trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Ankara yolculuğumuz  (Okunma sayısı 8891 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

peki sizin durumunuz ne oldu
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Verimlilik:
      0%

İnşaallah bu ameliyat bir sonuç verir  cocuklarimiz da bu sonda isinden kurtulur  normalde o ameliyat masrafinin belli bir kismini devlet karsilamasi lazim  ameliyat olmasa  her ay sonda gideri olacak devlete  bu isten hem devlet hemde cocuklarimiz karli  cikacak  arastirlisa belki vardir böye bir sey
Keşke hep çocuk kalsak da yüreğimiz yerine dizlerimiz kanasa

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%

O belli bir kısmı dediğiniz devede kulak kalıyor.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

İnşaallah bu ameliyat bir sonuç verir  cocuklarimiz da bu sonda isinden kurtulur  normalde o ameliyat masrafinin belli bir kismini devlet karsilamasi lazim  ameliyat olmasa  her ay sonda gideri olacak devlete  bu isten hem devlet hemde cocuklarimiz karli  cikacak  arastirlisa belki vardir böye bir sey
evet bende ahmede katılıyorum mutlaka bir yolu vardır mebla çok yüksek tamam bir şekilde bu para ayarlanır yeter ki değsin ama bunu yapamayan çok aile olacak ve devlet daha ziyade masrafa girecek
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• mervenur
  • Yer:

BİZDE 2009 AĞUSTOSDA İZMİR'DE BEYİN CERRAHI YUSUF ERŞAHİN'E ÖZEL HASTANEDE AMELİYAT YAPTIRDIK 10 BİN ÖDEDİK AMA HELAL OLSUN ÇOK İYİ GEÇTİ AYAĞI İÇE DOĞRU EĞİLMEYE BAŞLAMIŞTI VE KIDIKLAYINCA TEK AYAĞINI HİSSETMİYORDU AMA AMELİYATTAN SONRA HEMEN İYİ OLDU ŞİMDİ ÇOK İYİ GEÇEN AY KONTROLE GİTTİK İYİ GEÇTİ TEKRAR 1 SENE SONRA KONTROL DEDİ YANİ ÇOK İYİ.SONDA MESELESİ AYNI O YÜZDEN DİKKATİMİ ÇEKTİ HABERLERDE DE İZLEMİŞTİM GATA DA MUCİZE DİYE VERDİLER HABERİ İNŞALLAH İYİ SONUÇLAR VERİRDE BİZDE YAPTIRIRIZ

• seciniz
    • Verimlilik:
      4.44%

none
Re: Ankara yolculuğumuz
« Yanıtla #15 : 02 Mart 2010, 05:42 »
çok iyi haber ama ayakdüşüklüğü problemini düşündüğüm zaman uykularım kaçıyor aslında çok az ihtimal ama benim bütün morelimi bozmaya yetiyor

• Suspus
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Ankara yolculuğumuz
« Yanıtla #16 : 09 Aralık 2010, 19:23 »
ya noldu muayeneye gitmiştiniz enson noldu oldumu ameliyat

• Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Ankara yolculuğumuz
« Yanıtla #17 : 10 Aralık 2010, 11:19 »
konu baya dikkatimi cekti ve merak ettim sonuç ne oldu. muayene ücreti ve ameliyat ücreti baya ucuz garantisi varmı garantisi varsa yemeyip içmeyip biriktireyim adana acıbadem hastanesine gitmiştik kese için bizden 25.000.- 30.000.bin tl istedi hastane bakım ücreti bu miktarın üstüne çıkar dedi şaşırdık kaldık o parayı o an asla veremezdik çünkü öyle paramız yoktu.sorduk doktora ameliyattan sonra ayaklarını hissedecekmi çişini kendisi yapacak ,hidrosefali olayı olmayacak demi cevap şu biz sadece keseyi kapatacağız çaresiz bir şekilde çıktık adana numune hastanesi metro hastanesi derken balcalıda özel ameliyat oldu gücümüz yetti yaptırdık allaha binlerce kez şükürler olsun.ya durumu olmayanlar o ne yapacak ömür boyu çekeceklermi ,maddi durumum özel ameliyata yetti o an yua ondan sonraları hem kendimi hemde durumu iyi olmayanları düşünüyorum (yarınım ne olacak bilemiyorum) devletin bizler gibi ve diğer hastalara destek çıkmasını düşlüyorum allah yardımcımız olsun

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Ankara yolculuğumuz Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Hilton Garden Inn Gimat Ankara Şikayet none Yanıt: 4 - Gösterim: 1303 - none bolubeyi 1 MAYIS 2016 tarihinde 1 haftalık bir Ankara ziyaretimiz sırasında konaklama amacıyla Ankara Gimat Hilton Garden oteline giriş y... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com