trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

* Ecrin'in ninnisi

none Gönderen Konu: Pafo kullanan var mı lütfen bilgilendirin bizi  (Okunma sayısı 14090 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

Afo veya dafo herikiside aynişey.Önden cırt cırtlı plastıkten yapılıyor.Recetelerde ödenmesi icin dafa yazıyorlar öylece ithal duruma geciyor.
mustafa bey pafo yazıyor reçetede bizimkisi.umarım dediğiniz gibidir.yani faydasını gördük diyor ya herkes bende heycanlandım inş bizde görürüz.pşastik önü açık cırtcırtlarla kapanacak ve diğer kısımları delikli delikli ..plastik gibi bir maddeden yaplmış.
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

Evet .Ama mutlaka işi bilen bir ortapedicilere yaptırmalısınız..İst daysanız veya yakınsanız Hacetepeortapedi var.Tavsiye ederim.

• Bitkin
    • Verimlilik:
      0%

Evet .Ama mutlaka işi bilen bir ortapedicilere yaptırmalısınız..İst daysanız veya yakınsanız Hacetepeortapedi var.Tavsiye ederim.
bizim tüm kontrollerimiz 9 eylül üniversitesinde yapılıyor.onuda oranın atölyesinde yaptırdık bi sorun olursa doktor özetiminde halledelim diye...umarım faydası olur.artık bende kontrollü bir biçimde gündüzleri sürekli giydiriyorum.
Tamaram
Aklımdasın
Meleğim
Anı yaşarım seninle
Reyhan kokulum
Al yanaklım

Nazlımsın
Ay yüzlüm
Sen benim canımsın

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Pafo kullanan var mı lütfen bilgilendirin bizi Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Lütfen Yardım none Yanıt: 21 - Gösterim: 7361 - none ameyt ben meningomyolosel hastasıyım mesane büyütme ve delik açma operasyonları nasıl sonuç verir iyileşme süresi ve kesin çözüm mü bi... Devamı...
none tecrübesi olanlardan yardım lütfen... none Yanıt: 15 - Gösterim: 3433 - none MuratDoğan Bugün eşimle öğrenmiş bulunmaktayız. Spinabifida olduğunu ve doğarsa hem zihinsel hem de bedensel engelli  olacağı söylendi.[cut... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.1 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com