trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Anket

Bir insan için önce eşi mi gelmeli yoksa çocukları mı?

Eşi
Çocukları

none Gönderen Konu: Eşiniz mi? çocuklarınız mı?  (Okunma sayısı 7228 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Suspus
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Eşiniz mi? çocuklarınız mı?
« : 02 Mayıs 2009, 14:24 »
Hep merak etmişimdir.

• Suspus
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2009, 14:37 »
Ya bişeyi farkettim anket için zaten forumda yer varmış dikkatli incelememişim Hasan Bey özür dilerim şimdiden.

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2009, 18:02 »
Çocuklarım derim

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2009, 19:26 »
öyle bir seçim gelse karşıma çoçuklarım derim
(oğlumu çok seviyorum)

• ismail
  • Yer:

none
« Yanıtla #4 : 02 Mayıs 2009, 19:34 »
bana göre çocuklarım desem onlar canlarım eşim desem can yoldaşım hayat arkadaşım benim için de her ikisi arasın da seçim olmaz ikiside derim seçim yapmak zor

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 02 Mayıs 2009, 20:20 »
Ayrım yapamam ama insan bir noktadan sonra eşinden kopabiliyor(Rabb im göstermesin) ama evladından asla elbette evladım

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      62.22%

none
« Yanıtla #6 : 02 Mayıs 2009, 20:44 »
Bir örnek vererek açıklamaya çalışayım. Günün birinde bu seçimi yapmak zorunda kalmıştım. Gamze'yi 1. ortopedi ameliyatına girmişti. Eşimle beraber ameliyathanenin önünde bekliyorduk. Gamze bir hasta bakıcı nezaretinde sedyenin üzerinde göründü. Gamze'yi servise çıkarmak üzere asansörü beklemeye başladık. Gamze'nin yüz ifadesinden ızdırabı olduğu anlaşılıyordu. Karnında bir diren vardı. Direnin etrafı kanlı idi. Eşim bu kanı görünce dayanamadı. Bişey diyemeden bayılıp yere düştü. Gözleri sabit tavana bakıyordu. Şuuru yerinde değildi. Bir yanda sedyede Gamze vardı. Bir yanda da yerde eşim. İki ayağım bir pabuca girmişti. Baktım Gamze'nin başında hasta bakıcı var. Onu nasıl olsa servise çıkarır diye düşündüm ve hanımla ilgilendim. Tercihimi eşimden yana kullandım.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 02 Mayıs 2009, 23:40 »
Bir örnek vererek açıklamaya çalışayım. Günün birinde bu seçimi yapmak zorunda kalmıştım. Gamze'yi 1. ortopedi ameliyatına girmişti. Eşimle beraber ameliyathanenin önünde bekliyorduk. Gamze bir hasta bakıcı nezaretinde sedyenin üzerinde göründü. Gamze'yi servise çıkarmak üzere asansörü beklemeye başladık. Gamze'nin yüz ifadesinden ızdırabı olduğu anlaşılıyordu. Karnında bir diren vardı. Direnin etrafı kanlı idi. Eşim bu kanı görünce dayanamadı. Bişey diyemeden bayılıp yere düştü. Gözleri sabit tavana bakıyordu. Şuuru yerinde değildi. Bir yanda sedyede Gamze vardı. Bir yanda da yerde eşim. İki ayağım bir pabuca girmişti. Baktım Gamze'nin başında hasta bakıcı var. Onu nasıl olsa servise çıkarır diye düşündüm ve hanımla ilgilendim. Tercihimi eşimden yana kullandım.
الله tercih yapmak zounda bırakmasın kimseyi, zor bir durum olmuş sizin için

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 03 Mayıs 2009, 18:48 »
hayatta hiçbirşey vazgeçilmez degil.eşler ayrıldıklarında hep kendi düzenlerini yeniden kurar ve ortada kalan çocuk olur.yeni bir eş olur ama evladın eşi yok.ikisinden vazgeçilmez herşey beraberken güzel bence.ama hayatta vazgeçilmeyen tekşey bence evladdır.neyaparsa yapsın kollarımız hep açık ona ama eşler affedilemeyecek bir hata yaptıgımda silebiliyoruz onları. çocuklarımızı ise herseferinde affedip basıyoruz bagrımıza.ne çocugum için eşimden nede eşim için çocuklarımdan vazgeçerim.bence bu vazgeçilmezlik konusu çocuklar ile eşleştirilmemeli kategorileri farklı biri canın cigerin digeri hayat arkadaşın yoldaşın çocuklarının babası-annesi yerleride sevgileride ayrı.
diger arkadaşlarında dedigi gibi rabbim tercih ettirmek zorunda bırakmasın...
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 03 Mayıs 2009, 19:09 »
bence bu soru sorulmamalıydı.Diyelimki bunu cocugunuz okursa sizde eşiniz deseydiniz o cocugun günagını cekermiydiniz,veya cocugunuz desydiniz,eşinizokusaydı sizde cocugunuz desydiniz ne olurdu.bence yanliş.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none