trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Tubanur'un aylık tit ve idrar kültürü tekrarı  (Okunma sayısı 28471 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Dün tubanın aylık tit ve idrar kültürünü yapmak için hastaneye gittik. İdrarını alırken tak ucunda iltahap gordum. Çok endışeliyim umarım üreme olmamıştır. Sonucumuzu çarşamba günü öğleden sonra alacağız.

Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• Verimlilik:
      0%

Bizde bugün verdik inş temiz çıkar.herkezinki temiz çıksın hiç enfeksiyon olmasın.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

Amin inşallah Rabbım tum cocuklarımıza şifa versıin.Bızlerede sabır sağlık sıhhat versın Rabbım.

• Verimlilik:
      0%

• Verimlilik:
      0%

Sonuclar nasıl çıktı

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

Iyı geceler Meltem hanım labaratuarda sorun çıkmış sonuçlarımızı yarın alıcaz.Sızın sonuçlar nasıl çıktı?

• Verimlilik:
      0%

Bizde bugün aldık sonuçlarımızı temiz çıktı.inş sizinkilerde temiz çıkar

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız الله sizinle olsun ...
ismi gönlümde aminlenen bir dua'sın ...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

الله Razı olsun Rabbım kımseyı darda bırakmasın herkesın yar ve yardımcısı olsun.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

Kultur sonucumuzu aldık malesef yıne ureme olmuş.Pazartesı yıne Marmara yolu gozukuyor belkı de yıne yatış olabılır.Çok uzgunum yavrumun çektıği acılara dayanamıyorum Yarabbı sana sığınıyorum sen herşeyı goren ve bllensın sen neylersen guzel eylersin ummeti Muhammetın cocuklarına şifa ver benim yavrum ada AMİN.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Tubanur'un aylık tit ve idrar kültürü tekrarı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Tubanur'un Mesane Büyültme Ameliyatı none Yanıt: 16 - Gösterim: 2521 - none nazlı hilal Hayırlı geceler SBT...Havva arkadaşımızın kızı Tubanur'un pazartesi günü Marmara Ünv.'de mesane büyültme ameliyatı gerçekleşecek... Devamı...
none iDRAR Sıkıntıları none Yanıt: 2 - Gösterim: 844 - none meteor Merhaba ben mesane büyültme ameliyatı oldum. Sondayı rahat yapamadığımdan dolayı sistiskopiyle bakıldı mesanemin 2 cm yukarda ol... Devamı...
none 9 aylık kafa ölçüsü 49cm none Yanıt: 6 - Gösterim: 1070 - none zeynebimm arkadaşlar selamün aleyküm aranıza yenı katıldım sıpına bıfıda meningomyelocele ve suan için beynınde şant takılı 9 aylık zeyneb... Devamı...
none omurilik açıklığının aşağıda olması idrar ve dışkıyı etkilermi none Yanıt: 17 - Gösterim: 2467 - none eylül hanife çelik merhabalar daha 13 günlük kızım var doktorumuz belindeki açıklığın aşağıda ve küçük olması nedeniyle idrar ve dışkı konusunda pe... Devamı...
none spinabfidada idrar ve dışkı kontrolsüzlüğü none Yanıt: 8 - Gösterim: 616 - none muratgurbuz benim sorum henüz ürolojik anlamda kök hücre vs bir tedavi uygulanmıyor idrar ve dışkı kontrolünde fakat etkili ilaçlarla bu sor... Devamı...
none Rezidu idrar none Yanıt: 3 - Gösterim: 304 - none eylül hanife çelik Urodinami yapildi rezidu idrarda 10-28 ml  yazior  ve aralikli yogun fiskirtma mevcuttur diyor sizce tak gereklimi bu durumda da... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com