trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Anket

İlk gerçekleştirecegimiz geleneksel spinabifidaturkey.com toplantısı nerede yapılsın?

ANKARA
İSTANBUL

none Gönderen Konu: Çok Önemli Herkesin Okuması Lazım Muhakkak  (Okunma sayısı 23314 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

bizde katılmak isteriz özellikle Ankara olursa artı eşimi ikna edebilirsem...çooookda güzel olur
(oğlumu çok seviyorum)

• Sekercik
    • Verimlilik:
      0%

yaaaa uhu uhu uhu sabah istanbul önde gidiyodu ankette oldumu ama şimdi buuuu  uhu uhu uhu uhu
Derdimi seviyorum
Biliyorum ki derdimi Veren de beni seviyor
Seven, sevdiğinin nazını ölçüyor.
Sevilen çekmesin de neylesin.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      22.22%

Benim önerim şu:
Tarih:21 Nisan cumartesi
Neden?: İstanbul'da havalar iyi olur.Gezme imkanı olur.Karne tatili soğuk olabilir,kar engeli olabilir.cumartesi pazar buluşma olur ve pazartesi tatil olacağı için herkes rahatlıkla evine işine okuluna dönebilir.
Yer:İstanbul Sultanahmet
Neden?: Tarihi yarımada Ayasofya,Topkapı Sarayı,Sultanahmet camii,Kapalıçarşı,Yerebatan Sarnıcı vb.birçok turistik yeri görme imkanı.Eğer vakit olursa tekneyle Boğaz turu...
Önceden bir otel ayarlanır ve herkes birarada olur.Eğer İstanbul olursa birkaç arkadaşla birlikte organizasyon yapabiliriz.Ankara'ye ben gelemem.Her halükarda bu tarihte yine de bir buluşma yapabiliriz İstanbul'da
Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

Burak Eren planlama güzel aslında eger siteye giren herüye yazssa katılım daha fazla olsa çok güzel olacak herşey.
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

• Mutlu
    • Verimlilik:
      0%

Bende katılmay istiyoum ama bizde eşimin askerlik durumu var Şubat ya da Ağustos yaında gidecek. Tam ne zaman gideceği belli olmadığı için şimdilik yer ve tarih belirtemiyorum. Ama bizim için şubat tatili ugun değil çünkü tam kış ayı ve Ecrin hava değişikliğinden çok çabuk etkileniyor. Nisan yada Mayıs ayı daha uygun. Sonuç belli olsun benim için farketmez ama Ankara yı daha iyi biliyorum. İstanbulda olabilir.

• Huzurlu
    • Verimlilik:
      22.22%

Burak Eren planlama güzel aslında eger siteye giren herüye yazssa katılım daha fazla olsa çok güzel olacak herşey.
Bence de biraz daha önemsemeliyiz.Sultanahmet,hem gezilecek mekanlar hem de ulaşım açısından çok avantajlı.
Tren,tramvay,metro,otobüs,vapur,deniz otobüsü ulaşım imkanı var ve havaalanından kolay ulaşılabiliyor.
Arkadaşlar biraz destek olursa şehir dışından gelecekler için güzel bir mekan beğeniriz.
Erken rezervasyon imkanı olur.İstanbul'daki arkadaşlarda isterlerse otelde hafta sonunu geçirebilir.
İsteyen evden gider gelir.Şöyle terasta boğaz manzaralı güzel bir akşam yemeği yeriz.Gündüz tekneyle boğaz turu yapılır.
21 yada 22 Nisan akşamı kesin buluşma günü olsun.Daha ne olsun?

Bir gece yarısı geldin dünyaya,
Unuttum kendimi koşturdum sana,
Rüzgar arkadaştı dualarıma,
Allah'tan her şey biz sabredelim,
Kadere razıyız,hep şükredelim.

• Verimlilik:
      0%

eşim sanki ilgilenir gibi oldu ankara bize daha yakın ama bilmiyoruz hiç.bende ankaraya oy wermiştim ama değiştirdim.eşim istanbul olursa orda çok arkadaşlarım war bakarız o gün gelsindede dedi.bi nebzede olsa fikri değişti gibi.bende oyumu istanbula weriyorum...

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

Evet 6-5 önde İstanbul ama sitemizde sadece 11 kişimi var lütfen herkes katılsın İstanbuldan bir sürü üyemiz var onlar bile yazmazssa ben ne diyeyim şimdi. İstanbul dışı üyeler lütfen herkes fikrini beyan etsin katılamayanlarda yazssın.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%

Ya Esra sen tekrar Ankara yap İstanbul sonra yaparız :) Ankara daha yakın hem ben zaten İstanbullulara çok küsüyorum ben Elbistanda Maraşta olsun diyormuyum İstanbul olursa katılırız yoksa olmaz diyorlar bende Ankara olursa katılabilecegim sanırım 2günlük oldugu için araba ile zaten 18 saat uzaklıkta hep yolda geçecek lütfen İstanbullular birazda siz fedakarlık edin sonra bizlerde iade-i ziyaret ederiz:)

• Neseli
    • Verimlilik:
      0%

Bende çok isterim istanbul yada ankara fark etmez ama özel sektörde çalışıyorum.Senelik izin nede kullanamıyoruz.En önemlisi asgari üçretle çalışıyorum gelmek gitmek ben gelmek istesem eşimde ister çoçuklarda var.Ne diyelim nasip kismet onun için kesin birşey söyleyemiyorum.
BERAT ÇELİK  MÜCİZE ÇOÇUK

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Çok Önemli Herkesin Okuması Lazım Muhakkak Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none yardım edin ne yapmam lazım none Yanıt: 1 - Gösterim: 1161 - none nurzerresi selamun aleykum.  birkaç sorum olacaktı sizlere, yardımcı olursanız seviniirim. ben spina bifida hastasıyım 2011de ameliyat oldu... Devamı...
none Bebeğime sağlık raporu alamadım ne yapmam lazım? none Yanıt: 8 - Gösterim: 2626 - none kaan Merhaba arkadaşlar biz Ankara'da yaşıyoruz ve spina bfida-hidrosefalisi olan oğlumuz için henüz 6 aylık olduğu gerekçesiyle rapo... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com