trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: sipina bifida lı kız çocuğu  (Okunma sayısı 97 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      8.89%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
sipina bifida lı kız çocuğu
« : 06 Eylül 2020, 19:10 »
merhabalar  15 yaşinda sipine bifidalı kızım var   ürolojik durumlarımız var  nu konuda   yardımcı olabilecek ailelerle tanımak sohbet etmek istiyorum.tşklr

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      20%

none
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2020, 19:16 »
Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Arastirmaci
    • Verimlilik:
      2.22%

none
« Yanıtla #2 : 09 Eylül 2020, 00:24 »
Ben 22 yasinda gergin omurilik sendromundan ameliyat oldum o yaşa kadar cok bi belirtim yok kucukken altima kacirmalarim vardi sonrada dogumdan sonra idrar kacirma cok sık idrara cikma gibi sorunlar yasadim

• Verimlilik:
      8.89%

none
« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2020, 17:49 »
selam şu an varmı idrar kaçırma

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

sipina bifida lı kız çocuğu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none TV Çocuğu Nasıl Etkiliyor none Yanıt: 1 - Gösterim: 1391 - none MuratbanK TV Çocuğu Nasıl Etkiliyor? Uzmanlara göre, TV 0-3 yaşları arasında daha etkili oluyor. Çünkü, bu yaşlar hayat boyu kullanılacak ... Devamı...
none sipina bifida sonrası doğum none Yanıt: 3 - Gösterim: 2577 - none hero195    Merhabalar  benim sizlere bi sorum olacak lütfen bu konu hakkında bilgisi olanlar benimle bilgilerini paylaşabilirmi sorum şö... Devamı...
none Çalışan Annenin Çocuğu Daha Başarılı none Yanıt: 0 - Gösterim: 926 - none kosovalı Çalışan annenin çocuğu daha başarılıUluslararası Öğrenci Değerlendirme Programı (PISA) 2006 sonuçlarına göre, hem annesi, hem ba... Devamı...
none Malul çocuğu olan anneler erken emekli olabilir none Yanıt: 6 - Gösterim: 4127 - none Burak Eren Engelli bir çocuğu bulunan ve hem çocuğuna bakıp hem de çalışan bir okuyucumuz emeklilik hakkında ne tür bir kolaylık olduğunu s... Devamı...
none çocuğu olmayan bir annenin doğmamış çocuğuna sevgisi... none Yanıt: 8 - Gösterim: 24963 - none Murat Laçin [size=20pt]الله[/size] dilediği kulunu  nimetlendirir,  dilediğini de bazı güzelliklerden mahrum bırakır. Bu mahrumiyette bizim bilmediğimiz, anl... Devamı...
none Sipina bifida none Yanıt: 25 - Gösterim: 7640 - none selo1341 Benim çocuğum sipina bifida, nörejen mesane, meningomiyosel, meningomiyoşelisiş, şantlı bir kız cocugu bu hastalıklarla bilgisi ... Devamı...
none Hidrosefali ve sipina bifida none Yanıt: 13 - Gösterim: 6617 - none ilknur Merhaba ben bu siteye daha dün üye oldum ve 45 günlük bir kız çocuğum var hidrosefali ve sipina bifida. Haftada  iki üç kere has... Devamı...
none Özürlü çoçuğu olan annenin sigortalılığı none Yanıt: 3 - Gösterim: 1643 - none Burak Eren 5510 Sayılı Yasadan önce özürlü çocuğu olan anneler lehine herhangi bir düzenleme bulunmazken, 5510 Sayılı Yasaya 5754 Sayılı Ya... Devamı...
none Sipina bifida none Yanıt: 6 - Gösterim: 2245 - none Sakir Oğlum 5 yaşında. 1aylikken poposunun üstünde kalem ucu girecek şekilde delik olduğunu fark ettik.samsun 19 mayıs üniversitesi de... Devamı...
none Sipina bifida none Yanıt: 4 - Gösterim: 1070 - none Mustafa Akpınar Slm hayırlı razmanlar herkese bebeğim 2 aylık sipina bifida li miyelomeningosel çocuğum amaliyati ni oldu şimdilik iyi sağ bacak... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com