trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Derin'in ninnisi

none Gönderen Konu: Bize dua edin arkadaşlar  (Okunma sayısı 10462 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Bize dua edin arkadaşlar
« Yanıtla #20 : 24 Mart 2009, 08:47 »
inşallah gerek kalmaz ama gerek varsada bir an önce yaptırmanızı tavsiye ederim ilerde sorun çıkmaması için... geçmiş olsun

• papatya
  • Yer:

none
Bize dua edin arkadaşlar
« Yanıtla #21 : 24 Mart 2009, 11:58 »
dualarım sizinle birlikte allah yardımcınız olsun.bende biraz sonra hastaneye gideceğim.kızımın kulak basıncı yeniden yükseldi.sonuca göre kulağına tüp takacaklar.allah hepimizin yardımcısı olsun

• ismail
  • Yer:

none
Bize dua edin arkadaşlar
« Yanıtla #22 : 04 Nisan 2009, 00:07 »
geçmiş olsun ben konuyu yeni okudum derin'in durumu nasıl ne oldu sonuçlar nası lütfen bizi bilgilendirin

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%

none
Bize dua edin arkadaşlar
« Yanıtla #23 : 04 Nisan 2009, 09:59 »
geçmiş olsun ben konuyu yeni okudum derin'in durumu nasıl ne oldu sonuçlar nası lütfen bizi bilgilendirin

Aşağıdaki linkte Derin'in son durumu bildirilmiş.
http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=4212.msg22158#msg22158
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Bize dua edin arkadaşlar
« Yanıtla #24 : 16 Şubat 2013, 07:10 »
: size , cocuhunuza   ve tüm spina bifidalılara dua ediyorum,kabul eyle mevlam.
1- “Ve yeşfî sudûra kavmi’m-mü’minîne ve yüzhib ğayza kulûbihim.” (الله mü’minler topluluğunun gönüllerini ferahlandırsın, şifâ versin ve kalplerindeki ıztırabı gidersin.)
2- “Yâ eyyühe’n-nâsü kad câet küm mev’ızatun min Rabbikum ve şifâü’l-limâ fi’s-sudûri ve hüden ve rahmetün li’l-mü’minîn.” (Ey İnsanlar! Size Rabbinizden bir öğüt, gönüllerin derdine şifâ, mü’minlere bir hidâyet ve rahmet gelmiştir.)
3- “Yahrucu mim-butûnihâ şarâbüm-muhtelifün elvânühû fîhi şifâü’l-linnâsi inne fî zâlike le’âyete’l-likavmi’y-yetefekkerûn.” (Onların karınlarından çeşitli renklerde bir şerbet çıkar ki, onda insanlar için şifâ bulunur. Düşünen bir topluluk için şüphesiz bunda bir delil vardır.”)
4- “Ve nünezzilü mine’l-Kur’âni mâ hüve şifâü’v-ve rahmetü’l-li’l-mü’minîn.” (Biz Kur’ân’da mü’minler için şifâ ve rahmet olan âyetleri indiriyoruz.)
5- “Ve izâ meridtü fehüve yeşfîn.” (Hastalandığımda bana şifâ veren الله’tır.” 
6- “Kul hüve li’llezîne âmenû hüden ve şifâün.” (De ki: Kur’ân, inananlar için hidâyet ve şifâdır.)
Resûl-i Ekrem Aleyhissalâtü Vesselâm hastalara şöyle duâ etmiştir: 
1-“اللهümme rabbi’n-nâsi ezhibi’l-be’se işfi. Ente’ş-şâfî. Lâ şifâe illâ şifâüke. Şifâen lâ yüğâdiru sekamen. اللهümme işfi abdeke yenke’ leke adüvven ev yemşî leke ilâ salatin.” (الله’ım! Ey insanların Rabbi! Şifâ ver! Şifâ veren ancak Sen’sin! Sen’den başka şifâ verecek kimse yoktur! الله’ım! Şu kuluna şifâ ver ki, Senin bir düşmanına acı versin veya Senin rızânı kazanmak için namaz kılmak üzere yürüsün.)
2- “Bismillâhi erkîke min külli şey’in yü’zîke min şerri külli nefsin ev aynü hâsidin. اللهümme yeşfîke bismillâhi erkîke.” (Sana ıztırap veren her şeyden, her kıskanç nefisten, her hasetçi gözden الله’ın adıyla sana şifâ dilerim. الله sana şifâ versin. الله’ın adıyla cocugunuza şifâ dilerim .AMİN.

Lütfen Herkez bir kerede olsa Tüm SBT için الله rızası için okusun.Kul kul için günahsız agızdır .Belki kabul olunur..

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Bize dua edin arkadaşlar
« Yanıtla #25 : 16 Şubat 2013, 12:04 »
ecmain.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Bize dua edin arkadaşlar Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Nurefşanlar bize geldi.. none Yanıt: 19 - Gösterim: 4771 - none esra akpınar Vanda öğretmenlik yapan Nurefşanın annesi Emine hanımlar bize geldiler. Çok güzel zaman geçirdik Elif Nurefşanı çok sevdi. Emine... Devamı...
none yardım edin ne yapmam lazım none Yanıt: 1 - Gösterim: 762 - none nurzerresi selamun aleykum.  birkaç sorum olacaktı sizlere, yardımcı olursanız seviniirim. ben spina bifida hastasıyım 2011de ameliyat oldu... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com