trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Spina bifidalı çocukların ve ailelerinin psikososyal özellikleri  (Okunma sayısı 9462 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Fikirci
    • Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

bu konu bence önemli birkonu.spinalı anne ve babaların ve kendilerinin psikolojisi çok önemli.bende bir spinalı çocuga sahip anneyim.yeri geldiginde bendede oluyo bazı çökükler yıkıntılar.bende yıkılıyorum.gelecegini düşündükçe onu nelerin bekledigini bilemden neler yaşayacagını kendimce düşündügümde bende bitiyorum.ve birden kendimi silkeliyorum.ben kızım için daha çok lazımım eger ben kendi kendime üzülürsem yine kendimden çok kızıma zarar vericem.bunun için herzaman olaylara pozitif bakıyorum.herşeyi iyi yönüyle görmeye çalışıyorum.bunun yaradandan geldini (eger kuldan gelse onu döverim bişiler yapar sinirimi alırım)biliyor ve rabbimden sabır degil sadece güç ve kuvvet istiyorum.ona sabretmiyorum ona yada hastalıgına deil.ben onu seviyorum.yani ben kendi kendimin psikyatristi oldum.terapilerimi kendim yapıyorum.ve bence herkes bunu yapmalı inanın iyi gelecek.asla bi sebep aramayın olana razı olup onla yaşamasını ögrenin.ben öyle yapıyorum.ve herkesede tavsye ediyorum.
''NE OLDUM DEGİL NEOLACAGIM''diyelim.ve sevgimizle çocuklarımıza eksikliklerini hissettirmeyelim.onları biz tamamlayalım bir parça bir bütün olalım..onlar bizim evlatlarımız......
Bu Boş Dünyada ANNE Olmaktan Daha Güzel Nevarki!!!

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none