trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Engelli çocuk doğurmak hayatın sonu mu  (Okunma sayısı 4436 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Engelli çocuk doğurmak hayatın sonu mu
« : 12 Temmuz 2008, 02:31 »
evet sitelerde  konularabakarken bu başlıgı gördüm ve dikkatimi çekti!!acaba gerçektende engelli bir çocuk dogurmak hayatın sonumu?öyle bir çocuga sahip olmakla beraber hayatın bittigi tükendigi anmı oluyor acaba?
  ben bekarken yada engelli bir çocuga sahip olmadan önce belki benim içinde öyle geliyordu.Bir anlık hayatın sonu gibi geliyor insana. Önce bir yokluyor insan kendini acaba neden diye. Hatam mı vardı?Hesaplaşıyor kendiyle. Oh çok şükür vicdanım rahat iyi bir insanım diyor. O zaman neden  vardır bir hikmeti güzelliği diye bırakıyoruz hayatın akışına . İlk önce kendimizin ve bebeğimizin özel olduğuna inandırıyoruz kendimizi. Birde çevreden destek görüyor isek daha kolaylaşıyor hayatımız. Birlikte başlıyoruz güzellik aramaya. Tutmak için uzanılan bir elin,yürümek için atılan bir adımın, öğrenlen bir kelimenin kıymeti bu kadar güzel bu kadar özel olur işte.      Sonra bol bol dua ediyorsun. Büyük bir manevi huzur. Sonra şükrediyorsun yaradana. İyi varsın meleğim, iyiki bizimsin. Seni çok çok seviyoruz.
acaba hala hayatın sonumu bize verilen bu meleklerin dünyaya gelmesi?
ben kendimden biliyorumki ben sabretmeyi şükretmeyi mücadeleyi ufacık bir umuda dünayaları verebilecegimi azmi asla pes etmemeyi ve daha bir çok şeyi ögrendim kızım sayesinde.İYİKİ VARSIN BEBEGİM BERRAMSENİ SEVİYORUM

Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

ben kendimden biliyorumki ben sabretmeyi şükretmeyi mücadeleyi ufacık bir umuda dünayaları verebilecegimi azmi asla pes etmemeyi ve daha bir çok şeyi ögrendim kızım sayesinde.İYİKİ VARSIN BEBEGİM BERRAMSENİ SEVİYORUM

hakikaten de beni de oğlum olgunlaştırdı belkide büyüdüğümü anlattı bana daha bunlara eklenecek çok şey var الله razı olsun..
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• ali aykan
  • Yer:

bende hiç aklımın ucundan bile geçirmedim haytın sonu olduğunu yaradan bunu layık görmüş bana diye düşündüm destek verenim olmadı ama kendi kendime umutlandımumudumun bittiği anlarda oldu ama yılmadım aykanımı çok seviyorum onun sevgisini başka bi çocuğum olsada dolduramaz ve bölemez herşeyi onunla yaşadım ben zorlukları ve güzellikleri iyki var iyiki benim canımın parçası onsuz bi gün bile geçirmeyi düşünemiyorum allahım hiç birimizi evladından canından ayırmasın

• Verimlilik:
      0%

İyiki varsın meleğim.bana verilmiş en büyük armağansın..Rabbim sana hamdolsun iyiki iremnaz ı bize verdin. nazarx
meleğim

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

Güzel yazmışım bende:) Enaniyete bakın pehh:) koxxxmik
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

Gercektende güzel yazmışsın eline saglık .Sadece yazının başlıhına  bildiği halde sonuna katlanmak''Bile bile Lades'' ten öte değil sanırım. yoxk

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      51.11%

Berra,Burak Eren,Nazlı Hilal,Tubanur ve diğerleri hepsi iyiki varlar.
Sorgulanamaz bile...
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Kaygili
    • Verimlilik:
      0%

kalbimin hissettiklerine tercüman olmuşsunuz الله razı olsun  dünya hayatının bir imtihan olduğunu biliyordum ama imtihanda olduğumu hissettim ayette cenab-ı Hak '' ... iman ettik deyip acaba sınanmayacağınızı mı zannettiniz'' buyuruyor  hepimiz الله'ın nadide kullarıyız. Aciziz ama Kudreti nihayetsiz bir rabbimiz var fakiriz ama gani-i Mutlak bir ilahımız var.
bilmxxxem Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki rahat edesin.  bilmxxxem

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

evet sitelerde  konularabakarken bu başlıgı gördüm ve dikkatimi çekti!!acaba gerçektende engelli bir çocuk dogurmak hayatın sonumu?öyle bir çocuga sahip olmakla beraber hayatın bittigi tükendigi anmı oluyor acaba?
  ben bekarken yada engelli bir çocuga sahip olmadan önce belki benim içinde öyle geliyordu.Bir anlık hayatın sonu gibi geliyor insana. Önce bir yokluyor insan kendini acaba neden diye. Hatam mı vardı?Hesaplaşıyor kendiyle. Oh çok şükür vicdanım rahat iyi bir insanım diyor. O zaman neden  vardır bir hikmeti güzelliği diye bırakıyoruz hayatın akışına . İlk önce kendimizin ve bebeğimizin özel olduğuna inandırıyoruz kendimizi. Birde çevreden destek görüyor isek daha kolaylaşıyor hayatımız. Birlikte başlıyoruz güzellik aramaya. Tutmak için uzanılan bir elin,yürümek için atılan bir adımın, öğrenlen bir kelimenin kıymeti bu kadar güzel bu kadar özel olur işte.      Sonra bol bol dua ediyorsun. Büyük bir manevi huzur. Sonra şükrediyorsun yaradana. İyi varsın meleğim, iyiki bizimsin. Seni çok çok seviyoruz.
acaba hala hayatın sonumu bize verilen bu meleklerin dünyaya gelmesi?
Çok güzel ifade edilmiş herşey söylenecek pek te bişey kalmamış  appl Sadece şunu eklemek isterim engelli çocuk dünyaya getirmek hayatın sonu değil,aksine yeni bir başlangıç...Hepimiz her yeniyi onlarla öğrenmedik mi korkuyu da,beklemeyide ümit etmeyi, vb.bunları çoğaltabiliriz değil mi arkadaşlar?
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

rabimm iyikide vermıss mınıkk kuzumu her ne olursa olsun onun kokusu yeter bana ....

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none