trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Berk'in ninnisi

none Gönderen Konu: Heyet raporunda % lik oranı  (Okunma sayısı 4624 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Heyet raporunda % lik oranı
« : 08 Eylül 2011, 09:35 »
Arkadaşlar bizim heyet raporu yine hortladı. Berk 1 yaşını doldurdu ilk aldığımız heyet raporunda sinir sistemi bölümünde'' opera spina bifida vp şant hidrosefali, pararazik ''ve fizik doktoru yaşından dolayı tanı koyamamıştı. Asıl sorum bu yazılan rahatsıklıklara ne kadar puan veriyorlar bilginiz varmı bakım ücreti için %60 olması gerekiyor, sinir sisteminde bu rahatsızlıklara % kaç veriyorlar, yoksa sadece fizikçinin verdiği % ye göre mi kusur oranını veriyorlar sizlere danışıyorum ki ona göre gideceğim beyin doktorunun yazdığı bu rahatsızlıklar % de almıyorsa başka hastaneye gideceğim eger bu yazılanların % lik oranı fazla ise aynı hastaneye gideceğim, hastalıklarındaki % lik puanlamıyı merak ediyorum

• Verimlilik:
      1.67%

none
Ynt: heyet raporunda % lik oranı
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2011, 09:53 »
Biz yasine rapor alırken beyin cerahi yüzde yirmi verdi yüzde otuz üroloji geri kalanı göz ve nefroloji verdi yüzde altmış dokuz verdiler biz Bakırköy Devlet Hastanesinden Aldık.
YASİNİM YAŞAM KAYNAĞIM

• Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Heyet raporunda % lik oranı
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2011, 13:17 »
bize toplamda yüzde 60 werildi ama hiç bişeyden yararlanamadık.ağır özürlü bölümü işaretli olması gerekir dediler.sadece fizik tedawiden yararlanıyoruz...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      12.5%

none
« Yanıtla #3 : 08 Eylül 2011, 20:42 »
bize toplamda yüzde 60 werildi ama hiç bişeyden yararlanamadık.ağır özürlü bölümü işaretli olması gerekir dediler.sadece fizik tedawiden yararlanıyoruz...
İtiraz edebilirsiniz rapora veya başka hastaneden tekrar heyet raporu çıkartabılırsınız.
Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      12.5%

none
« Yanıtla #4 : 08 Eylül 2011, 20:51 »
Arkadaşlar bizim heyet raporu yine hortladı. Berk 1 yaşını doldurdu ilk aldığımız heyet raporunda sinir sistemi bölümünde'' opera spina bifida vp şant hidrosefali, pararazik ''ve fizik doktoru yaşından dolayı tanı koyamamıştı. Asıl sorum bu yazılan rahatsıklıklara ne kadar puan veriyorlar bilginiz varmı bakım ücreti için %60 olması gerekiyor, sinir sisteminde bu rahatsızlıklara % kaç veriyorlar, yoksa sadece fizikçinin verdiği % ye göre mi kusur oranını veriyorlar sizlere danışıyorum ki ona göre gideceğim beyin doktorunun yazdığı bu rahatsızlıklar % de almıyorsa başka hastaneye gideceğim eger bu yazılanların % lik oranı fazla ise aynı hastaneye gideceğim, hastalıklarındaki % lik puanlamıyı merak ediyorum
Bolum bolum ne kadar verılıyo bılmıyorum ben tubanın heyet raporunu beyin cerrahından aldım %80 ağır ozurlu dıye geçıyo %40 uzeri olan raporlarda evde bakım ucretı vs bıçok ımkandan yararlanabılıyo.
Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 08 Eylül 2011, 21:49 »
tak yapıyorsanız yüzde 60 sırf üroloji veriyor diye biliyorum

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 09 Eylül 2011, 03:54 »
dewlet hastanesinden böyle çıktı bizim.üniwerste hastanesinden başwurdum.illaki mr çekilecek diye tutturdular.narkozluda hastaydı we nefesinin durabileceğine kadar şeyler sölediler.bende rapordan falan wazzgeçtim.bide berfinin dış görünüşünden hastalığı hiç belli olmadı için dr lar hiç doğru düzgün bakmadılar bile.bizde herhalde yürüyecek gözüyle bakıolar diye pek oralı olmadık.tek yürüsünde bende bişey istemiyorum.....

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      55%

none
« Yanıtla #7 : 09 Eylül 2011, 04:20 »

Aşağıdaki linkte shçek tarafından istenen belgeler yazıyor.Siz %60' nerden çıkardınız.
http://adanashcek.gov.tr/?mod=news&act=show&id=12
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 09 Eylül 2011, 04:27 »
dewlet hastanesinden böyle çıktı bizim.üniwerste hastanesinden başwurdum.illaki mr çekilecek diye tutturdular.narkozluda hastaydı we nefesinin durabileceğine kadar şeyler sölediler.bende rapordan falan wazzgeçtim.bide berfinin dış görünüşünden hastalığı hiç belli olmadı için dr lar hiç doğru düzgün bakmadılar bile.bizde herhalde yürüyecek gözüyle bakıolar diye pek oralı olmadık.tek yürüsünde bende bişey istemiyorum.....
:)) bizde aynı düşünce içindeyiz tek yürüsünde  kimseye muhtaç olmasın da ama malesef gerçeklerde var ayaklarının üstünde duramıyor hergün çırpınıyoruz bugün nasıl bir gelişme olacak diye ve hergün kahroluyoruz ama umutlada tutunmaya çalışıyoruz zaten alınacak bakım ücreti kendi bakım ücreti olacak e malum annemde her zaman genç kalacak değil kardeşimde evde bekar kalacak değil bizlerde çalışmak zorundayız ki çocuğumuz iyi bir yaşam sürsün diye bana kalsa hergün oğlumla beraber geçirmek isterim.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      12.5%

none
« Yanıtla #9 : 09 Eylül 2011, 09:00 »
Bize kim nekadar nasıl verdi bilmiyorum ama bulunduugm yerde %66 rapor verdiler daha sonra K.maraş merkez devlet hastanesinden aldıgımız raporda %80 ve agır özürlü ibaresi işaretli olarak verdiler raporu.
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none