trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Spina Bifida ( Meningosel ) acil doktor arıyorum  (Okunma sayısı 20480 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Kısa zaman içinde bir kız bebeğimiz allahın izniyle dünyaya gelecek ve 1 aydan daha az zamanımız kaldı. Çok acil olarak DOKTOR önerebilir misiniz? Ne yapmamız gerekir. Pendik- İSTANBUL  da ikamet etmekteyim.  Acil olarak tecrübeli bir DOKTOR önerirseniz çok iyi olur Yardımlarınızı ve dualarınızı bekliyorum.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      44.44%

Öncelikle çok geçmiş olsun.Pendikte oturduğunuz için Marmara Üniversitesinde Mehmet Özek beyi tavsiye edebilirim.Ben şahsen tanımıyorum ama takibinde olanlar çok memnunlar. nazarx
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      24.44%

Öncelikle çok geçmiş olsun.Pendikte oturduğunuz için Marmara Üniversitesinde Mehmet Özek beyi tavsiye edebilirim.Ben şahsen tanımıyorum ama takibinde olanlar çok memnunlar. nazarx
Katılıyorum. Fakat bütçeniz iyi ise Mehmet ÖZEK Bey'e gidin. Bütçeniz iyi değilse marmara, cerrahpaşa ya da çapa tıp fakültesi hastanelerinden birine gidin. Cerrahi operasyonlar için asistanlar yerine doç ya da proflardan birini seçmenizde var.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

Kısa zaman içinde bir kız bebeğimiz allahın isniyle dünyaya gelecek ve 1 aydan daha az zamanımız kaldı. Çok acil olarak DOKTOR önerebilirmisiniz. Ne yapmamız gerekir. Pendik- İSTANBUL  da ikamet etmekteyim. Acil olarak tecrübeli bir DOKTOR önerirseniz çok iyi olur Yardımlarınızı ve dualarınızı bekliyorum.
[/quote
biz memet özek'e ameliyat ettirdik ve memnunuz spina bifida olculta ameliyatı 7250 tl maloldu 3000 hastane 4250 memet bey  2009 haziran da kendisi ameliyatları kozyatağı acıbadem de yapmakta maddi durumunuz iyiyse ona başvurun değilse marmara üniv.hastanesi olabilir orda zaten bölüm başkanı kendisi bi ara pendik'e taşınmıştı ama şimdi bilemiyorum. zaten araştırırsanız nu konuda kendisi çok iyidir.danışmak istediğiniz bi konu olursa 538 320 56 39 dan arayabilirsiniz.

• Verimlilik:
      0%

Hepinize teşekkür ederim

• Verimlilik:
      0%

Katılıyorum. Fakat bütçeniz iyi ise Mehmet ÖZEK Bey'e gidin. Bütçeniz iyi değilse marmara, cerrahpaşa ya da çapa tıp fakültesi hastanelerinden birine gidin. Cerrahi operasyonlar için asistanlar yerine doç ya da proflardan birini seçmenizde var.
Bütçemiz normal sizce üniversite hastaneleri nasıl iyi mi doktoru biz mi seçiyoruz.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      44.44%

Burak Eren doğumdan itibaren Cerrahpaşa tıp fakültesinde tedavi görüyor.3 kere orda ameliyat oldu.Biz memnunuz.Spina bifida vücudun farklı organlarını etkileyen bir rahatsızlık olduğu için üniversite hastanesi en iyi çözüm oluyor.Gerekli olan bütün branşlar bulunuyor.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Verimlilik:
      0%

benim önerebileceğim iki doktor var kesinlikle memet özek çok şanşlısınız henüz doğmamış doktorunu hazırlama imkanınız var kesinlikle ameliyatlarını memet özek yaptırmanızı öneririrm.çoçuğunun aciliyetine göre hiç bir ücret almadan ameliyat yaptığı çok spina bifida tanıyorum bu konuda inşaallah şanşlı olursunuz diğeride cehrahpaşanın prof pamir bey bu konuda en az memet özek kadar bilgili olduğunu duymuştum. rabbim yardımcınız olsun..
meleğim

