trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Anket

İlk gerçekleştirecegimiz geleneksel spinabifidaturkey.com toplantısı nerede yapılsın?

ANKARA
İSTANBUL

none Gönderen Konu: Çok Önemli Herkesin Okuması Lazım Muhakkak  (Okunma sayısı 18383 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Tüm site sakinlerine merhaba diyerek başlamak istiyorum sözlerime. Birkaç gün önce siteden bir arkadaşla konuşurken okadar çok konuştukki kulaklarımız agrımış ve dedik keşke birkaçgünde olsa birarada olabilsek. Neden olmasın dedik. Dedik demesine iyi güzel hoşta nasıl olacak bu. Böyle bir organizasyona defalarca giriştik ama hep hüsranla sonuçlandı. Ben bundan 6 yıl önce tanıştım siteyle ozaman kızım yeni dogmuştu sorgulamıyor merak etmiyordu ama artık merak ediyor ve geçenlerde diyorki -anne hani bana söz vermiştin benim gibi olan çocuklarla tanıştıracaktın beni. Çocuguma verdigim sözü tutamazssam en güvendigi kişi nasıl ben olabilirdim. Elhasılı velmülasıl yıllardır gerçekleştirmek istedigimiz bu toplantıyı gerçekleştirelim diyorum. Şimdi bunu okurken çogu annenin içinden geçenleri duyar gibiyim ahh ahh ben olsam gelirim ama eşim gelmezki:) Evet aynen öyle olur. Eşlerdende  gelen cevap ya ne işimiz var elimiz sıkışık paramız yok zamanımız yok. Tamam ciddi anlamda maddi sıkıntıya amenna ama nelere gitmiyor para ve zaman, lütfen bir düşünün eşler:) Bizler tek taşlar ,villalar ,yatlar ,katlar  ,miamide tatiller istemiyoruz biz sadece çocuklarımızın yalnız olmadıgını bizlerin yalnız olmadıgını hissetmek ve hissettirmek istiyoruz. Sitede facede msnde derdimizi anlatıp yeri geldiginde agladıgımız insanları tanımak sarılıp kucaklaşmak, burada yaşadıgımız dünyayı 2 günlükte olsa beraber yaşamak istiyoruz. Şimdiden yaz tatilini için planlar yapılıyor yada uzaktaysanız memlekete gitme planları yada ailenizle yada arkadaşlarınızla planlar ;ya bizler bizler varmıyız sırada istedigimiz çok şey degil lütfen biz anneleri biraraya getirin bunu bir lüks degil ihtiyaç olarak görün. Sitede kime sorsam yaa bakarız hele ogün gelsin bilememki hep kaçamak cevaplar. Kimse diyemiyorki ,tabiiki eger böyle birşy olursa katılırız senede 1 degilmi cesaret edemiyorlar. Ceplerinizden milyarlar milyonlar çıkmayacak bir yol birde otel parası bakın inanın alışveriş yapamayacagız söz :)sadece dedikodu yapacagız:) tekrar rica ediyorum bunu bize çok görmeyin ve bunu bu sefer cidden gerçekleştirelim ve tadı herkesin damagında kalsın seneyi iple çekelim.
Şimdi 2. meselemiz. Eger eşlerimizin kalpleri yumuşar vicdanları sızlar yürekleri bize acır ve insafa gelip :) evet derlerse nerede olsun :) Benim teklifim Ankaradaydı ancak bazı arkadaşlar İstanbul olmasından yana ben herkese aynı uzaklıkta mesafesi diye Ankara demiştim yani en azından bana İstanbul çok uzak. Ama ciddi anlamda katılım olur kesin yanıtlar alır ve çogunlukta İstanbul derse ayrıca İstanbuldaki arkadaşlarımız kalmak için mekanı ayarlar ve bizlerle ilgilenirlerse ben uyarım :)
Konuyu ankete sunuyorum tekrar tekrar rica ediyorum herkesten bu konuya herkes katılsın cevap yazssın lütfen ya hiçmi merak etmiyorsunuz kimle konuştugunuzu yada eşlerinizin kimlerle muhattap oldugunu enazından bu merakı yenmek için katılın :) Sadece okuyup okuyup sayfayı kapatmayın bunu ciddiye alın herkesten tüm içtenligim samimiyetimle rica ediyorum ve cevaplarınızı bekliyorum. (yarın bir bakmışım sayfa 1-2-3-4...... olmuş yazan yazana :))))))))))))

Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Verimlilik:
      0%

bende aynen Nidanın yazdıklarına katılıyorum bizim çocuklarımızın böyle bir görüşmeye ihtiyacı  var tabi bizimde destekliyorum ve katılmak istiyorum inşallah.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

Ha buarada tarihi belirtmeyi unutmuşum onun içinde 3 seçenek sunuyorum eger yazmaya teşrif ederse çok sevgili ve kıymetli üyelerimiz tarih ve mekanı birlikte belirtsinler.

1. seçenek:yarıyıl tatili (tam gününü sonuç kesinleştikten sonra belirlenecek)
2. seçenek :20-23 nisan 2012
3. seçenek :18-21 mayıs 2012 tarihleri arasında

• seciniz
    • Verimlilik:
      20%

Bu organizasyon yaz tatilinde ve İzmir'de yapılacak olsaydı;Belki babamı ikne eder,annemle birlikte gelirdik Çok iyi olurdu.

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

Ben çok isterim böyle bir organizasyonun içinde olmayı.Sadece  1' ci seçenek kabul olursa benim katılmam imkansız olur.Ocak ayı içerisinde ameliyatımız var gündemde.Bunun dışındaki seçeneklere çoğunluk ne derse ayak uydururum.İstanbul olursa benim için uygun olur.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

Ayşe zaten yazın İzmirde toplantılar oluyor. Sen İstanbul'da degilmiydin?

• seciniz
    • Verimlilik:
      20%

Ayşe zaten yazın İzmirde toplantılar oluyor. Sen İstanbul'da degilmiydin?
İzmir'de toplantılar oluyor.Ama bir türlü İzmir'de olduğumuz zamana toplantı denk gelmiyor.Ben İstanbul'da değilim,Ben İzmir'in Bergama ilçesindeyim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      42.22%

Ara karne tatili hariç diğer seçenekler ocak ayı sonunda netleşmesi durumunda benim için uygun. Tercihim İstanbu ama Ankara da olabilir. Farketmez seçeneği yoktu.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

