trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Berk'in ninnisi

none Gönderen Konu: Ricam olacak  (Okunma sayısı 6535 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ricam olacak
« : 29 Aralık 2010, 13:11 »
1 yaşın altındaki bebekler için aldığınız heyet raporunu yollayabilirseniz sevinirim. email ya da buraya eklerseniz alırım. Çünkü benim için emsal olacak.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Ricam olacak
« Yanıtla #1 : 29 Aralık 2010, 18:37 »
vermiyorlarmı rapor size?
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2010, 09:47 »
heyet raporu vermiyorlar değil 1 yaş altına vermiyorlar dedi bölüm sekreteri bende o yüzden sb olup 1 yaş altında heyet raporu alan arkadaşlardan heyet roporlarını alayım ki emsal olsun.ben tedbirimi alayım gerekirse şikayet edeceğim hem 1 yaş altına heyet raporu vermiyorlar.bu arada yasa değişmiş heyet raporu paralı  uhu

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      24.44%

none
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2010, 11:12 »
Biz Hacettepeden aldık diye hatırlıyorum. 11 sene oldu. Bi arayım. Bulursam eklerim.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      24.44%

none
« Yanıtla #4 : 30 Aralık 2010, 11:29 »

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 30 Aralık 2010, 16:39 »
hasan bey ancak vaktim oldu yazmaya tşk ederim çıktı aldım ama yazılar silik çıkıyor 3 yazıcıdada denedim  uhu

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      24.44%

none
« Yanıtla #6 : 30 Aralık 2010, 17:29 »
üstüne bir kere tıklayın. sonra ok çıkıyor köşesinde ona da tıklayın. iyice büyüsün sonra bilgisayarınıza kaydedip yazdırın.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 30 Aralık 2010, 20:12 »
heyet raporu vermiyorlar değil 1 yaş altına vermiyorlar dedi bölüm sekreteri bende o yüzden sb olup 1 yaş altında heyet raporu alan arkadaşlardan heyet roporlarını alayım ki emsal olsun.ben tedbirimi alayım gerekirse şikayet edeceğim hem 1 yaş altına heyet raporu vermiyorlar.bu arada yasa değişmiş heyet raporu paralı  uhu
hayır nuriye hanım daha salı günü başvuru yaptım bir vatandaş için süreci hızlandırmak için kendim takip ettim toplam 8 doktora fiş aldık perşembe günü heyete soktum yeşil kartı bile yok hastanın 27 yaşında ve bir kuruş para ödemedik size kim dediyse değişti diye bir belge göstersin ben netten baktım ama bulamadım varsa öle bişey bizde bilelim kesin onda bir yanlışlık var...
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 31 Aralık 2010, 09:49 »
hayır nuriye hanım daha salı günü başvuru yaptım bir vatandaş için süreci hızlandırmak için kendim takip ettim toplam 8 doktora fiş aldık perşembe günü heyete soktum yeşil kartı bile yok hastanın 27 yaşında ve bir kuruş para ödemedik size kim dediyse değişti diye bir belge göstersin ben netten baktım ama bulamadım varsa öle bişey bizde bilelim kesin onda bir yanlışlık var...

ya vallahi inanınki para istiyorlar keşke masrafsız olsaydı  devlet hastanesini aradım oradan çıkarayım diye orada dediki 1 defaya mahsus alınıyor birdaha alınmıyor dedi.eger arkadaşlar alınmıyorsa ben niye para ödeyim beni geçtim durumu kötü olan vatandaş ne yapsın hastanenein döner sermayesi eksilmiş:)) ya benim kafam karıştı ankarayıda aradım orasıda alınmıyor dedi mersinde alınıyor burda ki herkeste alınmıyor diyor ben sağlık bakanlığına yazımı yazayım yakın zamanda 1 yaş altına heyet raporu alan arkadaşlardan rica edeceğim raporu bana yollarlarsa sevinirim sağolsun hasan bey bana yolladı dünde (avukatın yanında çalışıyorum) avukatıma sordum yakın tarihli heyet raporu lazım dedi

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 31 Aralık 2010, 10:10 »
6 aylıkken gökaya rapor çıkartmıştık.sağlık raporuyla heyet raporu aynı olsa gerek.yanılıyor muyum..

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Ricam olacak Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Kabızlık hep böyle mi olacak none Yanıt: 53 - Gösterim: 15007 - none janenur Herkese merhaba,Benim sormak istediğim şey kabızlıkla ilgili. Benim kızım 2 bucuk yaşında ve biliyorsunuz tak yapıyoruz. Onun dı... Devamı...
none Eren Ege Doğan keseden ameliyat olacak none Yanıt: 64 - Gösterim: 13130 - none MURAT DOĞAN Eskişehir Osman Gazi Ünv. çektirdiğimiz mr. sonuçları elime ulaştı. Bugün Gazi Ünv Beyin cerrahisine götürdüm. Kemali bey ameliy... Devamı...
none Tubanur Botoks ameliyat olacak. none Yanıt: 14 - Gösterim: 3627 - none muhammed Tubanur şimdi hastahane'de bekleme salonunda Botoks ameliyat i olacak Rabbim acil sifalar versin sağ salim bunuda atlatır انشاءا... Devamı...
none oğlum 28 ekimde hacettepede kifoz ameliyatı olacak none Yanıt: 13 - Gösterim: 4400 - none esrakabas Oğlum 28 ekimde hacettepede kifoz ameliyatı olacak. Devamı...
none Artık bir pedagogumuz olacak... none Yanıt: 3 - Gösterim: 1269 - none nazlı hilal Uzun süredir düşündüğümüz bir şeydi. Bu zamana kadar kendimizce hep yanında olduk kızımızın. Artık büyüyor büyüme evresinde iste... Devamı...
none Zeynebim kalça ameliyatı olacak. none Yanıt: 10 - Gösterim: 2763 - none togrul28 Merhaba SBT ailesi,Birkaç gün önce çektirdiğimiz kalça röntgeninde kızımda kalça çıkığı tesbit edildi. Yine ameliyatlara devam. ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com