraNur Kızım dogumundan 5gün sonra ameliyat oldu ve 1 hafta içinde belinden sıvı akıntısı geldi pansuman yapıldı ve son olarak tekrar d... Devamı...
none 2'ci ameliyat none Yanıt: 4 - Gösterim: 1290 - none Melek erva Merabalar aranıza yeni katıldım benim kızım doğuştan meningomiyolosel diğer adıyla spina bifida belinde kese ile dünyaya geldi 1... Devamı...
none Thertcord ameliyati sonrasi none Yanıt: 0 - Gösterim: 123 - none Mirayy 2 senr once thertcord ameliyati oldum kemikler serbestlestirildi rahatlatildi fakat t1 bolgesinde filum terminal lipomu mevcut v... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com