trans trans trans trans trans trans trans trans trans none Sohbet Odası Boş.

oasis

none Gönderen Konu: Meningomyolosel ve bacak ağrısı konusunda  (Okunma sayısı 5846 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Verimlilik:
      0%
  • Ekstra Üye BilgileriExtra

none
Meningomyolosel ve bacak ağrısı konusunda
« : 27 Ocak 2012, 17:21 »
Arkadaşlar her şey cok iyi  ama ağrılarım beni mahvediyor. Sadece ağrıydı ama 2 gündür bacağımda kasılmalar var ve acı cekiyorum bilgisi olan varsa beni bilgilendirirse sevinirim.

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      42.22%

Üşütmüş olabilirsiniz. Ya da idrar yolu enfeksiyonu, grip geçiriyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda benim de bacağımda istem dışı kasılmalar ve ağrı oluyor. Grip ya da idrar yolu enfeksiyonu gibi bir şikayetiniz yoksa durumunuzun gergin omurilik bakımından incelenmesi gerek. 25 yaşında olduğunuzu yazmıştınız. 18 yaşına kadar bu tür şikayetiniz yoksa sonradan olması pek beklenen bir durum değil. Gergin omurlik durumu söz konusu mu diye bi baktırın doktorunuza. Ameliyat yeri çevredeki dokulara yapışıp bu tip şikayetlere neden olabiliyor.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      2.22%

idrar yolu enfeksiyonundan bacak ağrısı duymadım hiç gergin omrilik bacakta çok şiddetli ağrı kasılma hatta uyuşmalara yol açar ben bu şikayetle gergin omrilikten ameliyat oldum şimdi çok şükür çok rahatım bende ameliyatımı 20 yaşında oldum şuan 25 yaşındayım bazen 18 yaşından sonrada gergin omriliğe bağlı sorun çıkabiliyor bir emarla bu durumun teşhis edilip işinin uzmanı bir beyin cerrahinde ameliyat olmanızı tavsiye ederim geçmiş olsun

• Verimlilik:
      0%

benım bır daha amelıyat olma ıhtımalım yok acaba ben bu aralar kendımı cok yordum yanı cok agır kaldırdım bundan olabılırmı yanı gecıcı bıseymıdır sızce lutfen yardımcı olun

• Cok-dertli
    • Verimlilik:
      42.22%

Başka bir şikayetiniz yoksa bir hafta 10 gün bekleyin. Düzelmezse gergin omurilik durumu söz konusu mu diye baktırın. Neler yapılabilir ya da yapılamaz durum netlik kazansın.
Bilgi, paylaşıldıkça çoğalır.

• Verimlilik:
      0%

tesekkur ederım hocam bılgılerınız ıcın الله razı olsun

• Verimlilik:
      2.22%

evet kendinizi yorduğunuz için olabilir çok yoğun stres yaşamak bile bu duruma yol açabilir dinlenin geçecektir şayet geçmezse doktora başvurun mutlaka

• Palyaco
    • Verimlilik:
      0%

Geçmiş olsun.

• seciniz
    • Verimlilik:
      0%

gecmıs olsun....

• Verimlilik:
      0%

teşekkür ederim arkadaşlar bugün daha ıyıyım en azından hic agrım yok tabı belım dısında bunada sukur en azından agrı cekıyorum rabbım hepımıze sıfa versın

Sitemize ziyaretçi olarak giriş yaptınız. Yetkileriniz:

none

none

none

none

none

none

none

none

none
Yeni konu başlatamazsınız.

none
Cevap yazamazsınız.

none
Eklenti gönderemezsiniz.

none
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz.

BBCode
none
Açık

Gülücükler none
Açık

Resim
none
Açık

HTML
none
Açık

Meningomyolosel ve bacak ağrısı konusunda Konusuna Ait Benzer Konular

Konu

Görüntülenme

Başlatan

Konu içeriği

none Bitmeyen baş ağrısı none Yanıt: 3 - Gösterim: 1072 - none Zeynep Yüsra İyi bayramlar. Kızım 4 yaşını doldurdu cok şükür. Kontrollerini Edirne Tıp Fakültesi Hastanesinde yaptırıyoruz. Beyin cerrahi, ç... Devamı...
none bacak hareketleri var none Yanıt: 2 - Gösterim: 943 - none eylül hanife çelik merhabalar 13 günlük kızım var spina bifida ve hidrosefalli doğdu .belindeki açıklık çok aşağıda ve küçük.doğdugu gün ameliyatın... Devamı...
none Meningomyolosel hakkında bilgi sahibi değilim malesef none Yanıt: 1 - Gösterim: 402 - none EymeNergiz Öncelikle herkese geçmiş olsun. Benim oğlum meningomyolosel li doğdu fakat hemen ameliyat olmadı 15 günlüktü ameliyat olduğunda ... Devamı...
none Doğuştan bel açıklığı bel ağrısı none Yanıt: 1 - Gösterim: 210 - none apollo266 Merhaba arkadaşlar hepinizde olduğu gibi bende bel ağrılarım sonucu doktora gittim ve doğuştan bel açıklığım olduğunu öğrendim .... Devamı...

SimplePortal © 2008-2013, SimplePortal
SMF Default Theme Edit: Hasan Erturk | Google | sitemap
SMF 2.0.9 | SMF © 2013, Simple Machines
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
spinabifidaturkey.com