trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Berra ve ablasının park keyfi  (Okunma sayısı 6101 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
: Berra ve ablasının park keyfi
« Yanıtla #10 : 26 Ağustos 2008, 10:26 »
nidacım çok şükür benim yavrum sağlıklı ama ben senin sınıf arkdşın ve dostun olarak hep yanındayım ve berramıza şifa diliyorum canım]

aaa hoşgeldin canım sen nezaman üye oldun kız.ayşe benim liseden arkadaşımdır canım ya çok sevindim.saol güzel dileklerin için.
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

site de eskilere bakarken bu konuya rastladim...masallah ya nasıl tatliymis gerçi halen tatlı da gözlük tel elinde haaaaa fena bu çocuklar ya dilleri hareketleri Rabbim nazardan korusun...

Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• HÜMEYRA ZEYNEP KARAMAN
  • Yer:

çok tatlıymış ya harikaa

• Cok-yorgun
    • Verimlilik:
      0%

Mahşallah tombik tombik  nazarx elif gibi  ...

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

Way be ömür geiyor bizim kuzular büyüyor derlerdide inanmazdım ''büyürler büyürler sen hiç farketmezssin bile''diye öyleymiş daha dün gibi büyük kızımı kucagıma aldıgım gün yaşlanıyorum :))
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Melek-gibi
    • Verimlilik:
      0%

cok guzeller, allah bahtlarini da guzel etsin . amin nazarx

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

maşallah çok tatlılarmış , zaman gerçekten çabucak geçiyor bizim Ömer'de pazar günü tam 3 yaşında oluyor nasıl geçti bu 3 sene hiç anlamadım

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Berra ve ablasının park keyfi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Berra'nın annesiyim none Yanıt: 8 - Gösterim: 3585 - none nida evet hakkı abiyi takip edeyim.kızımı ve kendimi tanıtayım.ben berranın annesi nida.k.maraşın elbistan ilçesinde oturuyoruz. berr... Devamı...
none Yağız'ın su keyfi none Yanıt: 3 - Gösterim: 1848 - none ozlem [img width=640 height=480]http://i Devamı...
none Berra bugün çok agladı none Yanıt: 20 - Gösterim: 7163 - none nida geçen hafta rehabilitasyon merkezimizi deiştirmiştik bugün yeniden başladık tedaviye ve sol ayagının altına yapılan hareketlerle... Devamı...
none Berra'nın yemek keyfi... none Yanıt: 30 - Gösterim: 10254 - none nida Berranın tost keyfi Devamı...
none Derin'imin karpuz keyfi none Yanıt: 11 - Gösterim: 4385 - none Derin Kızımın en büyük keyfi olan kkarpuz.Onu yerken kendinden geçiyo gibi bişi oluyor.Çok seviyor.DetailsDetailsDetailsDetail... Devamı...
none Ali Ve Ablasının Pazar Keyfi none Yanıt: 13 - Gösterim: 4191 - none kosovalı Details Devamı...
none Malul, gazi ve engellilere ait araçların park etmeleri konulu genelge none Yanıt: 2 - Gösterim: 2562 - none Derin                       MALUL, GAZİ VE ENGELLİLERE AİT ARAÇLARIN PARK ETMELERİ KONULU GENELGE                                     ... Devamı...
none Engelli Aracına Park Cezası none Yanıt: 11 - Gösterim: 6913 - none bolubeyi Muğla'da yüzde 100 bedensel engelli Hulusi Kalaycı, otomobilini engelliler için tahsis edilen yol kenarına park etti. Özürlü Par... Devamı...
none Engelli Araçları Park Kartı İçin Gereken Belgeler none Yanıt: 2 - Gösterim: 3136 - none YILDIRIM Yalnızca üzerine araç tescil edilmiş engelli vatandaşlarımız için ;- Vesikalık fotoğraf ( 2 Adet)- Nüfus cüzdanının aslı... Devamı...
none Evimizin önüne engelli park yeri ayrıldı. none Yanıt: 5 - Gösterim: 1804 - none Burak Eren Gaziosmanpaşa Belediyesi'ne daha önce yaptığımız başvuru üzerine evimizin önüne cumartesi günü engelli aracımız için park yeri a... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com