trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Erkan Yolaç  (Okunma sayısı 8654 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• mervenur
  • Yer:

none
Erkan Yolaç
« : 29 Eylül 2008, 16:42 »
izmir ege üniversitesi doktoru bana erkan yolaçında spinabifida olduğunu söylemişti

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
: Erkan yolaç
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2008, 17:28 »
Erkan Yolaç hala yaşıyor mu? Ulaşmaya çalışalım kendisine yaşıyorsa.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2008, 01:42 »
ben hayatını okudum yedek subaylık yapmış.spinabifidalılar subay olabiliyormu? spinabifida hakkında hiç birşey yazmıyordu...evet hayır yarışmasını sunan bay değilmiydi?

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%

none
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2008, 10:17 »
Evet o yarışmayı sunan adam. Fakat spina bifidalı olanlara subaylık yaptırmazlar. Bir tezatlık var bilgilerde. Ancak spina bifida okültalıları kabul edebilirler diye biliyorum.

• mervenur
  • Yer:

none
« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2008, 14:53 »
bilmiyorum ben mervenurun ilk hastalığını öğrenince doktora bu şekilde nasıl yaşayacak diye sorunca bana erkan yolaç nasıl yaşıyo hepde göz önünde sanatcı biliyomusun onun hastalığını o nasıl yaşıyosa öyle dedi hatta barış manço da karnında kaka torbasıyla öldü hepde onla yaşadı dedi ben barış manço hayranıyım hayatındaki pek çok şeyi takip ederim ama böyle bişey duymadım: şuda bir gerçek yabancı ülke utanmadan sıkılmadan sanatcı bile olsa söyler türkler saklamayı sever

• Verimlilik:
      0%

none
Erkan yolaç
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2009, 19:11 »
Bence bu dr tamamen sizi rahatlatmak için söylediği beyaz bir yalan,  o kadar göz önünde olan insanların boyle bir sorunu olsa mutlak duyulurdu.

ALLAH hepimize kolaylık versin, başka da çaremiz yok

• Verimlilik:
      0%

none
Ynt: : Erkan yolaç
« Yanıtla #6 : 18 Temmuz 2013, 15:51 »
bilmiyorum ben mervenurun ilk hastalığını öğrenince doktora bu şekilde nasıl yaşayacak diye sorunca bana erkan yolaç nasıl yaşıyo hepde göz önünde sanatcı biliyomusun onun hastalığını o nasıl yaşıyosa öyle dedi hatta barış manço da karnında kaka torbasıyla öldü hepde onla yaşadı dedi ben barış manço hayranıyım hayatındaki pek çok şeyi takip ederim ama böyle bişey duymadım: şuda bir gerçek yabancı ülke utanmadan sıkılmadan sanatcı bile olsa söyler türkler saklamayı sever

((( dr sizin acınızı hafifletmek için söylemiştir o an  o masum yalanları . bakın bu sitelere spinabifidalı olup o kadar düzgün fiziğe sahip olan kaç kişi var, boşuna Erkan YOLAÇ ı da arayıp sormayın, ((( 

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 19 Temmuz 2013, 01:20 »

((( dr sizin acınızı hafifletmek için söylemiştir o an  o masum yalanları . bakın bu sitelere spinabifidalı olup o kadar düzgün fiziğe sahip olan kaç kişi var, boşuna Erkan YOLAÇ ı da arayıp sormayın, (((
Sizin sb ile ne alakaniz var acaba profilde goremedim...yazdiklariniz kotu niyetli degil muhakkak ama cok ters geldi bana...neyse....bu kadari yeterli ...
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%

none
« Yanıtla #8 : 19 Temmuz 2013, 07:51 »
Sizin sb ile ne alakaniz var acaba profilde goremedim...yazdiklariniz kotu niyetli degil muhakkak ama cok ters geldi bana...neyse....bu kadari yeterli ...
Her fikire saygı duymak lazım. Yazılanları dikkate alıp almamak bize kalmış. Forumun özelliği o zaten. İnsanlar bilgilerini, tecrübelerini farklı açılardan bakıp yazabilirler. Doğal bi durum bu da. Bir konuya yazan kaç kişi varsa o kadar farklı fikir yürütülmesi muhtemel. Adı geçen üyemizin tüm yazdıklarını buraya tıklayıp görebilirsiniz. O da yetişkin, mesleği olup çalışan ve ciddi sağlık problemleri olan zamanında sitemizin gelişimine katkıda bulunmuş bir üyemizdir.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Erkan Yolaç
« Yanıtla #9 : 19 Temmuz 2013, 11:20 »
Cevaplar üzerinden bayagı zaman geçmiş. Sanatçılara olan oldu ve ya olmadı ama acaba Merve'ye ne oldu nasıldır ne yapıyordur numarasınıda kaybettim ben onların durumu nasıldır?
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none