trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Daha daha büyük buluşma  (Okunma sayısı 16263 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Daha daha büyük buluşma
« Yanıtla #10 : 01 Şubat 2009, 14:13 »
buluşan buluşana maşllah insan kıskandırmaya devam edin

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
Daha daha büyük buluşma
« Yanıtla #11 : 03 Şubat 2009, 11:53 »
kıskananlar catlasın demiyecem.siz isteyin gerisi gelir..gercekten hasan bey ve ailesi cok mutevazi insanlar..biz ailece tanışmaktan mutlu olduk..Temennim tüm arkadaşların bir arada buluşmaları...

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
Daha daha büyük buluşma
« Yanıtla #12 : 07 Ağustos 2009, 20:12 »
bende ahmetin sözlerine katılıyorum  spina bifida  ailesi olmak bir ayrıcalıktır  ne mutlu  gamzeyle bahanura

Ne mutlu dostlugu bilip ,derdi ,sıkıntıyı,yaşama arzusunu herne olursa olsun bir platforda ,belki böyle nacızhane ziyaretlerle yaşamakta.

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Daha daha büyük buluşma
« Yanıtla #13 : 02 Aralık 2009, 01:58 »
Ne mutlu dostlugu bilip ,derdi ,sıkıntıyı,yaşama arzusunu herne olursa olsun bir platformda ,belki böyle nacızhane ziyaretlerle yaşamakta. zvvvc

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #14 : 14 Şubat 2011, 05:50 »
bizim sitenin özelligi bu işte  hiç bir şey lafta kalmıyor  net arkadaşlıklarına kimse inanmıyor ama biz net arkadaşı degil net ailesi  olduk artık   inşaalllah bundan sonrada devamı gelecek  alllah mutluluğumuzu bozmasın    nazarx     nazarx

Amin Ahemet kardeş.Sen nerelerdesin kızlar nasıl..

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #15 : 28 Nisan 2011, 02:11 »
bende ahmetin sözlerine katılıyorum  spina bifida  ailesi olmak bir ayrıcalıktır  ne mutlu  gamzeyle bahanura

Evet Hakkı hoca dogru söylüyorsun...

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #16 : 05 Şubat 2012, 04:21 »
bizim sitenin özelligi bu işte  hiç bir şey lafta kalmıyor  net arkadaşlıklarına kimse inanmıyor ama biz net arkadaşı degil net ailesi  olduk artık   inşaalllah bundan sonrada devamı gelecek  alllah mutluluğumuzu bozmasın    nazarx     nazarx

Amin Ahmet kardeş. Gercekten güzel günlerdi...

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #17 : 06 Mart 2012, 08:07 »
resimdeki güzeller güzeli yavrumuz gamze sanırım hasan beyin kızı gamzenin ayaklarındaki afoları gördüm oğlum mertde afo giyiyor ancak evde afolarını ayakkabısız giydirdiğimde kayıyor özellikle zemin parke ise .ayakkabı giydirdiğimde ise gün boyu afo ve ayakkabı ayagını terletiyor.siz bunu nasıl çözdünüz bilğilendirirseniz çok sevinirim...allaha emanet olun....

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #18 : 06 Mart 2012, 08:58 »
Öncelikle siteye hoş geldiniz.Resimde afolarla olan benim kızım Bahanur.Afoların kaymaması icin alt kısmına ortapediciler veya medikalciler nerde yaptırıyorsanız onlar bilirler kaymaması icin bir astar yapıştırıyorlar.Ayrıca afoların üzerine bez konvers giydire bilirseniz bu işi halletmiş olursunuz.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #19 : 06 Mart 2012, 19:08 »
merhaba yeni olduğum için kızları karıştırdım sanırım ..sanırım çocuklarımızın rahatsızlığı aynı seviyede Mert afoları olmadan yürüyemediği için gün içerisinde afoları hep giyiyor ve afonun bilek kısmına ağırlığını verdiği için çok çabuk kırılıyor sizde böyle sonunlar yaşadınızmı اللهa emanet olun...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Daha daha büyük buluşma Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Daha fazla ne yapabiliriz? none Yanıt: 13 - Gösterim: 4439 - none muhammed Konu başlığımızda yazdığım gibi daha fazla ne yapabiliriz....Ben Muhammed'in giitiği rehabilite ile görüştüm ve kuruma gelen spi... Devamı...
none YINE AMA YENI BIR RANDEVU DAHA none Yanıt: 7 - Gösterim: 2555 - none eminee AGLAYIM SU YUKSELSIN BELKI KURTULUR GEMIANNE SECCADEN GELSINBANA DUA ET EMI?BU GUZEL CUMA GUNUNDE HERKESIN HERKESE DUA E... Devamı...
none Büyük buluşma Nazlı Hilal'in evinde. none Yanıt: 17 - Gösterim: 7724 - none muhammed Bugün Burak Eren in annesi Sündüs abla, Tuba nur 'un annesi Havva, ve ben Nazlı Hilal' in evine Misafir olduk muhteşem ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com