trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: msn adresleri ve telefon numaraları  (Okunma sayısı 3311 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      84.67%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
msn adresleri ve telefon numaraları
« : 18 Şubat 2010, 11:44 »
Arkadaşlar sitemiz ortamlarında çok zorunlu olmadıkça msn adreslerinizi ve telefon numaralarınızı vermeyiniz. Zaten forumlarımızda msn adresi verilmesi kurallarımız gereği yasak.  İsteyen üyelerimiz profillerine girerek elektronik posta adreslerini gizli hale getirerek diğer üyelerin görmesini engelleyebilirler. Bu durum defalarca sitemizin değişik ortamlarında duyuruldu fakat hala bu uyarıları dikkate almayan üyelerimiz var ve sıkıntılara neden oluyorlar. Telefon ve msn adreslerinizi diğer üyelerle paylaşıp sonra bana falancı üye beni rahatsız ediyor demeyin.

Sitemizin amacı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmak. Tedbirli davranıp beni üye münasebetlerinden doğan münakaşalara dahil olmak zorunda bırakmayın. Sitemiz elektronik posta, msn ve telefon numarası verme yeri değildir. Yine değişik sosyal ağ ve paylaşım sitelerinde de dikkatli davranmanızda fayda var.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      84.67%

Daha önce de defalarca uyardım. Forumumuzda msn ve elektronik posta adresi vermek yasaktır diye. Kimse msn adresi istemesin vermesin.  Bunu özellikle bayan üyelerimizden rica ediyorum. Daha geçen hafta 2 bayan üyemiz rahatsız edildikleri şeklinde şikayette bulundular. Kardeşim verme ozaman msn adresini. Sonra da falancı üye beni rahatsız ediyor diye yönetime şikayette bulunuyorsunuz. Bugün yine bir konuya msn adresi bırakılmış. Yarın rahatsız edildiğinizde bana şikayette bulunmayın. Bu son uyarımdır tekrarında admin dahi olsa siteye girişini engelleyeceğim. Sonra kimse bana kırılıp gücenmesin.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      84.67%

Arkadaşlar özellikle bayan üyelerimizden gerekmedikçe msn adresi, telefon numarası ve sosyal paylaşım sitelerindeki profillerine ait linkleri diğer üyelerimize vermemesini özellikle rica ediyorum. Verilmesi durumunda zaman zaman problemler çıkıyor. Erkek üyelerimiz de çok gerekmedikçe lütfen bayan üyelerimizle farklı iletişim araçları ile iletişim kurmasınlar, konuşulacak bir mevzu varsa ilk önce evin babası kimse onunla iletişim kurulması çok daha uygun olacaktır.  Erkek bir üyemiz bir bayan üyemizle iletişim kurduğunda iletişim kuran üyemiz isteyerek ya da istemeden karşısındaki rahatsız edebiliyor. Biraz ince düşünelim. Lütfen dikkat edelim. Hastalıkların tedavisinde olduğu gibi beşeri ilişkilerde de koruyucu tedbirler çok daha etkili ve kolaydır. Problem ya da hastalık ortaya çıktıktan sonra ortaya çıkan problemi bertaraf etmek daha zahmetlidir. Bu konularda her ne kadar fazla konuşmak istemesem de ortaya çıkan bazı durumlar nedeniyle hepinizi tekrar uyarmak durumunda kaldım. Dikkat edelim. Önce tedbir sonra tevekkül.

• Arastirmaci
    • Verimlilik:
      100%

ALLAH razı olsun.
dedikleriniz  kelime kelime çok doğru.
Kendi adıma konuşuyorum yok diyemiyoruz dediğimizde neden sorusu oluşuyor onun için istek olmasa ve sadece bayan'lar bayanlarla bay'lar da bir birleriyle iletişime geçse daha doğru ve mantıklı olur.
bu sayede bende bunları dile getirmiş oldum.
çünkü gerçekten istek çok oluyor??
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Arastirmaci
    • Verimlilik:
      100%

Şunu da eklemek istedim!
Kimse!'nin hakkını yemek istemiyorum evet istek geliyor ama şu ana kadar beni rahatsız eden olmadı ki zaten  bay olarak bir kişi  tek ekledim.
Tekrar bu konuyu actığınız çin teşekkürler.
Sabır gerektiren bir zamandasın
Pişman olmamak için çabalamalısın
İnanç'la gidersen doğru yoldasın
Neden ben diye düşünme sakın
Allah ın takdiri, bu alın yazın...

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

Ben yeni bir internet kullanıcısıyım. Böyle rahatsızlıklar olduğunu bilmiyordum. Zaten böyle rahatsız olma durumu varsa size şikayet edilmesi çok saçma. Dediğiniz gibi gizlenmesi veya verilmemesi gerek

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none