trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Tükenmek yok yola devam  (Okunma sayısı 10860 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Emeğinize sağlık inanın zaman zaman bunları hepimiz yaşamışızdır ben oğlumla tatile gitmiştim genç bir çocuk oğlum yürüme taklidini yaparken gördüm beynimden vurulmuşa döndüm oğlumu eve bıraktım geri döndüm o gence dedim oğlum gençliğine güvenme sende bir gün engelli olabilirsin veya yakının genç özür diledi özürün kabul değil dedim ya oğlum seni onun taklidini yaparken görseydi ne olucaktı düşündünmü geç defalarca özür diledi hiç unutamadığım bir şeydi bu..

Çok haklısınız inanın okurken bile çok etkilendim.Oğlum suanda hiçbirşeyin farkında değil kim bilir bizi neler bekliyor. Ama ben onun sosyalleşmesi için elimden gelen ne varsa yapıcam inadına HAYATA TUTUNSUN istiyorum herşeye her zorluğa rağmen yasin abisini öpüyor kayra bebek:)

• Verimlilik:
      0%

Bizde kayra bebeği öpüyoruz iyiki varlar yaşam kaynaklarımız onlar canlarımız..
YASİNİM YAŞAM KAYNAĞIM

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

Güneşli bir havada  elimde şemşiyemle sokaga cıktıgımda,derdi,tasası olmayan insanlar ,sadece elimdeki şemsiyeye bakıyordular,Birde gözlerime bakabilseydiler.

Neden yagıyorsun yagmur benden dertlimisin...

• seciniz
    • Verimlilik:
      6.67%

Ben küçükken sek sek oynayamıyordum. Haliyle sinir oluyordum.Çocukluğumdan içimde kaldı.Yirmi yaşına geldim. Hala içimde...Şimdi tek ayak üstünde desteksiz durmaya çalışıyorum.Birkaç saniye durabiliyorum.Onuda geliştireceğim.Sonrada iki tekerlekli bisikleti deneyeceğim.Yazdıklarım size tuhaf gelebilir.Yirmi yaşına gelmişsin hala oyun oynamak istiyorsun diyenler olabilir.-Ne yapayım,okulda arkadaşlarım sek sek oynardı. Bende bakardım ve özenirdim.Tükenmek ve yılmak asla yok yola devam...

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

Güneşli bir havada  elimde şemşiyemle sokaga cıktıgımda,derdi,tasası olmayan insanlar ,sadece elimdeki şemsiyeye bakıyordular,Birde gözlerime bakabilseydiler.

Neden yagıyorsun yagmur benden dertlimisin...
merhaba barnim.çoğunlukla sizin yazılaerınızda bi keder görüyorum.yapmayın nolur..bizi bizden başkası anlamaz ya o yüzen yazıyorum.belki benim bebeğim daha küçük olduğu için daha belkide bu hastalığın zorluklarından çoğunu fazlaca yaşamadığımız için yani yürüyememesi gibi olsa gerek bilemiyorum ama bu kadar kederle3nmeyiniz lütfen.olsun napalım yapacağımız bir şey yokki.biz istemedik böyle olmasını ama biz sabredeceğimizde farklı şeyler belki olacaktır.bizi bizden daha iyi bildiğine inanıyorum yaradanın.rabbim dayanamayacağımız kadar yük vermeyecektir inanıyorum böyle olduğuna.bizler güçlü insanlarmışız ki bu kadaar ağırıyla evlatlarımızla imtihandayız.benim ikinci kızım tamara nas.iilk kızım için hep derdikki neredeyse hiç hastane yüzü görmedi ...sanırım çok böbürlenmişiz ve kendimizden bilmişiz ki ikincidee neredeyse 9 eylül hastanesine çadır kuracağız:)ben 7 aylıkken öğrendim bebeğimin durumunu ve çok araştırmadım bile inanın.belki varır bi yanlışlık dedim ve doğunca da bu sukünet devam etti ve mücadele başladı artık.neyi zamanında yapabiliriz de bir şeylere geç kalmış olmayız diye.
kızınızı da takip ediyorum burdan güzeller güzeli.sizin yağmurlar kadar dertli yağmayacak kadar güzel halleriniz var ki en azından bilinçlisiniz ...kızınıza yetebiliyorsunuz...
dertlenmeyin bu kadar ne olur.belki tamara nasımda yürüyemeyecek ama ben hep bi umut besliyorum yüreğimde.hep en iyisiyle başlıyorum güne ve be n hep gülümsüyorum ki kızımda hep gülsün
umarım hep gülümseyeceğimiz günler gelecek ve umarım rabbim bizi böyle sınadığı için ve bizlerde birbirimize destek verip sabrettiğimiz için en azından ebedi alemde aynı çatı altında yine birbirimize gülümseyeceğiz...
tamara nas dan sevgiler.....
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

