trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* İdil'in ninnisi

none Gönderen Konu: Tavsiyelerinizi bekleriz.  (Okunma sayısı 2601 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Tavsiyelerinizi bekleriz.
« : 28 Ağustos 2011, 18:01 »
Öncelikle aynı kaderi paylaştığımız değerli arkadaşlarımızın son günlerini geçirdiğimiz rahmet ayı ramazanın ve ramazan bayramının mübarek olmasını dilerim.
Biz Gaziantep'te oturuyoruz kızımız İdil 9. ayının içerisinde. Üniversite hastanesinde fizik tedaviye gidiyoruz sürekli şimdi son bir aydır nefroloji bölümünden de  kontrollere başladık ama pek memnun değiliz tedaviden. Kısacası biz kızımızı bu hastalıkda (sipina bifida) iyi olan kızımızın durumunu değerlendirerek bize bu aşamada ne yapacaklarımızı söyleyecek bir hastane arıyoruz. Sizden ricamız bize tavsiye edebileceğiniz randevu almada sıkıntı yaşamıyacağımız bir hastane önermenizi rica ediyoruz. Ankara Hacettepe ve İzmir Ege Üniversitesini tavsiye etti bazı arkadaşlar sizlerin değerli görüşlerini almak istedik şimdiden teşekkürler. الله c.c. hepimize şifa versin.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      40%

none
Ynt: Tavsiyelerinizi bekleriz.
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2011, 19:29 »
Ben de İzmir Ege Üniversitesi Hastanesi ve Hacettepe Üniversitesi Hastanesine ek olarak Marmara Üniversitesi Hastanesini de önerebilirim. Marmara Üniversitesi Hastanesinde de takiplerini yaptıran spina bifidalı hastalar olduğunu biliyorum. Bu 3 hastanenin de doktorları spina bifida konusunda yeterli bilgi, beceri ve tecrübeye sahip.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2011, 00:04 »
Öncelikle aynı kaderi paylaştığımız değerli arkadaşlarımızın son günlerini geçirdiğimiz rahmet ayı ramazanın ve ramazan bayramının mübarek olmasını dilerim.
Biz Gaziantep'te oturuyoruz kızımız İdil 9. ayının içerisinde. Üniversite hastanesinde fizik tedaviye gidiyoruz sürekli şimdi son bir aydır nefroloji bölümünden de  kontrollere başladık ama pek memnun değiliz tedaviden. Kısacası biz kızımızı bu hastalıkda (sipina bifida) iyi olan kızımızın durumunu değerlendirerek bize bu aşamada ne yapacaklarımızı söyleyecek bir hastane arıyoruz. Sizden ricamız bize tavsiye edebileceğiniz randevu almada sıkıntı yaşamıyacağımız bir hastane önermenizi rica ediyoruz. Ankara Hacettepe ve İzmir Ege Üniversitesini tavsiye etti bazı arkadaşlar sizlerin değerli görüşlerini almak istedik şimdiden teşekkürler. الله c.c. hepimize şifa versin.
geçmiş olsun benim kızımla aynı ayda doğmuşlar sanırım ve aynı kaderi paylaşıyolar bizde ege üniversitesine gidiyoruz randevular yoğunluktan dolayı biraz geç tarihe verilebiliyo ama genel olarak iyi bizim takiplerimiz orda oluyo الله  Yardımcınız olsun
Azram hayat dolu kızım iyiki varsın canım kızım nazarx

• seciniz
    • Verimlilik:
      13.33%

none
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2011, 00:11 »
Ben de ege üniversitesini öneriyorum.Biliyorsunuz,spina bifidalıların çok büyük kısmında mesane problemleri var.Nefrolojinin yanında üroloji bölümüne götürmeyi unutmayın.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none