trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Bekir'in ninnisi

none Gönderen Konu: Bekir Hamza'nın tedavisi  (Okunma sayısı 5899 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Bekir Hamza'nın tedavisi
« : 27 Ekim 2009, 11:34 »
slm arkadaşlar sizin yazdıklarınıza bakınca acaba tedavide eksik kalan bir şey varmı diye tedirgin oldum B.hamzanın tam tanısı opere tethered kord + diastometamyeli biz onu 18 aylık yürüdüğü için dr götürdük mr sonucu tanı konuldu hemen ameliyat oldu sizler gibi kullandığımız hiç ilaç yok ameliyat sonrası  bir defa kontrole çağırdılar ihtiyaç duyduğunuz an tekrar gelin dediler kabızlık dışında şimdilik bir şey görünmüyor ameliyat sonrası 10 gün tak yaptık sonra kendiliğinden düzeldi kasım ayında sağ bacağı için  fizik tedaviye başlayacağız  hiç tahlil yaptırmadık idrar dahil şantı yok bana ne önerirsiniz sizlerin daha çok tecrübesi var bu konuda ne yapmalıyım.Erol Yılmaz 

• Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Bekir Hamza'nın tedavisi
« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2009, 15:09 »
sizin bu söledikleriniz çok güzel şeyler b hamza için.inş dahada iii olur.ilaç meselesinide ya yazdığımı okuyon fazla kişi olmadı olmadı yada gerçekten 2-3 kişiden fazla kullanan yok.bende bunun için endişe duyuyorum. uhu

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      62.22%

none
« Yanıtla #2 : 27 Ekim 2009, 21:22 »
Gergin omurilikten dolayı mesane fonksiyonları bozuk olabilir. İleri ürolojik tetkikler yapılarak mesane ve böbrek fonksiyonları değerlendirilmelidir. Bu değerlendirmeler sonucunda gerekiyorsa tıbbi ya da cerrahi tedaviler gündeme gelebilir. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 28 Ekim 2009, 10:47 »
her sblı ilaç kullanıyor diye bir durum yok. biz ilaç kullanmıyoruz tak bile daha hiç yapmadık. ama ürolojik takibini yaptırsanız iyi olur. hasan beyin dediği gibi böbrek ve mesaneye baktırın geç olmadan.
Mustafam herşeyim....

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 28 Ekim 2009, 19:36 »
bize bu konuda nereyi önerirsiniz biz ameliyatı Edirne tıpta yaptırdık ama üroloji Dr kim olabilir tavsiyeniz varmı.Edirne sb platformundan yardım alabilirmiyiz kimle görüşebiliriz yardım edermisiniz

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      62.22%

none
« Yanıtla #5 : 28 Ekim 2009, 19:40 »
Spina Bifida Derneğinin Edirne'de temsilciliği var. Onlardan destek alabilirsiniz. Tıp Fakültesinde pediatrik üroloji ile ilgilenen bir profosörden destek almanız uygun olacaktır.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2010, 15:33 »
slm arkadaşlar son zamanlarda Bekir Hamzanın kabızlıkla ilgili sıkıntıları arttı ne yapacağımızı şaşırdık artık, bu konuda bize yardım edin nereye hangi doktora götürmemde fayda var paylaşırmısınız.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 05 Ocak 2010, 16:57 »
berfinde de kabızlık problemi çok oluyor.hatta idrar yolu enfeksiyonuna kaızlıkta yol açıyomuş.berfine osmalak diye bi şurup weriyorum.günde 1 ölçek.normalde içmek istemiyo ama mamasına katıyorum anlamıyor.bunun için lawma kullanmıştık  oda çözüm yolu ama osmalaktan memnunuz.dr a sorun sizde deneyin.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      62.22%

none
« Yanıtla #8 : 05 Ocak 2010, 19:05 »
Her hangi bir çocuk doktoru kabızlık için çözüm önerileri sunar. Geçmiş olsun.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 06 Ocak 2010, 09:33 »
ardanında kabızlık sorunu var ben hergün sabah aç karnına hakiki zeytinyağ içiriyorum çok iyi geliyo bazende biraz sabun atıyorum  bizim doktorumuz lavman önermedi siz genede doktorunuza danışın geçmiş olsun

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Bekir Hamza'nın tedavisi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Muhammet Bekir - yeni üye none Yanıt: 21 - Gösterim: 3147 - none muhammet bekir Merhaba. Ben sitenizde yeniyim. Oglumda spina bifida ve hidrosefali mevcut. Dogar doğmaz amaliyat oldu. Şu an 11 aylık oturmaya ... Devamı...
none Mesane botoxu ve böbreğe enjeksiyon tedavisi none Yanıt: 29 - Gösterim: 2774 - none Burak Eren Cerrahpaşa tıp Fakültesinde Şubat ayında yaptırdığımız nefroloji muayenesinde böbreğe reflü olduğu söylendi ve çocuk cerrahisine... Devamı...
none Subüreterik Enjeksiyon Tedavisi none Yanıt: 2 - Gösterim: 645 - none bolubeyi Söz konusu tedaviye ait dökümanı indirmek için tıklayınız. Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com