Ben küçükken sek sek oynayamıyordum. Haliyle sinir oluyordum.Çocukluğumdan içimde kaldı.Yirmi yaşına geldim. Hala içimde...Şimdi tek ayak üstünde desteksiz durmaya çalışıyorum.Birkaç saniye durabiliyorum.Onuda geliştireceğim.Sonrada iki tekerlekli bisikleti deneyeceğim.Yazdıklarım size tuhaf gelebilir.Yirmi yaşına gelmişsin hala oyun oynamak istiyorsun diyenler olabilir.-Ne yapayım,okulda arkadaşlarım sek sek oynardı. Bende bakardım ve özenirdim.Tükenmek ve yılmak asla yok yola devam...
tabiki yılmak yok yola devam.en güzelini yapıyorsun ablacım.helal olsun sana..............
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

Çok güzel yazmışın Tamara Nas yüzümde tebessüm oluştu yazını okuyunca evet bazen karamsarlıga düşsekte güneşi görmemiz lazım çocuklarımız için canım sıkıldıkça yazını okuyacagım :)benimde ilk kızımda öyleydik nerdeyse hiç hastaneye gitmemişti ama 2.de sende degil hikmet bende dedi yaradan :))Bizde amenna dedik:)
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

saol nidacım....
bizler yüreğimizi dökdükçe bir olacağız inşallahhh ve dertler kederlerde bir olup sevinçlerimizi katlayacağız inşallah...her zaman yaradan da hikmet   çok doğru kardeşim.
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

• Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Tükenmek yok yola devam
« Yanıtla #18 : 22 Ekim 2011, 23:21 »
merhaba barnim.çoğunlukla sizin yazılaerınızda bi keder görüyorum.yapmayın nolur..bizi bizden başkası anlamaz ya o yüzen yazıyorum.belki benim bebeğim daha küçük olduğu için daha belkide bu hastalığın zorluklarından çoğunu fazlaca yaşamadığımız için yani yürüyememesi gibi olsa gerek bilemiyorum ama bu kadar kederle3nmeyiniz lütfen.olsun napalım yapacağımız bir şey yokki.biz istemedik böyle olmasını ama biz sabredeceğimizde farklı şeyler belki olacaktır.bizi bizden daha iyi bildiğine inanıyorum yaradanın.rabbim dayanamayacağımız kadar yük vermeyecektir inanıyorum böyle olduğuna.bizler güçlü insanlarmışız ki bu kadaar ağırıyla evlatlarımızla imtihandayız.benim ikinci kızım tamara nas.iilk kızım için hep derdikki neredeyse hiç hastane yüzü görmedi ...sanırım çok böbürlenmişiz ve kendimizden bilmişiz ki ikincidee neredeyse 9 eylül hastanesine çadır kuracağız:)ben 7 aylıkken öğrendim bebeğimin durumunu ve çok araştırmadım bile inanın.belki varır bi yanlışlık dedim ve doğunca da bu sukünet devam etti ve mücadele başladı artık.neyi zamanında yapabiliriz de bir şeylere geç kalmış olmayız diye.
kızınızı da takip ediyorum burdan güzeller güzeli.sizin yağmurlar kadar dertli yağmayacak kadar güzel halleriniz var ki en azından bilinçlisiniz ...kızınıza yetebiliyorsunuz...
dertlenmeyin bu kadar ne olur.belki tamara nasımda yürüyemeyecek ama ben hep bi umut besliyorum yüreğimde.hep en iyisiyle başlıyorum güne ve be n hep gülümsüyorum ki kızımda hep gülsün
umarım hep gülümseyeceğimiz günler gelecek ve umarım rabbim bizi böyle sınadığı için ve bizlerde birbirimize destek verip sabrettiğimiz için en azından ebedi alemde aynı çatı altında yine birbirimize gülümseyeceğiz...
tamara nas dan sevgiler.....
Hakikaten çok güzel yazmışsın Tamaranas.Tebrikler.

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Tükenmek yok yola devam
« Yanıtla #19 : 23 Ekim 2011, 04:17 »
Gercekten eline saglık .الله razı olsun.İnanınki Ben sadece derdimi ,kederimi ,özlemimi sadece bu sitede paylaşiyorum,Çünkü beni yalnız bu sitede olanlar anlayabilirler.Yazdıklarım neticesinde kimsenin umutsuz duygulara  kapılmasını istemiyorum.Sadece icimden geldiği gibi duygu ve düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.Ben kızım olandan sonra hep bir gün sonrasını düşündüm,hep yarını hep yarını ve hala yarını düşünüyorum.Belki sizlerin birden fazla cocugu oldugu icin bu özlemi gidere biliyorsunuz,belki diher cocuklarınızla sokaga cıkıp oynaya biliyorsunuz,bakkala gönderip bir şeyler aldıra biliyorsunuz.Ama bizler gibi tek cocuhu olanların durumu sanırım biraz daha farklı.İşte böyle cocuklarla olan özleminizi gideremezseniz benim gibi karamsarlıga düşersiniz..Tesellim üzüntümü gidermiyorsa,gelecegim mechul demektir...

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Tükenmek yok yola devam Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Kafası büyümeye devam ediyor none Yanıt: 22 - Gösterim: 4785 - none azyeb Merhaba, bebeğim hala yoğun bakımda, 2 hafta önce şant ameliyatı olmuştu ama kafası küçülmediği gibi büyümeye devam ediyor, yoğu... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com