trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Doktor önerin lütfen kızımın yürümesini istiyorum  (Okunma sayısı 4518 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

arkadaşlar bilginize ihtiyacım war.berfinin fizyoterapisti berfine tekrar afo yaptırmayı önerdi.onlarla yürüyebileceğini söledi fakat eski afolarını giydirdiğimde 4-5 sn ancak desteksiz duruyo düşüo.ben bunun çözüm olduğunu düşünmüyorum.kayrada we diğer bi çocuğumuzda daha wolker gördüm.berfin öle bişeyle yürüyebilir.dr lar önermedikleri içinde wolkerı alamıyoruz.berfinin artık yürümesini her zamankinden çok istiyorum.bana güwenli işinin ehli bir ortapedist weya fizik fizyoterapist önermisiniz.bu arada berfiin ayakkabısız sağ ayağını yan basıo.ayakkabıyla güzel adım atıyor.fakat esk osmangazi üniwersitesine  defalarca götürmeme rağmen kasları zayıf olduğu için yan basıyor ameliyata yada bi cahaza gerek yok denildi.bi sonuç alamadık.çok sağlam memnun kaldığınız bi doktor yada hastahane önerirmisiniz

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      42.22%

Yan basma olayını ameliyatla Hacettepe Ün. hastanesi doktorlarından Prof. dr. Cemalettin AKSOY düzeltebiliyor. Kızımın ayağını düzeltmişti.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

hasan bey ayağı için kası zayıf olduğu için yan basıyor denildi.yani sözde kasları kuwetlenince düzelcekmiş.birde berfin ayaklarının uçlarına basmıyor topuklarına basıyor.gamze nasıldı

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      42.22%

Gamze'nin de ayak kasları zayıftı.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      2.22%

istanbulda prf dr selim yalçın var ortopedist işinin ehli sbli cocuklar üzerine ben onun hastasıym cok memnunum tavsiye edebilirim

• Verimlilik:
      0%

Balta limanı kemik hastanesinde Ayşegül Bursalı var spina bifidalı çocuklara çoğunlukta bakıyor size tavsiye ederim yasinide götürmüştük..
YASİNİM YAŞAM KAYNAĞIM

• Verimlilik:
      0%

benim oglumun burda Almanyada orthese dedigimiz ayakkabilari var, ancak onlarrla yürüyebiliyor,ayakkabiyi ilk giydiginde tabiiki yürüyemiyordu zamanla ögreniyorlar. Ayakkabilarini hep giydirmek zorundayiz eger düzenli bir sekilde giymezse ayaklari yamuk büyüyüp büyük hasarlar ortaya cikar. türkiyede nasil bir terapie uygulaniyor bilmiyorum ama burda her cocugun orthese dedigimiz bir ayakkabisi vardir. Bu sart!!!!

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

Selim yalcın.Sanırım bu işin en ehlisi.Bahanurun ameliyatınıda o yapmıştı.

• Verimlilik:
      2.22%

evet mustafa abi selim yalçın gerçekten bu işin eğli en büyük ameliyatlardan başarıyla çikiyor 1997yılından beri kendisinin hastasıym 2008den beri gtmyorum artk ortopedk bir sorun yaşamadgm için herkese tavsiye edebilecegm en iyi dr dur yanlız ayşegül busalıyı tavsiye etmiyorum hemde kesinlikle

• Verimlilik:
      0%

ayak kaslarının zayıflığı bu çucuklarda olan bir durum zaten benim kızımda yan basıyordu bir yerden tutarak kalkmaya çalışırken yan basmasından dolayı sağ ayağı aşık kemiğine yakın bir yerden kırıldı sizi korkutmak istemem ama çok dikkat etmeniz gerekiyor ona

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Doktor önerin lütfen kızımın yürümesini istiyorum Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Kızımın boyu none Yanıt: 4 - Gösterim: 1271 - none eminee Herkese iyi geceler, benim cevabini bulamadigim sorulardan birisi de kizimin boyu. Kizim iki bucuk yasinda ama boyu 73CM KILOSU ... Devamı...
none Kızımın üriner enfeksiyonu none Yanıt: 9 - Gösterim: 2899 - none eminee Evet neyi nerden baslayip anlatacagimi bilemoyorum, icimden konusur oldum kac gundur. 22 haziran pazar aksami Melda'nın gecmeyen... Devamı...
none Lütfen Yardım none Yanıt: 21 - Gösterim: 5698 - none ameyt ben meningomyolosel hastasıyım mesane büyütme ve delik açma operasyonları nasıl sonuç verir iyileşme süresi ve kesin çözüm mü bi... Devamı...
none meningosel ameliyatı için doktor tavsiyesinde bulunabir misiniz? none Yanıt: 3 - Gösterim: 1962 - none feda Öncelikle bu siteye üye olup bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için hepinize teşekkür ederim. Ayrıca bolubeyi'ne yaptığı aydın... Devamı...
none Cevap istiyorum none Yanıt: 9 - Gösterim: 2818 - none svlkck 4 bucuk aylik ikiz hamileyim iki kizim olacak cift yumurta ikizleri fakat bir ay once bir tanesine spinana bfida ve buna bagli h... Devamı...
none Doktor none Yanıt: 1 - Gösterim: 860 - none atmaca Doç.Dr Mehmet FIRAT YAĞMURLU hocamıza muayene olan ameliyat olan ya da hocamızın kontrolünde olan arkadaşlardan nasıl bir doktor... Devamı...
none tecrübesi olanlardan yardım lütfen... none Yanıt: 15 - Gösterim: 2218 - none MuratDoğan Bugün eşimle öğrenmiş bulunmaktayız. Spinabifida olduğunu ve doğarsa hem zihinsel hem de bedensel engelli  olacağı söylendi.[cut... Devamı...
none Hangi doktor none Yanıt: 8 - Gösterim: 1543 - none Zeynep sâre Merhaba arkadaşlar bebeğim 1 haftalik olunca kuyruk sokumunda şişlik olustu doktora götürdüğüm de Spina bifida dediler bobrekler... Devamı...
none Doktor bilgisi none Yanıt: 0 - Gösterim: 396 - none Cemal Yetisen Arkadaslar tuncer turhan doktor hakkinda bilgisi olan var mi nasl bir doktor acaba Devamı...
none TAŞINDI: Doktor bilgisi none Yanıt: 0 - Gösterim: 218 - none bolubeyi Bu konu Doktor tanıtımları isimli bölüme taşınmıştır. http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=11603.0 Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com