trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* İdil'in ninnisi

none Gönderen Konu: Kızım İdil'in durumu  (Okunma sayısı 5786 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      57.78%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ynt: Kızım İdil'in durumu
« Yanıtla #10 : 01 Şubat 2011, 18:03 »
Biz 7 aylık iken başladık fizik tedaviye hastanenin ilgili bölümleri ile görüşerek gerekli işlemleri yapın.Yanlış birşey yapmayın.Rapor tam teşekküllü devlet hastanesinden alınmalıdır.Özel hastane raporları kabul edilmiyor.Size çok geçmiş olsun bebeğinize الله acil şifalar versin

"Ey müminler, sabırla ve namazla الله'tan yardım isteyin. Hiç şüphesiz الله, sabredenler ile beraberdir." (Bakara 153
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #11 : 01 Şubat 2011, 23:16 »
bebek kaç günlük bilmiyorum fakat ben 50 günlükken başlamışım fiziğe ogün bugünde devam ediyorum ve mutlu sona ulaştım afolarla ayağa kalkmaya başladım benmde bebekken bacaklarımda his ve hareket yokmuş drlar banada hiç ümit vermemişler ama şuan herşey çok güzel azmin elinden hiç birşey kurtulmaz ALLAHdan ümidinizi kesmeden israrla devam ediniz tekrar belirtiyorum bnce nekadr erken başlanırsa okadar faydalı yaşayan bir hasta olarak söylüyorum gemiş olsun

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #12 : 02 Şubat 2011, 00:08 »
Sitemize hoşgeldiniz benim kızımda 7 aylıkken başlamıştı  sizin kızınız için erken bencede biraz kendini toparlaması lazım kızınızın .

• seciniz
    • Verimlilik:
      20%

none
« Yanıtla #13 : 02 Şubat 2011, 07:10 »
Hoşgeldiniz Beyin cerrahi üroloji nefroloji ortapedi fizik tedavi branşlarında kontrölleri aksatmayın. Birde ayda birkere tit idrar kültürü yaptırmanızı öneriyorum

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #14 : 02 Şubat 2011, 08:25 »
tavsiyeleriniz için çok teşekkürler

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      13.33%

none
« Yanıtla #15 : 05 Şubat 2011, 21:33 »
Biz kızımızın durumunu anne karnında (4.ayda) öğrendik. Doktorlar ileride neyle karşılaşabileceğimizi, olabilecekleri anlattılar.  Biz de kaderimiz deyip اللهın takdirine bıraktık. Yani her şeyi önceden kabullendik. Şimdi kızımın yaşam kalitesini nasıl artırabilirim ne yapabilirim onun derdindeyim ben. Gerisi اللهın takdiri.
Hepimiz zaten bazı kabuller yapıp, nasıl daha iyi olurlar diye çaba sarfediyoruz. Daha iyi olmak mümkün. الله hepimizin yardımcısı olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #16 : 05 Şubat 2011, 23:57 »
Geçmiş olsun sabırla her şeyin üstesinden gelirsiniz اللهın iziniyle bizlerde hep o aşamalardan geçtik benim oğlum şu an 18 girdi..
YASİNİM YAŞAM KAYNAĞIM

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #17 : 06 Şubat 2011, 00:17 »
sitemize hoşgeldiniz bende nidanın dediği gibi altı ay diye biliyorum ama yinede aşağıdaki linke tıklıyarak uzmanımız asiye hanımdan daha detaylı ve daha doğru bilgi alabilirsiniz konuyu aynen ifade edin kendisi en kısa zamanda yanıtlayacaktır geçmiş olsun....

http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=5829.0
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Kızım İdil'in durumu Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none İyi ki doğmuşsun kızım... none Yanıt: 13 - Gösterim: 3296 - none nazlı hilal Sen gelince ben en çok sevmeyi öğrendim kızım. Bir mucizeye sahip olmanın muhteşemliğini. Gözyaşının içimi nasıl acıtabildiğini ... Devamı...
none Kızım Olmadan asla. Bety Mahmudi none Yanıt: 0 - Gösterim: 515 - none muhammed İlk başlarda sıkıcı hatta okuma isteğinizi gideriyor ilk yüz sayfayı okuyana kadar aradan kaç kitap bitirip tekrar elime alıp bı... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com