trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Mustafa Yiğit artık 20 aylık ve koşuyor  (Okunma sayısı 3214 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Mustafa Yiğit artık 20 aylık ve koşuyor
« : 30 Ocak 2010, 16:22 »
merhaba herkese; daha önce yazma fırsatı bulamadım hem oğlumun durumundan,hemde çalışor olmamdan kaynaklanan bir durum bu ama artık sıkıntılarımız bir nebzede olsa azalıyor artık oğlum iyice toparlandı nörojenik mesane dışında hiç bir problemimiz yok biraz gecde olsa yürüdü ve konuşmaya başladı su anda sadece idrar kültürü için kontrollerimize gidiyoruz 3 ayda bir 2,5 yasına kadar böle devam edicek daha sonra bez dönemi bitince bir ameliyat daha olucak ve mesane deliği kapatılacak pipisindende idrar yapıyor hocamız yüksek ihtimal düzelecek diyor inşallah düzelir benim sizlere bir sorum olacak benim oğlumda uzun süredir özllikle geceleri bezini açtığımda pipisini ereksiyonda görüyorum ve kendini sıkarak o haldeyken pipisini hareket ettiriyor  bu durumla karşılasan oldumu,iyiye işaretmidir onu merak ediyorum daha hocamıza sormaya fırsat bulamadım herkese tşkler:)

Sabır boyun eğmek değil mücadele etmektir!!

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      35.56%

Mahşallah gelişmeler çok güzel. Ters giden bir durum yok.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

merhaba çok sevindim.Bu durumu bizlerde yaşadık.allah herkesin yar ve yardımcısı olsun

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

Gelişmeler çok güzel, herşey istediğiniz gibi devam eder inşallah

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

çok güzel maşallah berekallah الله sizinle beraber olsun...
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Verimlilik:
      0%

aminn herkese iyi dilekleri için çok tşkler umarım bundan sonrada herşey güzel gider allah bizleri yavrularımızn sağlığıyla imtihan etmesin bidaha işallahh

• Verimlilik:
      0%

ayrıca ben ve eşimde sağlık personeliyiz bunlarla mücadele etmek çok zor bilipte bişi yapamamk çok zor bir durum ama mücadeleye devam işimiz ve nöbetlerimiz dolayısıyla çok fazla giremiyorum ama herkeslere allah yardım etşim ve şifalar versin inşallahh

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Mustafa Yiğit artık 20 aylık ve koşuyor Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Anne karnında ameliyat artık Türkiye'de de yapılıyormuş none Yanıt: 5 - Gösterim: 3783 - none bebişimiz Türkiye’de ilk kez, anne karnında açık omurga ameliyatı olan iki bebek başarılı operasyondan bir ay sonra kalıcı hasara uğramada... Devamı...
none Artık bir pedagogumuz olacak... none Yanıt: 3 - Gösterim: 979 - none nazlı hilal Uzun süredir düşündüğümüz bir şeydi. Bu zamana kadar kendimizce hep yanında olduk kızımızın. Artık büyüyor büyüme evresinde iste... Devamı...
none 9 aylık kafa ölçüsü 49cm none Yanıt: 6 - Gösterim: 1216 - none zeynebimm arkadaşlar selamün aleyküm aranıza yenı katıldım sıpına bıfıda meningomyelocele ve suan için beynınde şant takılı 9 aylık zeyneb... Devamı...
none Mustafa Kemal Atatürk - Emrah Mahsuni none Yanıt: 0 - Gösterim: 387 - none Has Şair MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Gide gide sana geleyim derken Cüppeler içinde kaldım AtaTürk Küpeler kulakta saçlar omuzda Züppele... Devamı...
none Bizde artık sizinleyiz none Yanıt: 8 - Gösterim: 274 - none minikperimm Merhaba ArkadaşlarBen Dilek Aslı.2 kızım var,ilk kızım 3buçuk yaşında bildiğimiz kadarıyla bir sağlık problemi yok çok şükür.İki... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com