trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Ali'nin Uzun Bacak Yürüme Cihazı  (Okunma sayısı 37009 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ali'nin Uzun Bacak Yürüme Cihazı
« : 22 Ocak 2010, 09:27 »
alinin bu cihaz işi yılan hikayesine döndü dün akşama kadar izmiri talan ettim 1,750 ile 4,000 lira arasında değişen fiyatlar la karşılaştım bana gösterilen malzemelerde markalarda fiyatlarlarda birbirini tutmuyor her yerde fiyatlar ve farklı modeller var işlevler aynı ama kalite tartışılır bunun iyisini almak ister herkes ama mesele sadece o değil zira bunun en uygununu almak ama hangisi olduğunu nasıl bilicez dr.lar herbirine onay veriyor bu konuda yardımcı olmanızı bekliyorum الله'a emanet olun...

Ali'nin yürüme cihazı resimleri için tıklayın.

ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      24.44%

Farkını ödeyip iyisini alın derim. Bazı hasta yakınlarının gayri resmi yola başvurarak daha pahalı bir cihazı rapor ettirip iyisini fark ödemeden alabildiklerini duymuştum.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

aslında meselede o yani acaba pahalı olan iyi mi bildiğim kadarıyla %80 ini devlet ödüyor ama bu hangisinin %80i oluyo onu bilmiyorum ve neye göre değişiyor...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      24.44%

Zeliha'nın babasına bi sorun. O da geçen yıl uğraşmıştı. Ödenmiyor diyordu. Kötüsünden veriyor diyordu devlet.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

teşekkürederim abi umarım görüşebilme imkanı bulurum özelden yazayım bakalım...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      24.44%

Az önce medikalcime telefon açıp sordum. Devlet uzun yürüme cihazı için 1200 lira ödüyormuş. Bu durumda bu fiyattan daha pahalı bir cihaz aldığınızda farkını cebinizden ödeme durumunda kalacaksınız.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

teşekkürederim abi saolun

• Verimlilik:
      0%

ibrahim  abi  evet  karnem çok güzel  alinin cihazını aldınızmı  yürüyebiliyomu merak etik yazarsan seviniriz 

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

İbrahim bey medikkalde bana anlatılan, iki tür  olduğu, biri el yapımı diğeri fabrikasyon. Yağız'a verilen fiyatları söyliyim size.El yapımı uzun yürüme cihazı için verilen fiyat 2400 lira,fabrikasyon için 4000 lira .Yağıza fabrikasyon yaptırdık,3200 liraya yaptırdım. yağız 18 yaş altından yararlandığı için ücreti peşin ödedik. Fatura, rapor ve kullanılan cihazlarla ilgili  doktorunuza reçete yazdırıp  başvurabiliyomuşuz bir kısmını almak için,ama tam olarak ne kadarını alabileceğimizi söylemediler çünkü kimse net bilmiyor

• Verimlilik:
      0%

eğer ayaklarında hiçbir hareket yoksa ben ferrari tipi yürüme cihazlarını  tavsiye edrim fiyatı 3.500 devlet 1200 ödüyo kalanını aile karşılıyo ucuz cihazlar sadece ayakta kalmasını sağlıyo ferrari yürüme cihazı ayakta yük bir yere fazla olduğunda hemen ayağı adım pozisyona geçiyo en azından çoçuklarımız cihazla yürüme heyacını yaşıyo.
meleğim

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Ali'nin Uzun Bacak Yürüme Cihazı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ayak bileği egzersiz cihazı none Yanıt: 13 - Gösterim: 6521 - none bolubeyi Kızıma daha düzgün yürüyebilmesi amacıyla yaklaşık 1 yıldır  biyoenerji denilen tamamlayıcı ve alternatif bir tedavi yöntemi uyg... Devamı...
none bacak hareketleri var none Yanıt: 2 - Gösterim: 1413 - none eylül hanife çelik merhabalar 13 günlük kızım var spina bifida ve hidrosefalli doğdu .belindeki açıklık çok aşağıda ve küçük.doğdugu gün ameliyatın... Devamı...
none Gece bacak ağrılarıyla uyanıyoruz none Yanıt: 1 - Gösterim: 153 - none Serra berren Mrb arkadaşlar. Kızım 1yaşında amilyat oldu şuan herşey yolunda çok şükür 5bucuk yaşında.belindeki gamzeden dolayı mr çekip hast... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com