trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Tamara'nın ninnisi

none Gönderen Konu: Sürpriz ameliyat iptali  (Okunma sayısı 9344 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Sürpriz ameliyat iptali
« : 12 Ekim 2011, 20:33 »
Selam arkadaşlar. Pazartesi günü hastaneye yatışımız oldu öğleden sonra. İdrar kültürümüz verildi, akşama btmiz çekildi. Akciğer filmi falan derken biz ameliyat için gerekli evraklara kadar imzaladık Tamara'yı gece aç bırakacağımız bildirildi.
Derken gece 12 gibi asistan geldi ve Tamara'da enfeksiyon çıktığını yine ve daha öncekinden daha da kuvvetli olduğunu bildirdi. Yeniden idrar verdik garanti olsun diye sabaha doğru sonuçlar yine aynı ve artık sabah hocanın gelip değerlendireceğini ve aciliyete göre ameliyatın yapılıp yapılmayacağını söylediler. Hoca kızımı gördü ve tabiki btleri de incelemiş. Öncelikli Tamara'nın uzun vadede enfeksiyonunun çözülmesi gerektiğini söyledi ve genel durumunun çok iyi olduğunu son çekilen btden beri bu bt ninde çok farklı bir değişiklik göstermediğini kötü anlamda söyleyerek bize o can alıcı haberi verdi.
Belki böyle devam ederse ve Tamara bu kararlılıkta giderse şant takma işini yeniden gözden geçireceğini ve küçük de olsa bir ihtimal iptal olabileceğini söyledi ve bizler kabus gibi geçen geceden sonra rahat bir nefes aldık. Bu haber kesin bir şant iptali olmasa da bizim yüreğimize su serpti ve o an dedim ki...
Rabbim sana inandık sana güvendik teslim olduk emanetini sana emanet ettik de gittik hastaneye ve sen emanetini zayi etmedin dün hamd ediyorduk hastalığımıza bugün verilen haberlere izninle şükrediyoruz. Çok şükür. Dualarınız için yürekten sağolun. Rabbim her daim umutlu haberleri paylaşmayı nasip etsin hepimize...

Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
Ynt: Sürpriz Ameliyat iptali
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2011, 20:39 »
geçmiş olsun inşaallah bundan sonraki süreçte de herşey iyi gider de şanta gerek kalmaz dularımız tüm şifa bekleyen hastalarımız için inşaallah

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      100%

none
Ynt: Sürpriz ameliyat iptali
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2011, 20:49 »
Bunda da bir hayır vardır diyelim. Ben sevindim ameliyatı iptal edildiği için. İnşallah bundan sonra da gerek kalmaz. Gelişmeler gönlünüzce olsun. Geçmiş olsun.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      42.22%

none
« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2011, 22:52 »
Ameliyatın hiç olmaması daha iyi inşallah gerek kalmaz.Çünkü şant beraberinde gözde kayma,tıkanma,enfeksiyon gibi riskleri de getiriyor.Çocukların durumuna göre bu ameliyat iptalleri artık alışmamız gereken bir durum oldu.Geçmiş olsun nazarx
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #4 : 12 Ekim 2011, 22:57 »
teşekkürler.rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah hepimiz için.
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #5 : 13 Ekim 2011, 00:02 »
Selam arkadaşlar. Pazartesi günü hastaneye yatışımız oldu öğleden sonra. İdrar kültürümüz verildi, akşama btmiz çekildi. Akciğer filmi falan derken biz ameliyat için gerekli evraklara kadar imzaladık Tamara'yı gece aç bırakacağımız bildirildi.
Derken gece 12 gibi asistan geldi ve Tamara'da enfeksiyon çıktığını yine ve daha öncekinden daha da kuvvetli olduğunu bildirdi. Yeniden idrar verdik garanti olsun diye sabaha doğru sonuçlar yine aynı ve artık sabah hocanın gelip değerlendireceğini ve aciliyete göre ameliyatın yapılıp yapılmayacağını söylediler. Hoca kızımı gördü ve tabiki btleri de incelemiş. Öncelikli Tamara'nın uzun vadede enfeksiyonunun çözülmesi gerektiğini söyledi ve genel durumunun çok iyi olduğunu son çekilen btden beri bu bt ninde çok farklı bir değişiklik göstermediğini kötü anlamda söyleyerek bize o can alıcı haberi verdi.
Belki böyle devam ederse ve Tamara bu kararlılıkta giderse şant takma işini yeniden gözden geçireceğini ve küçük de olsa bir ihtimal iptal olabileceğini söyledi ve bizler kabus gibi geçen geceden sonra rahat bir nefes aldık. Bu haber kesin bir şant iptali olmasa da bizim yüreğimize su serpti ve o an dedim ki...
Rabbim sana inandık sana güvendik teslim olduk emanetini sana emanet ettik de gittik hastaneye ve sen emanetini zayi etmedin dün hamd ediyorduk hastalığımıza bugün verilen haberlere izninle şükrediyoruz. Çok şükür. Dualarınız için yürekten sağolun. Rabbim her daim umutlu haberleri paylaşmayı nasip etsin hepimize...
Bizde çok sevindik RABBİM daima yavrularımızın yanındadır inşaallah şanta gerek kalmaz...

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #6 : 13 Ekim 2011, 00:30 »
Çok geçmiş olsun gozunuz aydın inşallah boyle devam eder şanta gerek kalmaz herşey gonlunuzce olur inşallah.
Sabret; doğrusu الله muhsinlerin ecrini zayi etmez...

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #7 : 13 Ekim 2011, 08:22 »
Geçmiş olsun hakkınızda hayırlısı neyse o olsun
BERAT ÇELİK  MÜCİZE ÇOÇUK

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #8 : 13 Ekim 2011, 09:15 »
Geçmiş olsun herşeyde bir hayır vardır inşallah şanta gerek kalmaz.

• Verimlilik:
      0%

none
« Yanıtla #9 : 13 Ekim 2011, 09:50 »
çok geçmiş olsun...inş şanta gerek kalmaz...dualarımız sizinle..

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Sürpriz ameliyat iptali Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Ameliyat Bölgesinde Kist none Yanıt: 17 - Gösterim: 111769 - none murat_ünlü s.a benim mr sonucuma göre 1*6 mm kist saptandı ameliyat bölgemde yaşım 25 acaba benim yaşıma yakın olupta kist saptanan varmı a... Devamı...
none Ameliyat olacağım none Yanıt: 7 - Gösterim: 1666 - none meteor Merhabalar. Kısmet olursa 10 martta  mesana büyütme ameliyatı olucam tufan hocanın çıkardığı fiyat çok gelince başka doktor aray... Devamı...
none ameliyat none Yanıt: 13 - Gösterim: 3034 - none ali kerem Yarın oğlum ali kerem ege ün.de idrar yollarından (unc) ameliyatı olacak duarınızı beklerim yasin ve ayetelkürsü okuyabilirseniz... Devamı...
none Ameliyat ücretleri none Yanıt: 1 - Gösterim: 1163 - none Mehmet Ali (SGK) Sigortalılar için, Florance hastanesinde yapılan ameliyatlarda herhangi bir ücret alınıyor mu? Örneğin şant ücreti, ameliy... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com