trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Bir ailenin günlüğü  (Okunma sayısı 1640 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Bir ailenin günlüğü
« : 24 Nisan 2009, 22:34 »
arkadaşlar  altı kişilik bir aile düşünün  akşam eve geldiklerinde ikisi bilgiseyere ikisi televizyona  ikiside evin işinle ilgileniyor  bersber sofraya oturma alışganlığıda olmayınca  kimse kimseyle  konuşamadan yatıyor sabah işe gidilmek üzere evden ayrılınıyor on dakika geçmeden  baba aracını kullanırken  anne  metroda evin büyük oğlu belediye otobüdünde evin kızı tranvayda hepsi bir silahşör gibi telefonlarını çekerek başlıyorlar komuşmaya konuştuklarıda bir şey olsa ne oldu okula vardinmı işyerine vardınmı zaten on dakika geçmiş kimse bir yere ulaşamamıştır ama fizülü telefon konuşması niye bunu yaparlar hiç anlamam  acaba şehirde yaşayanların psigolojisimi bozuk yoksa her yerde aynımı  malesef bu anlattığım  bir gerçek  siz bana hak veriyormusunuz sizce başka bir nedeni olabilırmi

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
Bir ailenin günlüğü
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2009, 22:45 »
Erol bey yazdıgınız tamamen metropol şehirlerin genel sıkıntısı.Ama burda ailede tamamen bir kopukluk var.oglan yer oyuna coban yer koyuna misali,.aslında orda iş bölümü yapılmalı kimin akşamları ne iş yapacagı sabahları işe nasıl gidilecegi neyle gidilecegi kimle gidilecegi tesbit edilmeli,Aile reisi olmak metropolde cok zor.Sizde haklısınız.

• hazal
  • Yer:

none
Bir ailenin günlüğü
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2009, 09:46 »
Çok güzel bir konuya deyinmişsiniz teşekkür ederim. Evet malesef haklısınız doğru bir gözlemleme. Bu birazda teknolojinin oyunu bizlere yada insanlar teknolojiyi doğru yerinde zamanında kullanmasını bilmiyorlar. Herkez eve gelince odasına çekilip ya tv (şimdi her evde bir kaçtane var) ya nette yada oyun oynamakla meşkul yemeğe bile üşenip kalkılmıyor. Sabahta zor bela kalkılıp okula işe koşturmaca bunun gibi düzensiz kopuk bir yaşam.Yüz yüze konuşmak yerine telefonla yada mesaj atarak iletişim kurmayı tercih ediyorlar.  Çevremde böyle yaşam çok ve gerçekten korkuyorum evin içinde kopuk yaşamak ban göre değil bunun için elimden geleni yapmaya çalışıyorum.

• Verimlilik:
      0%

none
Bir ailenin günlüğü
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2009, 11:38 »
Bende dayanamam sanki düşman hatlardaymış gibi...Konuşulupta halledilemiyecek bir şey yok ...Hoca biraz pcde fazla kalsın çayı kahveyi kaptığım gibin yanına... mxxxutlu...Tv yi bile Haticem doğduktan sonra aldık ,diğerleri gibi koşup oynuyamıyor bari biraz onunla oyalanır diye...
Doğru Olsam Ok Gibi
Yabana Atarlar Beni
Eğri Olsam Yay Gibi
Elde Tutarlar Beni

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Bir ailenin günlüğü Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Muhammed'in günlüğü... none Yanıt: 445 - Gösterim: 83025 - none muhammed 23.12.2007 kurban bayramının 4. gününde doğdu güneşim oğluşum küçücüktü daha 3 aylıktı. Sırtındaki keseden ameliyat oldu ve sonr... Devamı...
none Mesane günlüğü none Yanıt: 1 - Gösterim: 147 - none bolubeyi Mesane günlüğü nedir?Mesane günlüğü içtiğiniz sıvı ile gün boyu ve gece idrar çıkışınızı kaydettiğiniz bir form olup, urge (önle... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com