trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Şant ameliyatının göze etkisi  (Okunma sayısı 9547 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      31.33%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Şant ameliyatının göze etkisi
« : 14 Ocak 2011, 09:28 »
Bugün aldığım bir maili sizlerle paylaşmak istedim. Copy-Paste ediyorum. Sizler de düşüncelerinizi ve bu konuda bildiklerinizi yazarsanız sevinirim.
Alıntı

Merhaba Hasan Bey;Kızım Zehra'nın gözleri beyin cerrahının şantı kapatması sonucu görmez oldu.Şant daha sonra açıldı ancak gözleri düzelmedi. Gittiğim göz doktorlarından bir sonuç alamdım. Tedavi yollarını ve yerlerini araştırıyorum. Ayrıca işin hukuki yönünü araştıriyorum. Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      31.33%

Daha önce şant ameliyatından dolayı görme yeteneğininin kaybolduğu bir vaka duymadım. Fakat hidrosefalisi bulunan çocuklarda göz kayması olabiliyor. Çok üzüldüm. Geçmiş olsun. Berra'nın babası avukattır. İşin hukuki boyutunu ona sorarız, cevap yazar umarım. Geçmiş olsun.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      24%

ben de daha önce duymadım ama böbreklerinde taş var diye ameliyata alınan fakat taşlarla birlikte böbreğinden olan madurları hepimiz duymuşuzdur çok üzüldüm الله size sabırlar versin işin hukiki boyutu nasıl dır bilmiyorum fakat bazı hukuk kuruluşlarından haberim vardı yani sadece bu tip maduriyetlerde madur olan kişilerin haklarını ücretsiz savunan avukatların olduğunu duymuştum dernek veya vakıf gibi kuruluşlardan bunlara ulaşabileceğinizi düşünüyorum الله yardımcunuz olsun...
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Verimlilik:
      0%

ben şant ameliyatından sonra gözünün birinin görme duyusunu kaybettiğini duymuştum....

• Mutlu
    • Verimlilik:
      20%

Hasan bey ben yanlış anlamadıysam doktorun Şant kapatması sonucu kör olma durumu var. Şan neden kapatılmış onu anlamadım. Çok Üzüldüm الله yardımcıları olsun. İnşallah hem hukiki hem de tıbbi yönden bir sonuç alırlar.

• Verimlilik:
      0%

bu olaya ben 2 defa rastladım balcalıda doktor şant ameliyattından sonra ameliyat yerinde sıvı geliyordu müdahale yapıldı daha sonra çocuk krıze girdi krizden sonra çocuk gözleri görmüyordu beyincerrahı bu durum 2 ay devam eder daha sonra hallolur dedi 2.side berk hastanede yatıyor ya cumartesi bir çocuk geldi sant tıkanmış 8 gün yoğun bakımda kalmış servise geldi dedim gözleri görmüyormu annesi dediki yoğun bakımdan sonra böle oldu görmüyor pzts soracam hocaya nedir diye akşam sorarım sebebini yazarım buraya hidrosefali olaylarında körlük oluyormuş geçici veya kalıcı  (bir göz doktoruda bana şöle dedi şant göz sinirlerine çok yakın )geçmiş olsun

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

Dr şantı neye göre kapatmış önce bu araştırılmalı.Sonra hastanenin konumu özelmi, devletmi.yoksa ünv sitemi.Arkadaşlar  yazmışlar takıp edilmesi gereken yolu, Gerekten hidrosefali si olan bir hastanın şant ameliyatından sonra gözleri görmez hale geliyor mu.Bu bilgiler elde elde edikten sonra hukuku gecerlilik bir  sorun varsa karşi tarafta ozaman hakkınızı aramaya başlarsınız..Şantı dr neden durdur du burdan başlayınız..

• seciniz
    • Verimlilik:
      6.67%

none
Ynt: Şant ameliyatının göze etkisi
« Yanıtla #7 : 05 Aralık 2011, 16:22 »
yavruma yarınn şant takılacak umarımm sıkıntı yasamaz daha 8.gününde mınıkk zehramm...   uhu uhu

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      31.33%

none
« Yanıtla #8 : 05 Aralık 2011, 16:33 »
Şant ve kese ameliyatını ikisini beraber mi olacak?

• seciniz
    • Verimlilik:
      6.67%

none
« Yanıtla #9 : 05 Aralık 2011, 16:37 »
evett öyle uygunn görmüss plastık cerrahi ve beyın omurılıkçi...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Şant ameliyatının göze etkisi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Şant takılacak none Yanıt: 20 - Gösterim: 1074 - none Enessena Bugün iki olumsuz haber aldık maalesef. Kafası bir miktar daha büyümüş bebeğimizin. İki hafta önce 39 du. Bugün tekrar baktılar ... Devamı...
none Solunum fonksiyonlarının günlük yaşam aktivite bağımsızlığına etkisi none Yanıt: 4 - Gösterim: 372 - none bolubeyi Spina bifidalı çocuklarda solunum fonksiyonlarının günlük yaşam aktivite bağımsızlığına etkisiAmaç: Bu çalışmanın amacı, spina b... Devamı...
none Şant çalışmıyor none Yanıt: 11 - Gösterim: 406 - none Enessena Bugün emar sonucumuzu Adnan beye gösterdik. Şant çalışmıyormuş maalesef. Şant çevresindeki şişliğin sebebi buymuş.  Pzt. Yatış s... Devamı...

Alanya hakkında herşey alanya otelleri
SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google
SMF 2.0.8 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com

sitemap

kendinden jelli hidrofilik sonda