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

aramıza hoş geldiniz yaklaşık 4 ay önce bende sizin gibi arayış içerisinde idim bizde  eşim 7 aylık hamileyken öğrenmiştik  daha önceki yazışmalarımı ,  hastalarımız -
Ömer faruk İNCEKAŞ  başlığı altında bulabilirsiniz  bizimde bebeğimiz sipina bifidalı idi doğum  ve sonrası ameliyatlar için CERRAHPAŞA hastanesini seçtik ve çok memnun kaldık şu an bebeğimiz 2 aylık oldu ve 3 ameliyat geçirdi doğduktan 2 gün sonra kese ameliyatını yaptılar 9 gün hastanede yoğun bakıma aldılar daha sonra taburcu ettiler geçen hafta pazartesi de göbek fıtığından ve hidrosefali nedeni ile başından şant ameliyatı oldu 8 gün yine hastanede kaldı geçtiğimiz perşembe günü taburcu ettiler bu cuma da dikişleri alacaklar hastane doktorları bu hastalıkta çok tecrübeliler ve hastaya ve yakınlarına karşı çok ilgililer  hastanede kaldığım sürece bu gibi birçok ameliyata girdiklerine şahit oldum eğer sizin için de müsaitse CERRAHPAŞA yı tavsiye ederim ayrıca ameliyatlar için hiçbir ek ücret istenmiyor sadece ameliyat malzemelerini v.s. aldırıyorlar  Çapa ya hiç gitmeyin orada sadece doğumu yaparız bebeği ameliyat edecek uzman doktorumuz yok diyorlar yani bana ve bir kaç kişiye bu şekilde söylendi  size yakın olması sebebi ile Marmara üniv.hast. gidebilirsiniz  oraya giden arkadaşlar  size hastane hakkında bilgi yazarlar orası hakkında benim bir fikrim yok  aklınıza takılan bir şey olursa çekinmeden  beni arayabilirsiniz ismim Murat İncekaş 0544 287 42 98  elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım  inşallah bebeğiniz en hafif şekilde bu hastalığı atlatır Rabbim yardımcınız olsun  tüm hastalarımıza acil şifalar verir inşaallah.

• Verimlilik:
      0%

Benim oğlum,da mehmet özek iki kez amelyat etti biz kadıköy bağlarbaşında muaynehaneye gittik marmarada amelyat etti sizde anadolu yakasında madem oturuyorsunuz doğum için pendik üst kaynarca marmara üniversitesine gidebilirsiniz çünkü spina bifida polikinlikleri var iyi bakıyorlar..
YASİNİM YAŞAM KAYNAĞIM

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Spina Bifida ( Meningosel ) acil doktor arıyorum Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none fızık tedavi merkezi arıyorum none Yanıt: 2 - Gösterim: 1268 - none elif_ceylan Kızım 5 aylık meningomylosel. Ankra'da iyi bir fizik tedavı ve rehabilitasyon merkezi arıyorum.  Bana yardımcı olusanız çok memn... Devamı...
none Acil yardim none Yanıt: 14 - Gösterim: 3832 - none hilaldemir Gunaydin oncelikle ,cok gecmis olsun herkese yeni dogan kizimda spina bifida oldugu belirtildi su anda 44 gunluk kapali bir seki... Devamı...
none meningosel ameliyatı için doktor tavsiyesinde bulunabir misiniz? none Yanıt: 3 - Gösterim: 2499 - none feda Öncelikle bu siteye üye olup bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için hepinize teşekkür ederim. Ayrıca bolubeyi'ne yaptığı aydın... Devamı...
none Spina Bifida ameliyatı için istanbuldan doktor tavsiyesi? none Yanıt: 2 - Gösterim: 1809 - none malkaralı Merhaba, İstanbul dışında yaşayan bir yakınım  spina bifida  hastası kızlarının İstanbul'da bir üniversite hastanesinde ameliyat... Devamı...
none Acil yardimciniz ihtiyacim var... :( none Yanıt: 6 - Gösterim: 2122 - none can 7 senedir bir iliskim var birbirimizi çok seviyoruz. Kız arkadaşım hayatımızı birlestirmemizi istiyor. Aynı şekilde bende çok is... Devamı...
none Spina Bfida (meningosel) Gergin Omurilik none Yanıt: 7 - Gösterim: 3949 - none mrvylcn Merhaba herkese. ben 24 yaşında üniversite öğrencisiyim.Herkes gibi hayatan bir çok beklentim var fakat son zamanlarda gerçekten... Devamı...
none Merhabalar benim 45 gunluk bır kızım var meningosel ve diastometamyeli iledogdu none Yanıt: 19 - Gösterim: 4206 - none Cemal Yetisen Merhabalar benim 45 gunluk bır kızım var meningosel ve diastometamyeli ile dogdu suan bes kilo olmasını bekliyoruz tomografi cek... Devamı...
none Doğuştan meningosel ve beraberinde getirdiği hastalıklar none Yanıt: 2 - Gösterim: 2113 - none Yenibiri Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bu hastalığın  ne ağrısı bitiyor nede beraberinde getirdiği hastalıklar size iç açıcı ... Devamı...
none Meningosel Ameliyatı Olan Var Mı ? none Yanıt: 15 - Gösterim: 2315 - none onurtosun1903 Merhaba. Oncelikle herkese cok cok gecmis olsun. Esim su an 24 haftalik hamile. Oglumuza meningosel teshisi kondu Prof. Dr. Meme... Devamı...
none Meningosel none Yanıt: 8 - Gösterim: 797 - none Esonyek Merhaba benim bebeğim detaylı ultrasonda kesesi belliydi Ekim ayı Doğum oldu ve kesesi , gergin omurilik sendromu, ve omuriliği ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com