trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Ali'nin Uzun Bacak Yürüme Cihazı  (Okunma sayısı 40198 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

ibrahim  abi  evet  karnem çok güzel  alinin cihazını aldınızmı  yürüyebiliyomu merak etik yazarsan seviniriz 
ardacım karnenin güzel olduğundan eminim alinin yürüme meselesine gelince şimdilik sadece çalışmak gerekiyor ali çok gayretli ve hırslı doktorumuzun demesiyle kısa zamanda ali bu nu başarır bizde öle umuyoruz ama yinede bir zamana ihtiyacımız var الله yardımcımız olsun...
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

İbrahim bey medikkalde bana anlatılan, iki tür  olduğu, biri el yapımı diğeri fabrikasyon. Yağız'a verilen fiyatları söyliyim size.El yapımı uzun yürüme cihazı için verilen fiyat 2400 lira,fabrikasyon için 4000 lira .Yağıza fabrikasyon yaptırdık,3200 liraya yaptırdım. yağız 18 yaş altından yararlandığı için ücreti peşin ödedik. Fatura, rapor ve kullanılan cihazlarla ilgili  doktorunuza reçete yazdırıp  başvurabiliyomuşuz bir kısmını almak için,ama tam olarak ne kadarını alabileceğimizi söylemediler çünkü kimse net bilmiyor
evet özlem benim aldığım fiyatlarda buna yakın 1.100 den 2.200 e kadar el yapımı veya yerli denilen 3.500 - 4.000 lirada ithal yani fabrikasyon denilen iki çeşidi varmış ssk bunun 1.200 lirasını altı ay içinde geri ödüyormuş perşembe günü gelecekler bakalım biraz pazarlık la bu işi halledicez...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

eğer ayaklarında hiçbir hareket yoksa ben ferrari tipi yürüme cihazlarını  tavsiye edrim fiyatı 3.500 devlet 1200 ödüyo kalanını aile karşılıyo ucuz cihazlar sadece ayakta kalmasını sağlıyo ferrari yürüme cihazı ayakta yük bir yere fazla olduğunda hemen ayağı adım pozisyona geçiyo en azından çoçuklarımız cihazla yürüme heyacını yaşıyo.
ferrari yürüme cihazını ilk kez sizden duydum bu konuda bir link verebilirmisiniz...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

linkleri buldum burdan girebilirsiniz dahasıda var..

• Verimlilik:
      0%

notunuzu yeni gördüm bulmuşsunuz sevindim şimdi iremnaza parapodyum cihazı düşünüyoruz devlet onun tamanın ödüyo biraz bekliyoruz boyu kurtarmıyo:bu tür cihazları internet bilmeden bulunmuyo ben bu fikirleri genelde engelli dergilerden ögreniyorum:

meleğim

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      28.89%

Ali'nin yürüme cihazıyla resimlerini görsek İbrahim bey. Nasıl davranıyor giydiribce? Rahat davranıyor mu?
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

Bizi rehabilitasyon ögretmenimiz yönlendirdi. hamzanın cıhazını 1500 tl yaptırdık .şu anda sedece denge calışıyoruz.alinin cıhazıda hayırlı olsun
(oğlumu çok seviyorum)

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

teşekkürederim ama daha cihazı almadık sadece alçı kalıbını aldılar ve önümüzdeki hafta provalar yapılıp sanırım cumaya teslimedecekler....

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

alinin cihazını geçen çarşamba günü aldık alideki heyecan konu komşu kim varsa yıktı geçti açaçaçaç baba aç kapıı gitçem ben açaçaçaç!!!!çığlık çığlığa annesiyle ellerinden tuttuk güya yürüdü hemen koştu görmeliydiniz...neyse fotoğraflarını en yakın zamanda koyarım siteye bu arada yarın nasip olursa izmirdeyiz fatih beye gidicez cihazı göstermeye döner dönmez yazarım siteye

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      28.89%

Hayırlı olsun İbrahim Bey.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Ali'nin Uzun Bacak Yürüme Cihazı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ayak bileği egzersiz cihazı none Yanıt: 13 - Gösterim: 8142 - none bolubeyi Kızıma daha düzgün yürüyebilmesi amacıyla yaklaşık 1 yıldır  biyoenerji denilen tamamlayıcı ve alternatif bir tedavi yöntemi uyg... Devamı...
none bacak hareketleri var none Yanıt: 2 - Gösterim: 1759 - none eylül hanife çelik merhabalar 13 günlük kızım var spina bifida ve hidrosefalli doğdu .belindeki açıklık çok aşağıda ve küçük.doğdugu gün ameliyatın... Devamı...
none Gece bacak ağrılarıyla uyanıyoruz none Yanıt: 1 - Gösterim: 461 - none Serra berren Mrb arkadaşlar. Kızım 1yaşında amilyat oldu şuan herşey yolunda çok şükür 5bucuk yaşında.belindeki gamzeden dolayı mr çekip hast... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com