trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Berra'nın ürodinami ve voiding sonuçları.  (Okunma sayısı 10641 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

çok geçmiş olsun berracım umarım fazla zorlanmazsın bizde yapıyoruz fakat çocuklarımızın her birinin psikolojisi o kadar farklıki kimi çok kolay diyor, kimi zor ama mecburuz diyor , kimide ben gibi hala çocuğunu alıştıramıyor. benim oğlum 3 yaşında ve hala ilk günkü kadar zorlanıyoruz. çok geçmiş olsun canım sağlık için her şey şart nasıl yapıldığından çok ne için yaptığın önemli RABBİM şifasını versin inşallah

• seciniz
    • Verimlilik:
      8.89%

çok geçmiş olsun berracım umarım fazla zorlanmazsın bizde yapıyoruz fakat çocuklarımızın her birinin psikolojisi o kadar farklıki kimi çok kolay diyor, kimi zor ama mecburuz diyor , kimide ben gibi hala çocuğunu alıştıramıyor. benim oğlum 3 yaşında ve hala ilk günkü kadar zorlanıyoruz. çok geçmiş olsun canım sağlık için her şey şart nasıl yapıldığından çok ne için yaptığın önemli RABBİM şifasını versin inşallah
Sonda konusu benim sinirimi bozuyor.Bu gerçekten kolay değil.Ben kendime yapıyorum.Ve bana küçükken başlanmasına rağmen ona alışamıyorum. Bazen o kadar çok agresifleştiğim günler oluyor ki Bir yerleri kırıp ,dökmemek için kendimi zor tutuyorum.Annem bana küçüken sonda konusunda sorun yapmadığımı söylemişti.Sonda kullanan çocuk için bunları yaşamanız normal.Çocuk psiyatristten destek almanızı öneriyorum.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

Berra ile sonda konusunda sıkıntı yaşamadık. Nedne yapıyoruz anne diye soruyor. Kızım okulda kokmaman ve daha saglıklı yaşaman için diyoruz. Artık kokum olmayacak diye seviniyor ben unutsam bile -anneeee sonda saatiii diye hatırlatıyor.
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Suspus
    • Verimlilik:
      0%

içinizi rahat tutun sonda o kadar sinir bozucu bişey değil :)

• Verimlilik:
      2.22%

bence hç sinir bozucu dgl hatta iyi böyle bişey var ben sondamı seviyorum çünkü o benim böbrek sağlığımın korunmasını sağlıyor:)

• Suspus
    • Verimlilik:
      0%

aynen katılıyorum emineye

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

geçmiş olsun dmsa sonucu iyi çıkar inşaallah rabbim şifa versin

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

Geçmiş olsun canım, dmsa sonucu da güzel çıkar inşallah..

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Berra'nın ürodinami ve voiding sonuçları. Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none sindigrafi ve voiding hakkinda bilenler none Yanıt: 5 - Gösterim: 1162 - none eylül hanife çelik iki sonucumuz iyi cikti herhangi problem yok daha sonuclari doktora gostericez..bu ne derece iyidir bebek daha 4 aylik .bununla ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com