trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Ferrari yürüme cihazı  (Okunma sayısı 8586 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Ferrari yürüme cihazı
« : 18 Haziran 2011, 15:40 »
Ferrari yürüme cihazı kullanan varmı? 6 ayda bir falan korsenin kilitlerinde problem yaşiyor musunuz?

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      4.44%

none
Ynt: ferrari yürüme cihazı
« Yanıtla #1 : 18 Haziran 2011, 15:57 »
Bu konuda deneyimi olan bir kaç üyemiz yazmıştı. Aşağıdaki linklerdeki iletileri bi inceleyin.
http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=7234.msg43831#msg43831
http://www.spinabifidaturkey.com/smf/index.php?topic=5793.msg31312#msg31312
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Ferrari yürüme cihazı
« Yanıtla #2 : 19 Haziran 2011, 00:23 »
bizde kızıma ferrari yürüme cihazını kullanıyoruz.kilo artışlarında baskı yoğun olduğunda kilitlerde zorlama bizdede oluyo...
meleğim

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #3 : 19 Haziran 2011, 18:30 »
kitlerim sık sık açılıyor bazen dağılıyor hatta ama bn klolu bi insan değilim nasıl oluyor anlamıyorum moralm bozuluyo  iremnazın cihazını kim yaptı

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 20 Haziran 2011, 21:09 »
bu yürüme cihazını inceledimde bişey soracağım.bunu kimin önermesi gerek.ortapedi dr umu yoksa fizyoterapistmi....

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 21 Haziran 2011, 11:47 »
ortopedistinizle fizyoterapistiniz ikisi ortak karar verebilirler ortopedistiniz kim

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 21 Haziran 2011, 13:28 »
biz cihazını can erdemde yaptırdık .cihazını yaptırdığınız yere götürün danışın .
meleğim

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 21 Haziran 2011, 13:38 »
cihazın uygunluğunu fizyoterpist veriyo onayınıda ortepedi doktoru veriyo genelde ortepedi doktorları cihazlarla ilgili pek bilgileri olmuyo ama biz bu konu şanşlıyız ayşeğül bursalı gibi ortepedi doktorumuz var esracım berfin için soruyosan berfine bu cihazı uygun görmez bence tembelleştirir diye kısa bi sürelliğine volter verir .
meleğim

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 21 Haziran 2011, 19:55 »
biz ayakdaki şekil bozuklukları için ortepediye gidioduk.en son gittiğimizde ayaklarının filmi çekildi we kas zayıf olduğu için ayaklarını düz basamıyor dendi.afoları çıkarın giydirmenize gerek yok dediler.ne zaman tekrar  randewu alalım dediğimde  tekrar gelmenize gerek yok.fizik tedawide görüomuşsunuz kaslarınız güçlenecek ameliyatlık durum yok dendi.bende tekrardan randewu almadım.fizyoterapistimizde zaten aynısını diordu.kas zayıflığından şekil bozukluğu diye.ama benim içim rahat etmiyor bi türlü.bugünde bi medikale sordum.ne ferrari cihazından ne uzun yürüme cihazından haberleri war.dr dr uğraşmayın dewlet parasını wercek diye.wolkır 100 tl ciwarı dedi.isterseniz getiririm dedi.ne yapacağımı bilmiorum.üniwerste hastanelerinde kontrolleri olsun diyoruz ama bişeyde dendiği yok.özel hastanelere götürdüğümdede zaten fakültede kontrolünüz oluyo oraya dewam edin denilior.ne yapılması gerekior????üff çok bunaldım.şehir dışından bi yere götürmek istiorum ama nerde kalcaz nasıl olcak.zaten bi yandanda hamileyim

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 21 Haziran 2011, 22:06 »
allah yardmcın olsun esracım istanbulda akrabaların varsa pendik marmara üniversitesini tavsiye ederim spina bifida üzerine prof dr selim yalçın vardı çarsamba günlerı sadece sb cocuklar icin poliklinige geliyordu netten marmara üniv hastanesinin nosunu al ara sor halen orda görev yapıyorsa berfini bi ona götrmeni tavsiye ederm o ne diyorsa o şekil hareket et derim ben kendisinde tedavi oldum çok memnun kaldm 2yldr gtmeyi bıraktm

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Ferrari yürüme cihazı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Eyup Ensar'ın yürüme egzersizleri none Yanıt: 14 - Gösterim: 4661 - none Eyup Ensar Eyup Ensar'in yürüme egzersizi videosu. Eyüp Ensar yürüme egzersizleri :) Devamı...
none Ayak bileği egzersiz cihazı none Yanıt: 13 - Gösterim: 9354 - none bolubeyi Kızıma daha düzgün yürüyebilmesi amacıyla yaklaşık 1 yıldır  biyoenerji denilen tamamlayıcı ve alternatif bir tedavi yöntemi uyg... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com