trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Hüdanur  (Okunma sayısı 4932 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Hüdanur
« : 24 Nisan 2010, 23:25 »
slm...benım kızım da hidrosefali ve spinabifida hastası ve suan 7 aylık .doğduktan 3 gun sonra ameliyat oldu ve sant takıldı aynı zaman da bel bolgesındende ameliyat  gecırdı ameliyat sonrası belınde bır  çikıntı olustu ..doktara basvurdum doktorda cıkntı uzerınde zamanla yara olusacagını ve amelıyat gecırmesı gerektıgını ve amelıyatın cok  risklı oldugunu soyledı  cıkıntının da bebekle beraber buyuyecegını soyledı ...arkadaslar sız de bu tur bı problem yasandı mı ? yasandıysa doktorlara basvurdugunuz da sıze neler soyledıve kacıncı aydan ıtıbaren    ürologa goturmeye basladınız??? ben hakkarı nın yuksekova ilcesın de oturmaktayım ....imkanlarım kısıtlı cocugumun tedavısını van da surdurmekteyım .... tavsıyelerınızı  beklıyorum ....bu yazdıgımız konular hakkında yardımcı olursanız sevınırım...ALLAH HEPNIZİN HASTALARINA ACIL SIFALAR VERSIN...

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      35.56%

none
Ynt: Hüdanur
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2010, 23:35 »

İlk cerrahi müdahaleleri yaptırmışsınız. Çıkıntı bende de mevcut fakat ayrıca bir ameliyat gerektirmedi. Benle beraber duruyor. Beyin cerrahi, pediatrik üroloji, nefroloji, ortopedi ve fizik tedavi branşlarında zaman kaybetmeden periyodik kontrollere girmeniz gerekiyor. Tedavi için üniversite hastanelerini mümkünse Ankara Hacettepe Üniversite Hastanesini tercih edin. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2010, 23:37 »
sitemize hoşgeldiniz....

ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2010, 00:02 »

Sanırım Hasan beyin tavsiyelerine katılmalısınız..

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2010, 15:29 »
aramıza hoşgeldinizz.benim kızımın sırtında sadece ameliyat olduğu yer belli yara yok.dikişlerinin olduğu yer belli

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 25 Nisan 2010, 19:06 »
hoş geldiniz aramıza geçmiş olsun

• Verimlilik:
      2.22%

none
« Yanıtla #6 : 25 Nisan 2010, 22:26 »
geçmiş olsun hoşgeldiniz hasn beyin tavsiyelerine uymanızı tavsiye edrim bende

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 26 Nisan 2010, 00:12 »
Aramıza hoşgeldiniz.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 26 Nisan 2010, 01:13 »
çok geçmiş olsun benim kızımında sırtında çıkıntı var şimdiye kadar bi sorun yaşamadık temiz tutulduğu zaman her hangi bi yara olmuyo merak
etmeyin doktorun çıkıntıdan kastı kimi çoçukta çıkıntı dışa doğru büyüyo kemik çıkıyo ama bunu küçük yaşta önleminizi alırsanız bi sorun
olmaz biz bi süre koerse kullanmıştık şekillene kadar....fizik tedaviye başladığınızda önlemini alır fizyoterapistler..beyin cehrahı kontroleri çok
önemli..nefroloji mesane ve böbrekler için mutlaka takip edilmesi gerekiyo .bu rutin kontrolere aksatmadığınız sürece herşey yolunda gidiyo

meleğim

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 30 Nisan 2010, 00:23 »
hosbulduk arkadaslar...dedıgınız tavsıyelere uyarak kızımı  gereklı doktorlara gosterdım cook sukur sımdılık cok onemlı bır sorunu yokmus bundan sonra doktor gozetımınde olması gerekıyormus sol bobregınde buyume gerceklesmısve tedavısı  bırkac ay surecekmıs umarım kızıma bı faydası olur ..... cok sukur kızımın santında bı problem yokmus umarım boyle devam edr.2gun sonra fızık tedavıye baslayacagız .... dedıgınız gıbı  kızımı ankara hacettepe unıversıtesıne goturmek ısterdım ama maalef sımdılık tedavısını van yuzuncuyıl unıversıtesı arastırma hastenesınde surdurmekteyım .. .ayrıca hepınıze tesekkur ederım allahtan sızın yavrularınıza da acıl sıfalar dılerım ......

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none