trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Balıkesir'li olanlar yardım edebilir mi?  (Okunma sayısı 1267 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Balıkesir'li olanlar yardım edebilir mi?
« : 13 Mart 2011, 18:00 »
balıkesirde bildiğiniz iyi  fizik tedavi doktoru varsa bilgilendirirmisiniz lütfen kızım 3 aylık bacaklarında biraz hareket var  fizik tedaviye başlamak istiyoruz ama bildiğimiz bi doktor yok tecrübeli arkadaşlar cvb yazarsa sevinirim

Azram hayat dolu kızım iyiki varsın canım kızım nazarx

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Bulunduğunuz bölgeye yakın olana arkadaşlarımızın size yardımcı olacağından eminim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Balıkesir'li olanlar yardım edebilir mi? Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Tecrübeli Annelerden Yardım none Yanıt: 54 - Gösterim: 8789 - none Tuğbam Arkadaşlar Tuğba'yı bugün acile götürdüm. Hava verdiler antibiotik verdiler ben anlamıyorum okadar sıcak tutuyorum biyere çıkarm... Devamı...
none Lütfen Yardım none Yanıt: 21 - Gösterim: 5560 - none ameyt ben meningomyolosel hastasıyım mesane büyütme ve delik açma operasyonları nasıl sonuç verir iyileşme süresi ve kesin çözüm mü bi... Devamı...
none yardım edin ne yapmam lazım none Yanıt: 1 - Gösterim: 706 - none nurzerresi selamun aleykum.  birkaç sorum olacaktı sizlere, yardımcı olursanız seviniirim. ben spina bifida hastasıyım 2011de ameliyat oldu... Devamı...
none Wolker yardım none Yanıt: 11 - Gösterim: 2187 - none togrul28 Merhaba spinabifida ailesi. Yıllar ne kadar da tez geçıyor. Zeynebim artık 4 yaşına girmiş durumda. Önceleri çok tedirgindik nas... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com