trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Abdülkadir'in ortopedi ameliyatı  (Okunma sayısı 17056 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Abdülkadir'in ortopedi ameliyatı
« Yanıtla #20 : 06 Şubat 2009, 10:15 »
Geçmiş olsun  abdul kadir  tez zamanda evine dönersin inşaallah
Keşke hep çocuk kalsak da yüreğimiz yerine dizlerimiz kanasa

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #21 : 06 Şubat 2009, 11:22 »
Tüm spinabifidaturkey.com ailesine bu güzel temennileri ve göndermiş olduğunuz çiçek için teşekkür ederim.الله hepinizden hepimizden razı olsun.
Hâlin ne ise müşteri sen oldun o hâle Noksanı meğer adl-i ilâhîde mi sandın....
Her yerde,fakat arifin kalbindedir الله,Yoksa sen O'nu arz-u semâvâttamı sandın

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #22 : 06 Şubat 2009, 12:55 »
Tekrar geçmiş olsun.İyi olmasına sevindim.

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #23 : 07 Şubat 2009, 23:46 »
öncelikle tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ailesine.Abdülkadir'i ameliyat öncesi ve sonrası(salı ve cuma günü) ziyaret etme imkanım oldu,ameliyat sonrası ziyaretimde alçılı ve uyuyodu annesi ve babaanesiyle tanıştık,yağızın alçılı olduğu dönemlerdeki zorluklardan ve bazı dikkat edilmesi gerken konular hakkında bilgi alışverişinde bulunduk.inşallah en kısa zamanda iyileşir ve evinede döner.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      24.44%

none
« Yanıtla #24 : 07 Şubat 2009, 23:59 »
öncelikle tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ailesine.Abdülkadir'i ameliyat öncesi ve sonrası(salı ve cuma günü) ziyaret etme imkanım oldu,ameliyat sonrası ziyaretimde alçılı ve uyuyodu annesi ve babaanesiyle tanıştık,yağızın alçılı olduğu dönemlerdeki zorluklardan ve bazı dikkat edilmesi gerken konular hakkında bilgi alışverişinde bulunduk.inşallah en kısa zamanda iyileşir ve evinede döner.
Çok iyi etmişsiniz Özlem. Afferin size.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• hazal
  • Yer:

none
« Yanıtla #25 : 08 Şubat 2009, 00:32 »
Çok iyi etmişsin Özlem'cim . İnşallah Abdülkadir de en kısa zamanda düzelir ailesinin yüzünü güldürür. Ailesine geçmiş olsun diliyorum .

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #26 : 08 Şubat 2009, 00:47 »
Çok iyi etmişsin Özlem'cim . İnşallah Abdülkadir de en kısa zamanda düzelir ailesinin yüzünü güldürür. Ailesine geçmiş olsun diliyorum .
Çok iyi etmişsiniz Özlem. Afferin size.
rica ederim görevimiz artık çocuklarımızı görmekten, tanımaktan,durumları hakında bilgi alışverşi bulunmaktan büyük keyif alıyorum.yağız ve abdülkadiri tanıştırmak isterdim ama melesef çocukları ziyarette almıyolar servise, inşallah daha güzel ortamda tanışma imkanı bulurlar.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #27 : 09 Şubat 2009, 00:59 »
acil şifalar .çok geçmiş olsun
hülya tepe

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #28 : 09 Şubat 2009, 23:32 »
geçmiş olsun

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #29 : 10 Şubat 2009, 16:35 »
hayırlı akşamlar.bu gün Abdül'ün doktoru bize bazı önerilerde bulundu ve taburcu etti.saat 13:00 da evdeydik,şubat'ın 20 sinde kontrol için yine geleceğiz.tüm SB ailesine iyi dilekleri için tekrar teşekkür ederim.
Hâlin ne ise müşteri sen oldun o hâle Noksanı meğer adl-i ilâhîde mi sandın....
Her yerde,fakat arifin kalbindedir الله,Yoksa sen O'nu arz-u semâvâttamı sandın

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Abdülkadir'in ortopedi ameliyatı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ameliyat Bölgesinde Kist none Yanıt: 17 - Gösterim: 112572 - none murat_ünlü s.a benim mr sonucuma göre 1*6 mm kist saptandı ameliyat bölgemde yaşım 25 acaba benim yaşıma yakın olupta kist saptanan varmı a... Devamı...
none Eyüp Ensar'ın ortopedi ameliyatı none Yanıt: 17 - Gösterim: 3378 - none Eyup Ensar Herkese merhaba, tatilde pek fırsat bulup yazamadım. Umarım herkes iyidir. Tatilimiz güzel geçti çok şükür. Üç gün geçen araba y... Devamı...
none Ameliyat olacağım none Yanıt: 7 - Gösterim: 1945 - none meteor Merhabalar. Kısmet olursa 10 martta  mesana büyütme ameliyatı olucam tufan hocanın çıkardığı fiyat çok gelince başka doktor aray... Devamı...
none ameliyat none Yanıt: 13 - Gösterim: 3829 - none ali kerem Yarın oğlum ali kerem ege ün.de idrar yollarından (unc) ameliyatı olacak duarınızı beklerim yasin ve ayetelkürsü okuyabilirseniz... Devamı...
none Ameliyat ücretleri none Yanıt: 1 - Gösterim: 1544 - none Mehmet Ali (SGK) Sigortalılar için, Florance hastanesinde yapılan ameliyatlarda herhangi bir ücret alınıyor mu? Örneğin şant ücreti, ameliy... Devamı...
none Ortopedi doktoru none Yanıt: 1 - Gösterim: 1025 - none eylül hanife çelik Sisli florencede prof abdullah erene gideniniz oldumu olduysa memnuniyetiniz nedir Devamı...
none 2'ci ameliyat none Yanıt: 4 - Gösterim: 918 - none Melek erva Merabalar aranıza yeni katıldım benim kızım doğuştan meningomiyolosel diğer adıyla spina bifida belinde kese ile dünyaya geldi 1... Devamı...
none Ortopedi muayenemiz. none Yanıt: 7 - Gösterim: 689 - none Burak Eren Oğlum Burak Eren'in bacaklarındaki çarpıklıktan dolayı Cerrahpaşa'da muayene oldu doktor ameliyat olmalı bir de beyin cerrahi gö... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com