trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Eren Ege'nin Ninnisi

none Gönderen Konu: EREN EGE DOĞAN 9 YAŞINDA merhaba ..  (Okunma sayısı 112 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Keyifli
    • Verimlilik:
      2.22%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
EREN EGE DOĞAN 9 YAŞINDA merhaba ..
« : 26 Aralık 2020, 18:21 »
sevgili arkadaşlar çocuğumuz 9 yaşına girdi başarılı geçen bir opera nın ardından   5 yıl geçti  boy uzamasına bağlı olarak mr çektiriyoruz GOS gelişir mi diye  durumu şimdilik iyi önümüzdeki günlerde gazi hastanesine başvurumuz olacak BU tedra Cord ile ilgili şu pandemi bitsin bu arada eren yanımda bana küçükken dua eden abilerime ve ablalarıma teşekkür ederim diyor.. selamlar

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      13.33%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
EREN EGE DOĞAN 9 YAŞINDA merhaba ..
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2020, 19:29 »
Onu sevenlerle beraber uzun ve sağlıklı bir ömür dilerim.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

EREN EGE DOĞAN 9 YAŞINDA merhaba .. Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none EREN EGE DOĞAN none Yanıt: 15 - Gösterim: 8988 - none MURAT DOĞAN Merhabalar 21/04/2011 tarihinde bebeğimiz dünyaya gelde bel ile sakra arasında kapalı bir kesesi bulunmakta yapmış olduğum araşt... Devamı...
none EREN EGE DOĞAN - ÇOK AĞLIYO none Yanıt: 7 - Gösterim: 4208 - none MURAT DOĞAN Arkadaşlar begimiz çok ağlıyo sizlerinde çocukları çok ağlıyomuydu yoksa birşeylerin belirtisimi cevap yazarmısınız. Devamı...
none Eren Ege Doğan son gelişmeler none Yanıt: 4 - Gösterim: 3297 - none MURAT DOĞAN sevgili arkadaşlar çocuğumuz 41 günlük oldu son durumu halen ağlamaları devam ediyo bu sırada 31/05/2011 tarihinde emarı vardı m... Devamı...
none EREN EGE DOĞAN SON DURUMU 05/06/2011 none Yanıt: 5 - Gösterim: 3032 - none MURAT DOĞAN Arkadaşlar eren ege halen ağlamaları devam ediyo artık korkmaya başladık dr gidiyoruz çocuk ağlar diyo ama çocuk ağlarken sanki ... Devamı...
none EREN EGE DOĞAN'NIN TAHLİLLERİNİ ALDIM. none Yanıt: 9 - Gösterim: 5024 - none MURAT DOĞAN İDRAR  : LOKOSİT (Mikroskobi )    : 1             DANSİTE                          : 1000                                      A... Devamı...
none Eren Ege Doğan Son Gelişmeler none Yanıt: 10 - Gösterim: 5736 - none MURAT DOĞAN Mrh arkadaşlar çoktan beri yoktum çocuğumuzla ilgili son gelişmeler şöyledir. 1:  2.5 aylık oldu baş ölçüsü 41 oldu   yani 2 ayl... Devamı...
none Eren Ege Doğan Son Durumu none Yanıt: 5 - Gösterim: 3286 - none MURAT DOĞAN 14 aylık oldu şuan itibari ile hidrosofolisi yok, lokosit yok yürümeye başladı. Şimdilik düşe kalka 15 mt gidebiliyor idrarını t... Devamı...
none Eren Ege DOĞAN son gelişmeler none Yanıt: 13 - Gösterim: 6155 - none MURAT DOĞAN Sevgili arkadaşlar Eren Ege DOĞAN hakkında bilgi vermek isitiyorum. Eren 2 yaşına girdi yürüyor oynuyor ancak halen ameliyat olm... Devamı...
none Eren Ege Doğan son durumu none Yanıt: 6 - Gösterim: 2888 - none MURAT DOĞAN Eren Ege Doğan  3 yaşına girmesine 4 ay kaldı çok hareketli benim çocuğumdaki sanırım farklı bir şey aynı sipina bifida gibi kes... Devamı...
none Eren Ege Doğan Son Gelişmeler none Yanıt: 11 - Gösterim: 5074 - none MURAT DOĞAN Eren'in ameliyatı yapıldı Ankara Gazi Ünv. M. Kemali BAYKANER tarafından bizim açımızdan başarılı geçmiş gözüküyor 75 gün oldu h... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com