trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Anne karnında spina bifida ameliyatı  (Okunma sayısı 9195 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      20%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Anne karnında spina bifida ameliyatı
« : 26 Kasım 2011, 22:38 »
Yurt dışında 3 hastanede uygulanan bir spina bifida ameliyatı yöntemi.

Fetal ameliyatlar hayat kurtaracak

Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Keyifli
    • Verimlilik:
      0%

muhteşem bir yöntem gerçekten erken teşhis çok önemli ...

• Suspus
    • Verimlilik:
      0%

18 yıl öncesine dönsek o ameliyat banada yapılmış olsa :(

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      26.67%

Tıp her gün ilerliyor.Gelecek nesiller için belki bir çok şey daha güzel olacak.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

Demek ki bizi erken mudahale kurtarmış berat 26 haftalıkken doğdu ve ameliyat oldu gayet iyi
BERAT ÇELİK  MÜCİZE ÇOÇUK

• Keyifli
    • Verimlilik:
      0%

öncesi yada sonrası arkadaşlar neye mağl olacak bilmiyom ben bir baba olarak elimden geleni yapıyorum asıl yapmayanlar utansın ülkemizin milli gelirlerini tıpta araştırma adına araştırmayanlar utanmalı nerdeyse bu çocuklarımız doğdunda kuvez yok diye kabul etmeyen hastanelerle dolu bunun örneği benim ama inancım son eren eğe doğan iğleşecek buna tüm kalbimle inanıyorum milyonda 1 de olsa araştırmaya devam edeceğim onun için doğru olan neyse onu bulmamız lazım burası türkiye allah bu siteyi kuranlardan binlerce razı olsun sizler olmasanız ben şuan piskolojik olarak çok kötü günler yaşamıştım... En azından burası var tşk ederim.

• Verimlilik:
      0%

bn ömere hamile iken anne karnında tedavisinin oldugu fakat isviçrede yapıldıgını çokta pahalı oldugunu söylemişlerdi inşallah ülkemizdede uygulanmaya başlar

• Verimlilik:
      0%

anne karnında ameliyat olunca we çocuk doğduğu zaman sb tüm etkilerinden kurtuluyormuymuş acaba

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      20%

Tam olarak değil. Fakat doğduktan sonra ameliyat olanlara nazaran daha yüz güldürücü sonuçlar alındığı söyleniyor.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

tıp dünyası için özellikle bizler için yüz güldürücü bir haber ama maalesef ki biz geç kalmışız belkide geç kalınmasada maddi imkanlar,imkansızlıklar yaptıramayacaktı...inş.tez zamanda ülkemizde de hekimerimiz tarafından yapılabilen bir ameliyat haline gelir gelecek nesillerdeki şifa bekleyen yavrulara ışık olur. teşekkürler HASAN BEY paylaştığınız her bilgi için binlerce kez ALAH RAZI OLSUN SİZDEN.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Anne karnında spina bifida ameliyatı Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Anne karnında ameliyat artık Türkiye'de de yapılıyormuş none Yanıt: 5 - Gösterim: 6546 - none bebişimiz Türkiye’de ilk kez, anne karnında açık omurga ameliyatı olan iki bebek başarılı operasyondan bir ay sonra kalıcı hasara uğramada... Devamı...
none Spina Bifida ameliyatı için istanbuldan doktor tavsiyesi? none Yanıt: 2 - Gösterim: 2281 - none malkaralı Merhaba, İstanbul dışında yaşayan bir yakınım  spina bifida  hastası kızlarının İstanbul'da bir üniversite hastanesinde ameliyat... Devamı...
none Gos ve spina bifida ameliyatı için görüşlerinize ihtiyacımız var none Yanıt: 12 - Gösterim: 3537 - none Simaysimce Merhabalar, kızımız bugün 6 haftalık oldu. Doğumu ve tüm kontrolleri .(2 li test, afp 3 lü test ataşehir memorialda yapıldı. Ve ... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com