trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Çocuklar için neler yapabiliriz  (Okunma sayısı 1825 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• hazalim
  • Yer:

none
Çocuklar için neler yapabiliriz
« : 02 Temmuz 2008, 05:40 »
Buradan bütün üyeler sesleniyorum geçen hafta sb derneğinin gecesi vardı hazal ile birlikte gittik.Fakat dernekte çok eksik var toplantılar yapmak sadece eğlenmek için olmamalı çocuklarımız çıktı çok güzel şarkılar söyledi hepsini kutluyorum .Sonra salonda bir kargaş oldu sponsor bir firma tişört ve pantolon göndermiş aileler herşeyi unuttu .Aslında ben isterdimki orada aileler çıkıp sıkıntılarını istekleri söylesin duygularını paylaşsın derneği geliştirmek için neler yapabiliriz diye fikirlerini söylesin.Geçenlerde biliyorsunuz erol kardeşimizin kızı sondasız kaldı imkanı olmayan o kadar çok insan varki bence biz hepimiz için birşeyler yapmak zorundayız.Bizde maddi imkanı çok yüksek olan insanlar değiliz evde sadece eşim çalışıyor ama yinede manevi anlamda çocuklarımız için imkanlar yaratmaya çalışalım.Bende allah nasip ederse belediye başkanına çıkıp neler yapabiliriz diye konuşacam mesela şunu düşündüm sosyal güvencesi olmayan aileler var çoğu çocuklarını tedavi yaptıramıyor.Onlar için ne yapılabilir.MÜMKÜNSE SİZDE AKLINIZ GELENLERİ YAZARSANIZ SEVİNİRİM.ALLAHA EMANET OLUN

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      15.56%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
: Çocuklar için neler yapabiliriz
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2008, 12:12 »
Durumu bir parça iyi olan arkadaşlar çok zor durumda olan kardeşlerimize bireysel çabalarıyla katkıda bulunabilirler. Durumlarından haberim olan aileler olursa yardımcı olmaya çalışırım. Bu hastalık uzun bir tedavi süreci gerektirdiği için hepimiz maddi anlamda zaman zaman sıkıntıya giriyoruz. Hepimizin başında. Bir tek simitle günlerce hastane kapılarında nöbet tuttuğumu hatırlıyorum. Para yok otele gidesin. Hastane bahçesindeki banklar otelim olmuştu. Maaşıma bile haciz gelmişti, banka kredilerini ödeyemediğim için. Ozamanlar bana yardım edenler oldu. Hepsinden الله razı olsun. اللهa şükür atlaktık artık. Durumum olduğu sürece çocuklarımıza maddi ve manevi anlamda her türlü yardıma hazırım.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
: Çocuklar için neler yapabiliriz
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2008, 13:21 »
Durumu bir parça iyi olan arkadaşlar çok zor durumda olan kardeşlerimize bireysel çabalarıyla katkıda bulunabilirler. Durumlarından haberim olan aileler olursa yardımcı olmaya çalışırım. Bu hastalık uzun bir tedavi süreci gerektirdiği için hepimiz maddi anlamda zaman zaman sıkıntıya giriyoruz. Hepimizin başında. Bir tek simitle günlerce hastane kapılarında nöbet tuttuğumu hatırlıyorum. Para yok otele gidesin. Hastane bahçesindeki banklar otelim olmuştu. Maaşıma bile haciz gelmişti, banka kredilerini ödeyemediğim için. Ozamanlar bana yardım edenler oldu. Hepsinden الله razı olsun. اللهa şükür atlaktık artık. Durumum olduğu sürece çocuklarımıza maddi ve manevi anlamda her türlü yardıma hazırım.

tamamen katılıyorum hastahanede tanıştığım bir baba onkoloji der. üye idi ben o soğukta bankta titrerken o tüm masraflarını onk.der.nin karşıladığı 3 yıdızlı bir otelde ikamet ediyordu bu önemli değil ben değil bank taşta dahi yatarım . istediğim tek şey bir hastahaneye gittiğimizde bizimle alayvari konuşulmasın ellerinden geleni -fazlasını beklemiyorum- yapsınlar.bu dernek için zor değil eğer yapamıyorsalar bana bu konuda yetki versinler ben yaparım hatta s.b. hastaların hastahanelerde tamamen takibini sağlıya bilirim. bırakın bunları ben daha resmen üye olmayı bile başaramadım...zira yetkililere ulaşamadım.mine hanımı gayretlarinden dolayı tebrik ediyorum seçim zamanı hangi bld. olsa ilgilenir hatta sınırları zorlayın derim bizim bld. bşk nımız الله ondan razı olsun başa gelir gelmez yapmıştı istesek yeni projeleride değerlendirir.bilgisayar,dikiş-nakış, el işleri , muhasebe , resim , talep dahilinde sportif faliyetler vedahası engellilerden bunların hiç birinden ücret almıyor. ve ciddi manada eğitim verilmesini sağlıyor. tedavi için yardım bez mama ve yemekleri ihtiyaç sahiplerinin evine gece geç saatlerde ulaştırılıyor.ve birde belediyenin verdiği maaş var. bunları bir bld. rahatlıkla yapabilir.birde engellilik derecesi var sanırım üniversite masraflarının tamamını karşılıyor.
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Çocuklar için neler yapabiliriz Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Daha fazla ne yapabiliriz? none Yanıt: 13 - Gösterim: 3209 - none muhammed Konu başlığımızda yazdığım gibi daha fazla ne yapabiliriz....Ben Muhammed'in giitiği rehabilite ile görüştüm ve kuruma gelen spi... Devamı...
none Arkadaşım için duanızı bekliyorum none Yanıt: 16 - Gösterim: 4495 - none Tuğbam Arkadaşlar sabah arkadaşımı aradım bebeği sb lı artı ng yle besleniyo bu yüzden sürekli akcğerleri tıkanıyodu geçen pzar gene tı... Devamı...
none Yakup için ne yapabiliriz none Yanıt: 39 - Gösterim: 7356 - none yaseminyakup İyi günler, Yakup 20.03.2014 tarihinde doğdu açık yarası ve hidrosefalisi vardı ve 1 hafta sonra ameliyat oldu şant takıldı yara... Devamı...
none Soma için milli yas ilan edildi none Yanıt: 10 - Gösterim: 2534 - none bolubeyi Manisa'nın Soma ilçesinde yaşanan maden faciası nedeniyle Başbakanlık tarafından 13 mayıs 2014 tarihinden itibaren 3 günlük mill... Devamı...
none Soma için kermes none Yanıt: 6 - Gösterim: 3760 - none muhammed Soma için kermes. Muhammed satıyor keyfi çok yerinde.Details (Göster / Gizle)DetailsDetailsDetailsDetailsDetailsDetails... Devamı...
none Yurt dışı üyelerimiz için saat ayarı none Yanıt: 11 - Gösterim: 2907 - none bolubeyi Sitemizdeki tarih ve saat ayarı Türkiye İstanbul yerel saatine göre yapılandırılmıştır. Yurt dışından sitemize giren üyelerimiz ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com