Tüm site sakinlerine merhaba diyerek başlamak istiyorum sözlerime. Birkaç gün önce siteden bir arkadaşla konuşurken okadar çok konuştukki kulaklarımız agrımış ve dedik keşke birkaçgünde olsa birarada olabilsek. Neden olmasın dedik. Dedik demesine iyi güzel hoşta nasıl olacak bu. Böyle bir organizasyona defalarca giriştik ama hep hüsranla sonuçlandı. Ben bundan 6 yıl önce tanıştım siteyle ozaman kızım yeni dogmuştu sorgulamıyor merak etmiyordu ama artık merak ediyor ve geçenlerde diyorki -anne hani bana söz vermiştin benim gibi olan çocuklarla tanıştıracaktın beni. Çocuguma verdigim sözü tutamazssam en güvendigi kişi nasıl ben olabilirdim. Elhasılı velmülasıl yıllardır gerçekleştirmek istedigimiz bu toplantıyı gerçekleştirelim diyorum. Şimdi bunu okurken çogu annenin içinden geçenleri duyar gibiyim ahh ahh ben olsam gelirim ama eşim gelmezki:) Evet aynen öyle olur. Eşlerdende  gelen cevap ya ne işimiz var elimiz sıkışık paramız yok zamanımız yok. Tamam ciddi anlamda maddi sıkıntıya amenna ama nelere gitmiyor para ve zaman, lütfen bir düşünün eşler:) Bizler tek taşlar ,villalar ,yatlar ,katlar  ,miamide tatiller istemiyoruz biz sadece çocuklarımızın yalnız olmadıgını bizlerin yalnız olmadıgını hissetmek ve hissettirmek istiyoruz. Sitede facede msnde derdimizi anlatıp yeri geldiginde agladıgımız insanları tanımak sarılıp kucaklaşmak, burada yaşadıgımız dünyayı 2 günlükte olsa beraber yaşamak istiyoruz. Şimdiden yaz tatilini için planlar yapılıyor yada uzaktaysanız memlekete gitme planları yada ailenizle yada arkadaşlarınızla planlar ;ya bizler bizler varmıyız sırada istedigimiz çok şey degil lütfen biz anneleri biraraya getirin bunu bir lüks degil ihtiyaç olarak görün. Sitede kime sorsam yaa bakarız hele ogün gelsin bilememki hep kaçamak cevaplar. Kimse diyemiyorki ,tabiiki eger böyle birşy olursa katılırız senede 1 degilmi cesaret edemiyorlar. Ceplerinizden milyarlar milyonlar çıkmayacak bir yol birde otel parası bakın inanın alışveriş yapamayacagız söz :)sadece dedikodu yapacagız:) tekrar rica ediyorum bunu bize çok görmeyin ve bunu bu sefer cidden gerçekleştirelim ve tadı herkesin damagında kalsın seneyi iple çekelim.
Şimdi 2. meselemiz. Eger eşlerimizin kalpleri yumuşar vicdanları sızlar yürekleri bize acır ve insafa gelip :) evet derlerse nerede olsun :) Benim teklifim Ankaradaydı ancak bazı arkadaşlar İstanbul olmasından yana ben herkese aynı uzaklıkta mesafesi diye Ankara demiştim yani en azından bana İstanbul çok uzak. Ama ciddi anlamda katılım olur kesin yanıtlar alır ve çogunlukta İstanbul derse ayrıca İstanbuldaki arkadaşlarımız kalmak için mekanı ayarlar ve bizlerle ilgilenirlerse ben uyarım :)
Konuyu ankete sunuyorum tekrar tekrar rica ediyorum herkesten bu konuya herkes katılsın cevap yazssın lütfen ya hiçmi merak etmiyorsunuz kimle konuştugunuzu yada eşlerinizin kimlerle muhattap oldugunu enazından bu merakı yenmek için katılın :) Sadece okuyup okuyup sayfayı kapatmayın bunu ciddiye alın herkesten tüm içtenligim samimiyetimle rica ediyorum ve cevaplarınızı bekliyorum. (yarın bir bakmışım sayfa 1-2-3-4...... olmuş yazan yazana :))))))))))))
  ddsfdfdfd ddsfdfdfd Nida'nın yazdığı herşeye katılıyorum bu toplantıda olmak isteyenlerden biriyim bende.Ama eşimi ikna etmek hiçte kolay olmadı dün akşam tüm hayaller hevesler boğazımda kaldı inşaallah olur gerçekleşir.Benim için yer önemli değil di ama bu durumda İstanbul diyorum zaman olarak ta 15 karne tatilinde botoks ameliyatımız olabilir o yüzden Nisan ayı daha iyi olacak bizim için.
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      77.78%

istanbul'da yapılacak bir toplantıya katılabiliriz.23 Nisan uygun bir tarih.Bence hafta sonu bir otelde,doğa içinde
2 gün vakit geçirebiliriz.İstanbul dışından katılacakların konaklama sorunu da olmaz böylece.Erken rezervasyon yapabilmek için kısa zamanda kararlaştırılsa iyi olur.Uçak biletleri de daha ucuza alınabilir.
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Çok Önemli Herkesin Okuması Lazım Muhakkak Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none yardım edin ne yapmam lazım none Yanıt: 1 - Gösterim: 736 - none nurzerresi selamun aleykum.  birkaç sorum olacaktı sizlere, yardımcı olursanız seviniirim. ben spina bifida hastasıyım 2011de ameliyat oldu... Devamı...
none Bebeğime sağlık raporu alamadım ne yapmam lazım? none Yanıt: 8 - Gösterim: 1717 - none kaan Merhaba arkadaşlar biz Ankara'da yaşıyoruz ve spina bfida-hidrosefalisi olan oğlumuz için henüz 6 aylık olduğu gerekçesiyle rapo... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com